Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

A nie powiem z kim. Zresztą, znasz ją z tego topiku :) Violu, twój dotychczasowy numer gadulca jest aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, z tego co pisałeś zaczynam sie domyślać kim jest owa kobietka. Jeśli zaś chodzi o owy numer gg jest on nadal ten sam, ale ja go tak mało używam. dla mnie jest za szybki. Aczkolwiek najbardziej lubię rozmowy teta tet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że nie było mnie jakis czas - miałam telefon od ,,straszyzny\" - mamci, która bombarduje mnie WIELKIMI problemami. Właśnie z tego wzgledu bedę musiała Cie pożegnać. Wyjeżdżam do Gdańska. Pa 😘😘😘 Do wklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witajcie kochani i nmnie tez dopadło chrobsko mimo poczucia humoru:( Skołowana pozdrowionka🌼 Kobieto43 a Ty gdzie się zadzialas topik marnieje:) Violu jak dobrze że popisalas tyle z cornelcią milej podrózy Aby Rysiu maximku pozdowienia dla was w nowym roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem u siebie. Witaj ,,Lubiaca Wygłupy\"🌻. Życzę zdrówka, radości i uśmiechów w Nowym Roku. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj ....jak Lubiaca Wyglupy dopadlo chrobsko...no to nalezy sie nia zaopiekowac ...troche potulic ........przykryc ciepla kolderka ....hihihih ..... oczywiscie ...trzymaj sie cieplo ...i nie dawaj ...duzo miodku i soku z malinek .....i cytrynek ...nalezy wypic......no ...tyle ja ....... lekarz domowy ...hihihiiihhi a tak na marginesie bez podtekstow jakie masz objawy chorobska ?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie gwaltow i gwalcic...ale wiesz jakbysmy sie dogadali zawsze mozna cos wymyslic....hihihih jakiego znachora potrzebujesz znam kilku fajnych czarodzieji ...kiedys mnie ratowali !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....potrzebuję sposobów na wyleczenie skręconej kostki- moja Mamcia nie da mi żyć. .....uważa, że ja smarując żelem na skręcona kostkę tylko ją zabiję.....dodam, że jutro zabieram Ją do lekarza.............. A gwałt - nie pozwalam.........!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobry sposob ..starych babc!!!!!!! czyli bierzemy liscie kapustki .....tluczemy aby soczek wyszedl...moczymy w mlezku i na bolace miejsce.....oczywiscie w skarpete badz w bandaz tak przez kilka dni ....no i po klopocie hihihi polecam ....mama kiedys miala stan zapalny biodra ...okladala 3 dni i po klopocie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Abbuś! 😘😘 Znam ten sposób jeszcze z harcerstwa - owszem zaproponowałama Mamci. Aczkolwiek Ona nie chce o nim słyszeć. Jedyne co mi pozostało to jutrzejsza wizyta u ortopedy, bo nawet dzisiaj nie chciała pojechac na pogotowie. Jutro przede mna wielkie zadanie - przekonać Mamusię o konieczności wizyty w przychodni........:(:(:(:(:( Jak mi się to uda, to przyznam sobie order!!!!:D;) Mamusia jest kochana aczkolwiek bardzo charakterna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Ij Aby jakie') typowo grypowe kinol jak marchewa oczy jak spławiwiki i do tego kaszel jak w starm garze:P Ale tak na serio stokrotne dzieki Wam za zyczenia zdrowka👄 A do tulenia mam swojego misia jest cieplutki i podaje mi herbatke ale nie z soczkiem tylko z prądem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego misia to Tobie ;;Lubiąca\' zazdroszczę niemożliwie. Dziś księżyc taki duży i okrąglutkia ja taka mała w swym łóżeczku - tak bardzo chciałabym sie móc wtulić w miękkiego misiaczka. Życzę zdrówka i jeszcze raz zdrówka . Zaaplikuj sobie 5 rutinoscorbinów i 3 wit. C. To dawkka uderzeniowa. mi pomaga i wstaje na obydwie nóżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Aby .......inhalacje hihi czy Ty cos tego tam:P insynuowaleś Ale ja nie mam skojarzeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Violu nie zazdrośc misia nowy rok spełni Twoje zyczenie i bedziesz jeszcze szczęśliwa ja też długo czekalam ..........ale do mężczyzn potrzeba cierpliwości to nie jest samo przytulanie tylko jeszcze szare zycie pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Witam wszystkich,mam humorek jak Saddam z sznurkiem na szyjce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci powiem że
Polak=pijak nieudacznik ewentualnie maminsynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wam tak dziobki powykrzywialo hihihhih :0 :0 :0 :0 hahahahahahh :p :p :p :p grunt to sie nie przejmowac .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelciu🌻 Jak tak Twe zdrówko? Mam nadzieję, że już znacznie lepiej......:D😘 Rysiu, jaki masz dziś humorek - wisielczy? Uśmiechnij się:D:D:D:D:D, jutro będzie lepiej! Łubiąca wygłupy, gdzie szalejesz? ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli juz lepiej - to bardzo, bardzo sie cieszę!!!!:D Tak już bywa, że zdrowie jkieś jest , raz gorsze, a raz lepsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×