Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

witajcie:) chciałam Was pożegnać jako, ze nie potrafię uczestniczyc w czymś co wydaje się byc \" na siłę \" juz nie rozmawiamy, a prowadzimy krótkie monologi to kłóci się jakby z moim temperamentem i radością czerpaną z rozmowy dziękuję za Waszą tu obecność i wiem, ze długo będę pamietać, o wszystkich bywalcach tego topiku:) pozdrawiam Was, życząc jak najwięcej radosnych chwil skołowana internautka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsluchiwacz
Skołowana. Nie odchodź. Ten topik przeżywał wzloty i upadki ale zawsze pozostawał ciekawy. A wiesz może co się dzieje z Maximem? Zamilkł jak zaklęty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry .......wszystkim , a szczególnie .......Kobiecie 43 i Skołowanej............Abbiemu i Rysiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Violu :) Dzień dobry wszystkim. Na chwile zajrzałam się tylko przywitać. Miłego dnia zyczę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsluchiwacz
O, widzę że topik ozył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter to właśnie ja
Viola 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhehe Skolowana wiatr w nosie poczula i kurcze ten tegos ....kichantos na nas hahhhah pozdrawienia .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEE Abbi, Może powróci nasza Skołowana............... Posyłam Tobie milion Całusków 😘😘😘 póki jeszcze mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana się zakochała po uszy.............. wiadomosć pewna jak ta ,że Oleksy nie jest w SLD:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no milion caluskow dostale ....to trzema sie odwdzieczam.... milionami caluskow oczywiscie ahahahahahahah 👄 ...jesli Skolowana sie zakochala ....ahhahahaha to kurcze wreszcie ja dopadlo ahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdego dopadnie wcześniej czy później Abbusiu....każdego i to bez dwóch zdań.........ale miłości trzeba wyjśc na przeciw.........a szczególnie wiosną........przecież nawet ptaszki o miłości śpiewają:) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia dla topiku
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w górę w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windaaaaa elektryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dobrze, że winda elektryczna zadziałała, bo nie znalazłabym drogi do tego topu. Jak tu cichutko.......... To doskonale.....widocznie wszyscy mja szczęście w garści.........nie potrzebuja rozmowy.:D:D Pozdrawiam wszystkich serdecznie, wiosennie i słonecznie. Śle całuski 😘😘😘😘 i kwiatki 🌻🌻🌻 z mego ogródka- pierwsze żonkile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś....a ja jestem łamaga i takiego linku nie mam.....😭 Pozdrawiam gorąco i dziękuję za.........😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda elektryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prawej stronie
spisu tematów, obok nicka autora, każdego autora, widnieje maleńki znak + . Wystarczy kliknąć na ten plusik i dany temat znajdzie się w zakładce Moje tematy. Nad czerwonym napisem Autor, nad spisem tematów, zobaczysz tę zakładkę. Wystarszy kliknąć i mieć dostęp do własnych, ulubionych tematów, bez potrzeby żmudnego szukania. W sposób opisany wyżej, klikając na znak + , można wybrać sobie do 20 ulubionych topików. Violu, pozdrawiam, życzę zdrowia 🌻🖐️ Odsłonięta Twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juiiii
:))). "))) 👄, 🌻,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsłonięta twarzyczko.......😘😘 ...dziekuję...........Zamiast nicka Odsłonieta twarz powinieneś / powinnaś mieć nick NIEWIDZIALNA RęKA. :D:D:D:D Dziekuję 🌻🌻🌻 za pozdrowienia i życzenioa zdrowia. Przyjmuje je z ochotą, zważywszy na fakt, iz zdrowie bardzo dopisuje. Podobno na psie wszystko się goi ;) - to słowa mego lekarza......rubasznego pana doktora...nawiasem mówiąc:D Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich piszących i czytajacych jak się okazuje ;) 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję że za wielę nie czytam ale również sympatyzuję :) i po sąsiedzku pozdrawiam :) Violu 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej hej........jest tu ktoś? Wiem, że od czasu do czasu ktoś poczyta ......... więc....... ślę buziaki......😘😘😘. Dzisiaj czuje wiosne pełną parą........wziełam się za przesadzanie kwiatków doniczkowych............nieźle się napracowałam , bo mam w domu niezłą oranżerię............🌻🌻[🌻🌻.......Kocham kwiaty do szaleństwa..............Powinnam chyba zamieszkać w tropikalnej dżungli......:D:D:D ....ciekawe jakby tam było? ;) Pozdrowienia dla wszystkich 😘 Niewidzialna rączko- widzisz jaki ładny nick :D. Dziękuje za pomoc😘 Nikitko 72 odwzajemniam Twe zachowania. Również przesyłam moc całusków😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×