Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Skołowana =- tak myślałam ............ Kobiecej intuicji nie da się oszukać. A Ty jakie tam obrałaś imię ? Cornelia też mi jakoś znajoma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, to dla mnie raczej zaszczyt poznać takiego mężczyznę, co to emanuje swymi zaletami i potrafi tak wspaniale prowadzić konwersacje, które z ochotą poczytuję - ,,tele........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksimie - może jednak Ty wypowiedzialbys się w tej kwestii... ? Możesz odpowiedzieć na pytanie o nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, żę Was troszke poirytowałam - nie miałam takiego zamiaru- wierzcie mi. Chciałam tylko jakoby wykazać się swymi talentami obserwacyjnymi. :(:( Poniosłam jednakn klęskę. 😭 Mam nadzieję, że nie będziecie chowac urazy. 🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupczek
Boję się wszystkiego.Długich tekstów do czytania,wolnego neta,mądrych kobiet,wysokości,wyjść do sklepu też się boję i hackerów oraz gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nicku Niedźwiedź. A o do serca, to jakoś się udało poprawić ten mój kamienny kalkulator :) Samopoczucie mam doskonałe. Zwłaszcza, że wreszcie ktoś tu zawitał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu - dlaczego kleskę ? Może masz rację, może Maksim jest Niedźwiedziem? A poza tym - czy to jest ważne? :) Przecież tu chodzi tylko o rozmowe , więc niech sobie bedzie kim chce :) Maksimie - wylaź zza krzakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupczeku - blagam - wszystko zaakceptuję , ale proszę ...... prosze Cię bardzo ....... zmień sobie nick :( Obiecuje , że w zamian za to będę pisać krotkie teksty i nie bedę się wymądrzać :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko proporcje źle uszytej pluszowej przytulanki :) Dla każdej z pań 🌼 i ucałowania w obydwie dłonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim Skołowana napisała o Tobie Max tak pięknie, że mi pozostaje dołączyć sie do tych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofijka
......jestem.......czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie masz czarną sukieneczkę ? Wlaź na preferencje i farbuj sie szybciutko :) Zaczynamy bal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Spiekł gigantyczneigo raka] Ja jestem zwyczajnym szarym facetem jakich miliony chadza po tym świecie. Fakt, lubię takie wesołosci. iI te pisane prozą jak i wierszyki.Przynajmniej jest się z czego pośmiać. Mój ulibiony autor - Marian Załucki pisał kiedyś \"Bo cóż to jest dowcip? Powiem, nie będę się rozczulał Dowcip to myśl, która stoi na głowie z do wszystkich pasuje jak ulał \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupczeku - o matko , zmień nick - Ty też krzaczysz gdzies po kątach? :) Dawaj tu do nas - chcemy Ciebie poznać , nie tylko Twoje strachy ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sariusz
może bardziej pasuje,poczytałem 5 stron ale nie wiem czy pasuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×