Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

mhhhhhhhh....Faceci nie lubia w nas drobiazgowości .......................i chyba to na tyle, bo reszta zależna jest od obydwojga... A jeśli chodzi o seks po czterdziestce ................jest uroczy, szalony, .............znam się i znam partnera, znam nasze potrzeby, a nie błądzę po omacku.................. spełniam się i dbam o niego..................... jednym słowem to najlepszy okres w mym życiu (no jest juz tak od 35 roku życia)........................ Przeczytaj i nikomu nie pokazuj........[puściłam buraczka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nieźle mnie pociągnęłaś za jęzor:P Co powiedza na to nasi Panowie? olaboga, olaboga.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i ja też....... Kochane dziewczyny, muszę oddać stery komputera memu dziecięciu(miłości największej) więc na jakiś czas żegnam się z Wami gorąco. Do wklikania 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, pozwołuj Chłopaków, później dołączę........................... Nasz wyspa marzeń...........................mhhhhhhhhhhhhhh....................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie Violu 🖐️ Skolowana a ja zastanowię się nad Twoimi pytaniami ... czyli przespię z nimi noc i może jutro sprobuje odpowiedzieć , ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej,całkiem czarny próbował zorganizować dla nas wycieczkę wyglada na to, ze donikąd...zamiast uroczego , wirtualnego wojażu miało to byc dla niego studium oceny smęceń dotyczących naszych kobiecych marzeń a i znów k i c h a:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Skołowoana chyba sama teraz wszystkie sie dotleniają;) A ja ide dalej dohrzewac obolale kosciska i leczyć niedoleczone grypsko. Internet owszem lubie pozartowac coś tam napisac ale nienawidze slęczeć godzinami bo to pozeracz czasu i uzależniacz jak papieros a może i nawet gorszy sytasznie wpływa na psychike Pozdrawiam kochani zycze przyjemnego wieczoru Aby co do inhalacji skojarzyla sobie jak wisze nad wielka micha wrzątku i jak wiedżma gotuje mikstury na:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie tlusciutkie Panienki hihihihih i mam szron na skroni ....jak chyba Viola napiala......bo wiecie juz leciwy strasznie jestem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu o jakiejs wysepce pisze...daleko ta wysepka...moze moim helikopterkiem tam dolecimy ?.......wiecie co no wysepka...slonce prazace....golaski w kolo .....sama sielanka hihihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborygenin, pociesz się. Ja tu za Matuzalema robię, hihi :D Wszystkim naszym Paniom przesyłam ucałowania w obydwie dłonie i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
I znów sam jestem ,ło matkoooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pózno wstaje..hihihih.......wiadomo ....pozdrowienia Ryszardzie .....ja tez czsami sam siedze.......bebebeczki caly czas zalatane sa nawet wieczorkiem ...... Witam Wszystkie Pnie i Panow.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiaca Wygłupy................ no tak całkiem to ja przy komputerze nie siedzę, a i waga u mnie też nie największa. Skołowana........... przestraszyłam się nie na żartry ...........Abby polecił na skręconą kostke mojej mamci położyć zgnieciony liść kapusty.............:D;) Abby, lubię panów szpakowatych ...... mhhhhhhhhhh.............. ;) Przygotuj swój helikopter, bo wkrótce odlatujemy na tę naszą wyspę szczęśliwości....... Maxim, Ty dla mnie zawsze będziesz mężczyzną na bardzo wysokim poziomie i już nie chcę słyszeć o Twym wieku....:D Rysiu...powiedziałabym....kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi....... aczkolwiek nie ukrywam, że smutno mi kiedy nie ma Twych wpisów. Całuję Was 😘😘😘😘 wszyskich na powitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................ a jeśli już wszyscy polecimy helikopterem na nasza wymarzoną wyspę........................... to cóż tam będziemy robić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×