Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Abi, Ty błyskawicznie zdecydowałes się na wyjście z netu:D to dla przypomnienia tematu głownego panowie z portali randkowych spotykają się chetnie bo to jest konsekwencją ich logowania się tam inaczej jest z osobami, ktore nawiązują znajomośc na czaterii, na kafe , czy innym forum bywa, ze całkiem interesujący rozmówcy netowi, wolni panowie/chyba/, mają obawy dotyczące konfrontacji a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy szybko ...no .....zawsze pogadam troche ...i jak mam chwile czasu ...to umawiam sie na kafe ..lody czy inne pizze..... normalna kolej rzeczy ...fakt nie mam sie czego wstydzic.....zawsze uwazam ze wstyd mam gleboko ukryty ...i jak sie porzadnie umyje i uczesze .....wypachnie ,to na swoje 40 latek ....jeszce jakos w tlumie sie zgubie hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxaaaaaa
czemu nie wejdziecie na gg tylko tu pierdolicie i zaśmiecacie topik, w zasadzie tylko wy tutaj "urabiacie" jezorami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxaaaaaa
skołowana internautka przepraszam, głupio mi ,że tak najechalam na was, a ty do mniie mimo wszystko tak miło i kulturalnie sie zwrócilaś wybaczcie i znikam ps. chyba się trochę wyrzywam,bo mam ciężki dzień,miłegoo dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z morska bryzą........piskiem mew.........falami rozbijanymi o brzeg.........😘😘😘 Dziś nawąchałam się morskiego powietrza do woli.......az płuca bolą..... Czy jestem zazdrosna?........................ a jakże! wszak jestem kobietą....podobno tam gdzie miłość prawdziwa tam jest i zdziebko zazdrości.........ale ma zazdrość nie jest niszczycielska, nie jest zawistna, nie zabija i nie rani....... Mój Ex, powiedział kiedyś mądre zdanie dotyczace zazdrości..............otóż ,,kiedy byłaś o mnie zazdrosna, wtedy wiedziałem, że kochasz prawdziwiei bardzo Ci na mnie zalezy. Podobnie myślimy- powiecie.......tak!......zawsze byliśmy jednomyslni i ponownie tavcy jesteśmy. :D\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak .....podobnie............do Exa Skołowana....... może Ex nie bedzie niedługo Ex\'em....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana........chcę w to wierzyc i póki co z pewnym dystansem, ale i sercem podchodze do tych spraw........ Teraz, patrząc z perspektywy czasu, zauważam, że los często z nas drwi i stawia na pokuszenie........lecz kiedy w nas tkwi chociaż cień uczucia, nie wolno mu się przeciwstawiać. Od paru dni własnie to robię......nie przeciwstawiam sie jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na tym forum pisałam, że kocham swego Ex\'a............starałam sobie ułożyc zycie, ale miłośc do niego była silniejsza......... Teraz nadszdł czas, aby spojrzeć miłości prosto w oczy, więdc to czynię..........sorki......czynimy obydwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana Pa pa pa pa....... Rysiu --- ja na szczęście okien teraz nie myłam.........mam od tego swych panów......😘 Abbuś........nie ładnie tak podglądać:D:D:D:D....całuje goraco 😘😘--------------Ty w tłumie bys sie nie zgubił........byś w nim świecił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich spiących i czuwających,zadnego okna nie dotknę, będzie ciepło ,będę mył a teraz, to wyjdę przed dom i też słonko będzie swieciło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, cos chyba masz zaległosci :):):), bo taka agresja wieczorkiem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×