Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Witam Wszystkich miło. :) Kilkakrotnie jak zdążyłam zauważyć, mnie tu wspominano, ;) więc ... jestem. :D Opolanko, zadajesz ciekawe pytania, niektóre sama miałam ochotę zadać lecz śmiałości mi zabrakło. ;) Więc teraz mogłam spokojnie już poczytać odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak , to nie będziesz miała kłopotu z zaszeregowaniem mnie do jednej z grup, tylko powiedz , po co? Witaj Kobieto po czterdziestce !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że nie , a po co? Ja go po prostu ze sobą nie wezmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Tyle tamatów dziś tu poruszonych zostało, że nie wiem do czego się odnieść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, czy sprawdziłeś, iż na pewno nie jesteś kobietą? ;) (to odnośnie postu z okolic godz. 16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Skołowana! Pisałam już, że ja nie szukam w necie przygody ❤️, a jedynie relaksu i zabawy. Przekomarzam sie, to fakt, wszak jestem kobietą po czterdziestce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Perl, właśnie zaczynam od ...początku... ;) a może końca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Violu :) ale miałem problemy z netem :O ... zresztą forum zatrzymało sie dla mie na 44 stronie i dalej isc nie chciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu 👄 dokładnie, inaczej Panowie by nas opuścili gdybyśmy choć trochę ich nie kokietowały. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, tylko spróbuj i tam Ciebie znajdziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Violu - :) - jakkolwiek pewnie że masz rację - to wiedz iż to nie w mem przypadku tylko trening ;) ale i "sposób" :D... a jaki ? nie zdradzę bo mi wstyd :D Kobieto po 40-tce :) 🌻 cóż... sprawdzać nie sprawdzałem ;) ale chyba coś różni mnie od kobiet :D - piersi mam płaskie a nie przypominam sobie faktu ich amputacji ;) ..... (zacząłem się bać... przecież wiem co potrafi medycyna dziś ;) a triakrium lub halotan zrobią z człowiekiem wszystko ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne miejsce, Kafeteria. Draże. Odbyt. Gęsiwo i podszywacze. \"Widziałam w TV gołego faceta - czy jestem fcionży?\" Dziwne, dziwne... Nie wiem, co o tym myśleć... [emotikon ukazujący zafrapowanego faceta na poziomie, bojącego się wyjść poza net]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, nie dokazuj miła nie dokazuj! ;) Noah, ja będę wtedy apel na całej kafeterii wysyłała o takiej treści: ,,Wszyscy mili Panowie (Noah - szczególnie!) pozostawiliście swe Panie w czarnej rozpaczy, wróćcie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko, coś nam obiecałaś. Ciekawa jestem Twojej następnej opowieści. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×