Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość rysiek421
Czy to jest topik dla zgryźliwych ,zgorzkniałych?Lubiących dokopać komuś innemu?Chyba nie,może nie przedłużajmy komentarzy złosliwych tylko je pomijajmy ,będzie zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiuniu, cóżeś dzisiaj taki ........ rozdrażniony? Czyżby bolała Ci główeczka? ....... Tak jak mnie? :D:D:D oj, kotek przeszedł po mieciutkim dywanie........hi hi hi hi hi hi hi hi........ Witam Wszystkich bardzo bardzo serdecznie.😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomad 😘😘 Ja dzisiaj, po tej szalenczej weekendowej zabawie z moim kuzynem, zastanawiam sie jak sie nazywam..... Toteż nie wiem jak długo dzisiaj starczy mi sił, aby poświecić na rozmowę z takimi cudownymi ludźmi jak WY. Niestety główka boli, szmerek w uszkach, obolałe nóżki, ......... ale było super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana 😘😘 W czwartek wieczorem pojawił sie w progu mego domu mój kuzyn. Mamy wielu wspólnych znajomych toteż balowaliśmy na róznych domowo - klubowych imprezkach. Ale było świetnie ....................Mówie Wam. Bawiłam sie nieziemsko, poznałam miłych ludzi, również płci przeciwnej;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nomad, Rysiek wie co i jak z tą główką....;)...... a dzieci w szkole tak szaleją, szaleją, szaleją........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, wiesz, że dzięki tańcom z Tobą przygotowałam sie na tańce tak dobrze, że nóżki mnie nisły niczym wiatr dmuchawce, lekko i z elegancją;), jednak ja nie moge pic szmpana. Ma główka do tego nie jest stworzona. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, oj tak tak - wszystkie niewiasty są urodziwe! Jeśli ktoś jest innego zdania to ....... i tak mu nic nie zrobię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadku, tak właśnie. :) Taniec przenoisłam do realu. :D Ale powiem Wam, że podczas rozmowy ze znajomymi wielu z nich spędza czas w wirtualnej rzeczywistości, ale wydobyc od nich te wiadomości mogłam tylko i wyłacznie używając sobie znanego sposobu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ich tajemniczość mniałaby służyć, tak jak i wiele koleżanek z pracy również wstydzi się rozmów na forach dyskusyjnych. dziwne to troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy kobiety macie swoje sposoby i to bardzo skuteczne:) szczególnie jesli chodzi o wydobycie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jeden z bliskich przyjaciół powiedział, że nadaje sie na detektywa, szpiega, funkcjonariusza KGB i FBI w jednym. To mówi samo za się :D:D:D Ale myli się......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej z powodu dziwnego wstydu mych znajomych, co to internet , a raczej kontakty za jego pomocą, uważają za szatańskie pomysły. He he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to moi uwazają za smieszne przyjażń netową, ze nie wspomne o miłości :( dlatego nie rozmawiam o tym z nikim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież każdy sposób na znalezienie sympatii jest dobry, oby było to tylko uczciwe i niezakłamane, wtedy jest dobrze. Dlatego, całym sercem jestem z ludźmi, którym udaje się spotkanie w realu i kontynuują przyjaźń, a nawet miłość. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od roku przyjaźnię się z dwiema koleżankami z netu. Piszemy do siebie maile, dzwonimy. Raz mi nie wyszło spotkanie z TYM Mężczyzną, ale to raczej kwestia uczciwości, a nie jakiegoś niespodioobania sie sobie. O nie! Spodobaliśmy sie sobie naprwdę baaaaaaaaardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×