Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Niestety, muszę na dlużej Was opuścić. Obowiązki wzywają. Życzę wszytkim miłego dnia. Będę dziś gdzieś tak pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzędująca
czy lubisz dawać róże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Max - moje pytanie brzmi - "skąd się tu wziąłeś" ? Pytam bo ciekaw jestem - ciekawość damskich tematów ? poszukiwania ? czy może po prostu ktoś Ci polecił tę stronkę ? Ja wlazłem tu z ciekawości - damskich i męskich myśli o sobie wzajem. po prostu ciekaw jestem Twojej drogi tu dojścia - bo jawisz mi się jako człek raczej twardo stąpający po ziemi (ze wszystkimi tego konsekwencjami) - i wiem też że jeśli na moje pytanie odpowiedzieć się zgodzisz - zrobisz to poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś Czarny, tzw. dysortografia nie istnieje. To tylko wymysł dla leni, którym odpoiwednio wcześnie nie chciało się nauczyć prawidłowo pisać. Jest taka zasada \"Czego się Jaś nie nauczy, to Jan nie będzie umiał\". Wymyślono, że dysortografia to jakaś choroba. A to tylko suma błędów dydaktycznych. Dzisiesi nauczyciele są wygodni. Nie chcą wymagać. Takich okrutników jak ja jest bardzo niewielu i wywala się ich z pracy, bo śmią wymagać. Do wklikania. Pogadamy o dysortografii innym razem :) Walcz o prawidłowe pisanie. Mówię Ci, warto i wierzę, że dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Sam powiedziałeś : "czego Jaś się nie nauczył - tego Jan nie będzie umiał ;)" ale skoro nie teraz to też zostawię sobie ten temat na wieczór ;) Podnosząca - :) zadałem pytanie ... więc jeśli chcesz odpowiedz i Ty na nie. Urzędująca - lubię ... bo zawsze kojarzyły mi się róże z Kobietami - i sprawianiem im radości. Ja lubię sprawiać radość i lubię kiedy ludzie wokół się uśmiechają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham dysputy , a w szczegolności te damsko-męskie mam skrzynke mailowa na o2 i tu znalazlam kafeterię! od jakiegoś czasu p o d n o s z ę fajne, zagubione czasem tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
:( qrcze no... no to ja się nie łapię ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
teraz zniknę na jakiś czas - ale wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
że ja zniknąłem - to rozumiem. Ale Reszta ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
:D Czyli potwierdzają się moje słowa ;) rozmowa gładko się toczy tylko pomiędzy przedstawicielami obu płci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Podnosząca, wykonujesz "dobrą robotę" na kafe. ;) Czasami się zastanawiałam, czy te topiki podnosi jedna i ta sama osoba. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoim żartem. To była tylko mała prowokacja z mojej strony. :) Miłego popołudnia Wszystkim tu zaglądającym życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę mogłem wejśc. :) Mam konto na tlenie i przeglądając forum trafiłem na ten temat :) Ot, proza życia :) Uśmiecham się do Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emerytowana Wuefistko, możesz wychwalac sznapsbaryton Michałka, ja jednak wolę śpiew klasyczny :) Pomijam wygląd, bo ten artysta przypomina mi nieszczęśliwego sapera, któremu po wybuchu grantu zapomniano powyciągac wszystkich odłamków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximie jesteś
niezwykły! Za uśmiech, jaki wywołałeś na mej twarzy - moc uśmiechów dla Ciebie :) :) :), jak również dla wszystkich tu zaglądających :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
no ładnie - wyszło na to że jestem... kobietą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
witaj Opolanko :) tak :) zaskoczył mnie Maxim ;) swoją twardością w twierdzeniach na temat np dysortografików. Ale co tam - nie każdy potrafi jeździć na rowerze czy jeździć na karuzeli - ale to pewnie sprawa ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pytanie dot. naszej rzeczywistości w realu;-) prawdę mówiąc tez mnie zaskoczył swą stanowczościa w wypowiedzianej opinii faktem jednak jest, ze dysleksję nalezy leczyć! widzę, ze rozdawaliscie dzisiaj wirtualne róże:-) to piękny gest! wiesz...czytam sobie nasz topik od początku, powoli i cieszę się, ze mozemy rozmawiać, nawet w małym gronie nie będę mogła być częstym bywalcem wieczorkow i zaluje bardzo bo są najbardziej gorące;-) tematow dot. róznic w pogladach płci jest baaaardzo duzo a przy tym zyc bez siebie nie mozemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
racja ... nie możemy - choć sa tacy co twierdzą inaczej ;) Pytasz o dzień w realu ;) ? no cóż mija jakoś a czy coś mnie zaskoczyło ? - mało już takich jest spraw które mnie zaskoczyć mogą - powód ? - to dłuuuuga historia ;) Dysleksję należy leczyć - to prawda - jednak niezaprzeczalny jest fakt tego iż istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakis typ kobiety, ktory Cie szczegolnie pociaga? czy dałbys się uwieść np. modliszce?;-) dajesz kobietom kredyt zaufania na wstępie znajomosci czy ....pilnie rejestrujesz niedociagnięcia? :-) zalałam Cię gradem pytań..masz siły na odpowiedź?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
a Ty masz czas ... czytać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
tak ? ;) a to ? "nie będę mogła być częstym bywalcem wieczorkow..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×