Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość Noah..
to o ten własnie klucz chodzi :) choc jestesmy daleko od siebie to jednak jestesmy bardzo blisko kazdego dnia ,kazdej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Moje uczucie kiedyś dawno umarło. Potem narodziło się to internetowe szaleństwo, które zmarło zanim naprawdę sie rozwinęło. Chciałabym jeszcze doznać takiego cudownego uczucia jakim jest miłość. Dlatego tak bardzo mnie cieszą ludzi, którzy mówią ,,Jestem zakochany/a, kocham, odnalazłam/łem miłość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
no...bo ...to ...chwila zapomnienia :) tak długo Cie nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Skołowana internautko,autorko topicku - wybacz. Myszy grasują, kiedy kota brak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie choc daleko to blisko sw Paweł rzekl: Nawet w oddaleniu jestesmy sobie bliscy❤️ I jaka siła i energia uderzy, kiedy ta bliskosc bedzie taka tete a tete, nie tylko duszą, ale i gestem spojrzeniem, soba całym;) to kolejny klucz bycia, kochania, trwania:) pielegnacji:) tak mało Cie, mało mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
dobra ! faceci boją sie ....... odrzucenia :) tak było ze mną a jednak chciałem by kobieta która mówi do mnie kocham Cie wiedziała tak naprawde komu to mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Jak sie kocha to siebie zawsze za mało, zawsze niedość..... takie prawo miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
jesli sciemniają na necie to rzadko pamietają co pisali .... i znowu bojażn ze coś sie wyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
to święta racja. kłamstwo zawsze jak oliwa na wierzch wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
jesli oprzerysowali swoją osobowośc to wprawne oko jest w stanie ich rozszyfrowac .....i znowu strach !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
czasem wartoscowy facet pisze to co kolega poeta podpowiada ...a w realu bedze musiał radzić sobie sam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
facet jak najbardziej na poziomie ale z brakiem pewnosci siebie ....i znowu ZOONK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Każdy piszacy internauta pod maską anonimowości pozwala sobie na fantazjowanie. Ale jednak należy pamiętać, czy owe koloryzowanie daje mu jakieś plusy, czy wręcz przeciwnie. Uważam, że raczej nie zyskuje nic takim zachowaniem, gdyz baczny rozmówca dostrzeże fałsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
i na koniec faceci którzy flirtowali dla rozrywki na krótko przed randką ze swoją dziewczyną bo akurat sie spózniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
nie muszą być na poziomie ! tak naprawde na spotkaniu zalezy tym którzy czują sie naprawde samotni ale sa pełni wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Powiem tak, ja w realu jestem osoba raczej spokojną, chociaż wśród znajomych jestem rozluźnioną, radosna i przebojową kobietą. W jednym ciele tkwia dwie osoby. W świecie internetu mogę być non stop tą szaloną Violą, znaną najbliższym . Ot taki kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ! faceci boją sie ....... odrzucenia tak było ze mną a jednak chciałem by kobieta która mówi do mnie kocham Cie wiedziała tak naprawde komu to mówi aj rozumiem:) Ja zawsze mówiłam to mojemu pofilcowanemu, a teraz krotkiemu, z rajskimi oczkami skarbkowi R.:) I nie bojcie sie odrzucenia:) Kocha sie to sie wie co sie czuje i dlaczego:) cechy charakteru, gesty, nie da sie tego opisac to całosc faceta, ktorego sie kocha:) I nie ma sie on czego bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
a pewnie ze dostrzeze fałsz i dlatego kłamcy unikają spotkan ... Oni niechcą kłamać to jest jak choroba ...być moze se nawet tego wstydza chowając sie za monitorem.... ale gdy kładą sie do łóżka wylewają łzy w poduszke ze znowu im sie nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
....Mh..... Tak, na spotkaniu zależy tym, którzy sa samotni i pełni wiary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Kocha sie to sie wie co sie czuje i dlaczego ...:) Zgadzam sie z Tobą ... pierwsza minuta spotkania przywitanie wygladało tak jakbysmy znali i byli ze sobą przynajmniej pare lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Ja nie skłamałam w necie? A Ty Noah - skłamałeś? Pytanie retoryczne....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
nie nieskłamałem :) bo nic bym tym nie zyskał a wrecz przecinie wiele bym stracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
a teraz wiem ile bym stracił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Tak myślałam. Znam się na ludziach. Pa, uciekam na spacer z pieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza minuta spotkania przywitanie wygladało tak jakbysmy znali i byli ze sobą przynajmniej pare lat wąłsnie:) tak samo z pisaniem w necie, jakbysmy sie znali:) nie sklamał, bal sie odrzucenia badał uczucia, itp:) ale dobrze ze sie wszytsko dobrze konczy happy endem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Noah [ kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
paptki 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Viola 1966 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×