Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

skołowana internautka>> pewnie ze jest odpowiedzialny a jakzeby inaczej ...i własciwie nie ma sie co rozpisywać bo to jest oczywiste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kiedyś powiedział, że człowiek jest odpowiedzialny za to co oswoił.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie jesli rozbudze uczucia w kobiecie nie czując nic do niej ...to równiez jestem odpowiedzalny za to co zrobiłem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, dziekuję za kwiatka :) już go wstawiam do wody, żeby nie zwiędł. ;) To mnie uspokoiłeś :D jednak wolę Ciebie w tej skórze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl , to był baranek i mówił do Małego Księcia. Moja ukochana lektura................. Oj rozmarzyłam się.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
A jednak zgadzam się w pełni z Noahem i chyba Internautka też podziela to zdanie. Jesteśmy odpowiedzialni i za jedne i za drugie uczucia. Od nas samych zalezy jak postrzegaja nas inni i jakie uczucia potrafimy wzbudzić. Oczywiście, mowa jest i o rozmaitych uczuciach, bo miłość jest tylko jednym z całej gamy ludzkich uczuć. :) Internautko, to mój ulubiony cytat, który towarzyszy mi na co dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi moja druga natura: Ten pan prawdopodobnie jest monterem żaluzji, który w necie tworzy swój wymarzony wizerunek :classic_cool: P. S. Nie wiem, co to cybernetyka społeczna. Zalatuje mi kuchnią hiszpańską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam sie kuchnia hiszpańska albo pizza w kosmosie :D i troche z automatyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko, przyznam się, że nie znam tego zagadnienia. Jestem zwyczajną kobietą i na co dzień zajmuję bardziej przyziemnymi sprawami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkaj go w realu i niech Cię zabierze do samolotu który pilotuje. Wtedy będą podstawy żeby podjąć wstępne założenie, że pisze prawdę :-) Ja na przykład kreuję się w necie na intelektualistę, podczas gdy w rzeczywistości... ech, nawet sąsiad musi za mnie stukać w klawiaturę, bo z pisaniem u mnie to nie za bardzo. Głowę dam, że wszystkie dałyście się nabrać. "Dziewczyny do wzięcia". Bosssski film. Cytat: "Ja jestem inżynierem, pracuję w biurze projektowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem czarny nick>> tymasz dobrze masz chociasz sąsiada a u mnie biega chomik po klawiszach :D co ja biedny zrobie jak sie zmeczy ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
całkiem czarny, tak sądzisz? Jednak podtrzymuje swoje zdanie i nie widzę tutaj nic niebezpiecznego. Może podeprę to przykładem. Ktoś powiedział Ci coś bardzo niemiłego, było to oszczerstwo, czyli ani trochę prawdy w treści. Wzudziło to Twoją zlość do tej osoby, nawet poczułeś niechęć. Czy ta osoba nie jest odpowiedzialna za wzbudzone w Tobie uczucia? Nie musiała tego robić, to była czysta złośliwość. Co do miłości, to fakt, trudno znaleźć winnych, że się pokochało np. bez wzajemności. Tak rozumiem słowa kardynała Wyszyńskiego, zacytowane przez Internautkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×