Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Nie mogę Ci dlugo towarzyszyć , ale może jeszcze ktos się przylączy :) Nie mam najlepszego zdrowia i trudno jest mi dlugo pisać .... może jutro będzie lepiej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasmucaj mnie Cornelko, wszak Ci zdrowia życzyła na Nowy Rok. Dziękuję za każda miłą chwilkę. :D🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Violu , gdyby choć częsc ludzi , ktorzy tu zaglądaja , od czasu do czasu sie odezwala , to byloby tak radosnie jak kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wcześniej napisałam, widziałam dzisiaj przecudna tęczę. Dzięki temu zjawisku poczułam jakby w me ciało i duszę wdarły się nieogarniete siły optymizmu i radości. Przeciez jest zima, a tu symbol wiosny.......Nic tylko skakac z radości 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Coruś, kiedys więcej tu nas bywało. :( Było tak jakoś miło, serdecznie, ciepło, rodzinnie. Nie mam pojęcia dlaczego to wszystko jakoś się porozpadało. Przeciez wszyscy się staraliśmy:(..Ale wierzę, że już niedługo to sie zmieni - wszak życie płata różne figle, a teraz czas na te przyjemne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Violu :) - juz jest lepiej :) Maksim też sobie przypomnial o topiku :) Szarmancki jak malo kto :) rzekla cora i usmiechnęla się cieplo do Maksima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich facetów jak Maxim coraz mniej się spotyka {szepnęła Viola Cornelce do uszka} .... Maxim😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, no coś Ty? Co prawda to prawda, ja równiez często miewam kolorki na twarzy - z emocji. Takie ze mnie dojrzałe dziecię ................... hi hi hoi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy miałyście okazję obejrzeć ciekawe interpretacje arii operowych w wykonaniu artystów rockowych. Mnie rozśmieszył Skiba interpretujący \"Koci duet\" Rossiniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos niedawno napisal z dużą dozą niechęci , że mam wiele imion i wiele twarzy :) - ja się z tego tylko cieszę ..... :) W tym wieku być tak kolorową ? :D nie każdej się udaje .... :) Ty zas Violu masz w sobie ciepla , romantyzmu i kokieterii.... za wiele innych szarych pań .... :D czyli - jestesmy jedyne w swoim rodzaju :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , ale muszę się już polożyć .... trochę niedomagam .... bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelciu, mówiłam, że jesteśmy jedyne w swym rodzaju:D:D:D Maximku, tego fragmentu nie widziałam, ale proszę abys go opisał w sposób tak barwny, jak to tylko Ty potrafisz. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie jesteście wspaniałe i nawet nie macie chyba pojęcia ile w Was jest ciepła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelko, napiszemy dla Ciebie jakąś lekturke do popczytania. Teraz odpoczywaj! Niech ciepło domowego klimatu uleczy Twe ciało i duszę. 😘😘😘🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, bardzo chciałam obejrzeć ten program , ale goiłam rany {czytaj chuchałam na obolałe stópki} po sylwestrowej nocy i oczęta co jakis czas same zamykały mi się {nie wiedząć czemu;)}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelciu, spróbuj przeczytać sobie tę książkę Irosława Szymańskiego, którą masz ode mnie. Uśmiejesz się I dbaj o siebie [ucałował obie dlonei prawdziwej młodej damie]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×