Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Arcyciekawe rozmowy, ale nie musicie sobie skakać do oczu....... Dzień dobry - można się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Violu:-) rozmawialismy dzisiaj o dysleksji troszkę, co myslisz o jej prawdziwiści u swoich podopiecznych?/jesli taka u nich wystepuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Perl poniosło mnie, fakt kazdego dnia, przed wieczorkiem pojawia sie tutaj pomarańczomy mąciś! i dzisiaj nie wytrzymałam poprawię się:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Violu witaj :) Witaj i Ty Perl :) ... i wybacz ale nie zauwazyłem "skakania do oczu" ;) - to tylko rozmowa i wymiana spostrzeżeń - choć może trochę dziwna :) Opolanko - nie wiem czy to "dobre rozwinięcie" ale wiem że tak rozumiem tekst który przytoczyłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Opolanko - mają ... ale trzeba wyciągać z nich własciwe wnnioski i mądrze jest obracać je w pozytywy. Tylko niemądry czowiek po dyskusji jakiejkolwiek - nie wynosi z niej korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacytuje Wam jeszcze jedną mądrość o pozegnam Was do nastepnego miłego spotkania zatem: \"O wiele łatwiej wierzyc w to co nam się wydaje, niz pojąć to co wydaje nas\". :-);-);-)bywajcie mili kafeterowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi mili :)🌻 witaj Violu 😘 ;) przepraszam za spóznienie ale wczesniej nie mogłem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
rozumiem że moje odpowiedzi - rozczarowały Cię troszeczkę ;) Pewnie to konsekwencja twoich wcześniejszych wyobrażeń o tym - jakie odpowiedzi palce me wystukają ;) - bo jak mówiłas "spodziewałaś sie takich odpowiedzi" :) Żałuję że Cie ... nie rozczarowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
no w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
ciekawe czy ktoś tu jeszcze dziś zajrzy ;) - po takim fo pa serwera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Wejść pewnie tam weszło... ale coś zablokowało tę stronę i pewnie już jej nie "puści" :) Napisz więc raz jeszcze lub zapomnij :) a zdążyłas przeczytać co ja napisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
pytałem czy to: "rozumiem że moje odpowiedzi - rozczarowały Cię troszeczkę ;) Pewnie to konsekwencja twoich wcześniejszych wyobrażeń o tym - jakie odpowiedzi palce me wystukają ;) - bo jak mówiłas "spodziewałaś sie takich odpowiedzi" :) Żałuję że Cie ... nie rozczarowałem ;)" czytałaś. a to że Kobieta po 40-tce weszła niestety już mi nie było dane by dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
no proszę :D sama się "otworzyła" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
no proszę... a mówiłas że masz "ogrom czasu dziś" ;) a tu co ? "ucieczka" ? ;) Wiesz... Opolanko - myślę że to ma związek z naszymi pierwszymi słowami do siebie na tym topiku ;) Jak myślisz ... mam rację ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Witaj Skołowana internautko :) Witaj Całkiem Czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Opolanko- pisze do Ciebie choć myślę że tego nie przeczytasz. Twój ostatni cytat - hmmm - bardzo mądry i prawdziwy. Zastanawia mnie tylko - co mnie "wydało" i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×