Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość lubiąca wygłupy
W andrzejki lałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
ABY dla poprawy nastroju żeby Ci ten języczek tak nie wisial Idzie Adas ulica i spotyka swoja nauczycielke -Adasiu tyle lat Cie nie widzialam gdzie pracujesz? -wykladam chemie -odpowiada Adaś -Oj Adasiu mylilam sie co do Twoich zdolności ,a gdzie jesli mozna zapytać - w Tesco pani profesor ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
znalzło by się ale juz za pózno na wygłupy pora zając pozycje;) oczywiście w domowym szeregu. Dziecka spać posłac ale jak nie dzis to przy okazji wpisze coś dla humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
zapomnialam dodac piekny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz @Lubiaca wyglupy ...lub lepiej w skrocie PIĘKNA !!!!:-D ...z pozycjami roznie bywa....zalezy co maz preferuje hihihhi niektorzy naprzyklad lubia ....siedziec na fotelu ..... piwem w jwdnwj rece i pilotem w drugiej hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUST RIGHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
A u mnie jest Barburka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
No i co ja widze the end Aby znajde chwile poszukam i wpisze cos ciekawego ale do wygłupow trzeba miec odpowiedni nastrój a teraz leci "Seksmisja" więc szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
rysiu a dlaczego urka a nie órka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Rysiu sorry jesli to prawda👄 ni popadnij w dołki z tego pwodu:P A dla Ciebie Aby Modlitwa kobiety:Panie, prosze Cię obdarz mnie mądrością, abym mogła zrozumieć swego męża, daj mi cierpliwości abym mogła wytrzymać jego idiotyczne pomysły, prosze Cię daj mi też miłości, bym mogła wszystko mu wybaczyć...Tylko o siłę Cię nie proszę, bo bym go kurwa zabiła!!! :(:(:(:(:(:( mam nadzieje że i paniom i panom spodoba sie ta minimalna doza humoru pozdrawiam🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
A z tymi Barburkami to jest tak ,że i Barbórka i Barburka jest ok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Widzisz Rysiu kobieta nie ma tej wiedzy co ty ale jest wiele takich wyjatkow że może być rzadki i żadki;) kobiety a wy juz chyba posprzatałyście wszystkie kąty przd świetami skołowana chociaz malutki wpisik chyba sie nalezy;) Violu Vivian kobieto43 poiem tak nie mój okret ale weszlam na poklad i jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jestem ostatnio bardzo zabiegana, a moj synus okupuje komputer a co do topiku to kazdy moze zaproponowac temacik to miejsce jest całkiem fajne:) grudzień sprzyja bardziej osobistym refleksjom moze zdarzyło Wam się kiedys cos ciekawego w tym m-cu? wspominałam już, ze spędziłam dwa sylwestry z internautami, ktorych zaprosiłam obydwa spędzone inaczej i obydwa niezapomniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekam :) Aha, musze się jednym pochwalić. Przeżyłem operację w polskim szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie operowano dość mocno sfatygowane serce. Jakoś udało się bez czekania w nieskończoność. Efekt jest nadzwyczaj dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam kochani w ten mikolajkowy dzionek. Maximku jak dobrze że naprawili twoje serduszko bedzie teraz mocniej uderzało a Twa niewiasta bedzie jeszcze bliżej Ciebie👄 Pozdrawiam i uciekam bo wlasnie przyjechali moi święci mikolajkowie czyli Ci dzieki ktorym przyszlam na świat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Jak na mikolajki przystało wszyscy w gronie bliskich więc tak jak i ja ale na chwile wstapilam więc może jakis dowcip Pan Józek stwierdził, że zacznie się odhamiać. Poszedł więc na swoją pierwszą w życiu wystawę. W galerii, którą odwiedził, akurat prezentowane były dzieła malarza abstrakcyjnego. Pan Józek chodzi od obrazu do obrazu, obraca głową i nic nie może z tego zrozumieć. Nagle podchodzi do niego jakiś facet. - Dzień dobry! Jestem autorem tych obrazów, czy mogę w czymś pomóc? - Co to właściwie ma być? - zapytał z wdziękiem pan Józek. - To jest to co czuję tutaj - odpowiedział malarz dotykając swojej głowy. - A słyszał pan kiedyś o aspirynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihih wszystkich wywialo ...i Szanowne Panie i Panów ....a racja zima idzie i szykują sie wszyscy do snu zimowego hahahhaahahahahahhahaha Pani Kowalska złowiła złotą rybkę. - Mogę spełnić trzy życzenia, ale twój mąż będzie miał tego 10 razy więcej. - Dobrze - odpowiada Kowalska. - Chciałabym mieć duuuży dom. -Ale twój mąż będzie miał tego 10 razy więcej - mówi zaskoczona rybka. - To nic - mówi Kowalska. Rybka spełnia życzenie. - Po drugie: Chcę mieć 5 mln złotych. - Ale ...- zaczyna rybka. - Nic nie szkodzi. Zdziwiona rybka spełnia życzenie... - I ostatnie: chciałabym mieć lekki zawal serca. to tak dla spokojnosci .....pozdrowienia dla ukrytych i ukryajacych sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witaj Aby super dowcip hahahahahahhahaha JA zaglądam i chyba jeszcze tylko mnie sie od czasu do czasu na wygłupy zbierze inni zabiegani w grudniowym ferworze zakupow sprzątania etc. POzdrawiam PAnie i Panów i zmykam do pracy ..........nie ukrywająca się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×