Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erafka

kupiłam za małe buty. Czy da rade je rozchodzic?

Polecane posty

Gość flinka
nie doczytalam sie tu konkretnej odpowiedzi na pyt czy rozbiją sie buty konkretnie oficerki ze sztucznego materialu,uciskają mnie na podbiciu cóż mogę teraz zrobić? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko szewc może pomóc
albo odsprzedaj - w rodzinie, koleżance, nie wiem. Stóp sobie nie deformuj, bo za pare lat będziesz miała koslawe palce i odciski na stopach... Słuchać pań ekspedientek nie nalezy, one zawsze jakis kit wcisną, lepiej z komś zufanym robić zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo
Kupilem sobie ostatnio nowe buty nike zamszowe i mam problem w sklepie byly dobre nic nie czulem ze są za male ani nic pochodzilem w nich oklo3 dni i poczulem ze sa troszke ale jednak z male ociera mi maly palec o bok buta i troszku duzy z drugie strony czy da sie cos z tym zrobic moze to normalne te buty są tak na styk. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baleriny
Ja rownież kupiłam dziś atłasowe baleriny, za małe gdzieś ok 1 rozmiar. Na razie chodze sobie w nich tak po porsu po domu, ale nie wiem czy coś to da. Zastanawiam się nad tymi wacikami ze spirtusem, ale boje sie przebarwień na butach. Wyżej czytałam, ze taki sposób pomógł wiec zaryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baleriny
własnie załoyzłam grube palczaste skarpetki i jestem w trakcie rozchadzania, napisze jakie efekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo
no tak tylko ze tutaj chyba nie rozchodze ich za duzo bo sie nie da chyba znacie jakies sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, ja też kiedyś kupiłam małe buty.. Tak je rozchodziłam,że teraz mi z nóg spadają:D:D:D 🖐️pozdro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narvana
a trampki? ktoś prubował rozchodzić trampki? moje są na styk i cisną, adidasy zawsze bezproblemu potrafiłam rozchodzić w 2 dni poprostu je nosząc a trampki niby z gumy ale coś nie chcą:( czy można by je było u szewca rozepchac? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narvana
i czy takie rozpychanie u szewca nie niszczy wizualnie buta? nie deformuje go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eehhh
no tak .. ja tez kupilam za male buty...jakim cudem? nie wiem...sportowe nike z bialej skory...czy ktos sie orientuje czy mozna je oddac do sklepu i wymienic na wiekszy rozmiar? bo nie wiem czy jest szansa je rozciągnąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo
Jezeli w butach chodzis juz jakies czas i widac slady uzytkowania to nie ma szans zeby je oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsuioahdfio
hej lepeij oddajcie do szewca by rozciagnal...jesli ni cnie poskutkuje uwazajcie bo to prowadzi do wrastania pzanokci!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem cos o tym...nigdy nei mialam problemow obcinalam prosto itd no 24 lata wszystko ok i nagle bach...mialam przymale adidasy i zaczely mi wrastac niewiedzialam co to jest co sie dzieje i obudzilam sie zapozno jak juz musialam wycinac klinowo;/ dziewczyny jesli tylko poczujecie ze was cos lekko boli przy paznokciach z boku to odrazu odsawtcie buty uwierzcie mi ma sie pozniej problem latami;/tez myslalam ze mnei to nei spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wiec skoro brać te buty do szewca ? tzn np adidasy.. nic sie z nimi nie stanie ? bo tez kupialm dopiero z adidasa i chyba pozostaje mi szewc .. ale czy nic sie z nimi nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzolero
elo, kupiłem ostatnio nowe buty nike dunk i sa o 0.5 numeru za małe ;/ boli mnie duzy palec mały po boku da sie je rozchodzic, nie oddam ich ani nie wyrzuce bo dałem za nie ponad 350zł.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej kupić troche za duze nic za małe.. miałam za małe bty to mi odeszły 2 paznokcie pierwsze u nogi :(:( takie sińce miałam na nich fujj i tyle sie męczyłam.. długo mi schodziły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S1Curtis
Kupiłem buty NIKE Tiempo i mam problem jak wielu tutaj... Chce zaniesc je do szewca, jednak nie wiem czy sie z nimi nic nie stanie, poniewaz sa to budy halowe i sa z takiej troche twardszej skory niz inne buty. I tu moje zapytanie: Czy sie z nimi nic strasznego nie stanie np: czy sie nie rozciagna tzn. czy nie bedzie tego po nich tak derastycznie widac ? (Zalezy mi tylko na 0,5 rozmiaru wieksze) Z gory dzieki za odpowiedz... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ej
wszyscy widzę mnożą problemy a nikt nie udziela rad ;);) ja też mam buty sportowe - za małe o ho ho ho, ale nie wiem jakim cudem są nawet nieco wygodniejsze niż inne buty ( które też niedawno kupiłam) niby na mój rozmiar ;| chyba chodzi o fason. tak czy siak, te buty nie są skórzane, są to sportowe vandale nike i powiedzcie mi: ciągle ktoś z tym szewcem wyskakuje, a to nie wyjdę na idiotkę u szewca jak z nimi pójdę?? ja myślałam że on bierze tylko skórzane, a na pewno nie z tworzywa sztucznego... co do moich sposobów to regularnie kupuję sobie za małe buty - z prostych przyczyn - na moją wielką syrę/żgitę (srał ją pies) nie ma po prostu ładnych butów, mam platfusa w okolicach 42. ale szybko się zoreintowałam że po rozchodzeniu 41nki są idealne, a 42 zaczynają kłapać mi na nodze. także wolę się na początku przemęczyć, niż potem mieć wielkie rozlazłe płetwy na stopach (nie dość że już wielkich to jeszcze powiększonych o buta). najbardziej ekstremalnym przypadkiem były baleriny które miały jakaś schrzanioną numerację i chyba ze 3 cm były krótsze od mojej stopy (!!!) jak udało mi się wcisnąć je na stopę to palce miałam zwinięte w ślimaka. napchałam je do granic możliwości różnymi przedmiotami - lakierem do paznokci, pokrowcem na okulary, dezodorantem ;) (byle by było sztywno i napięto) i stały tak chyba ze 2 tygodnie - ale teraz jakie wygodne... :D:D:D moje butki nike teraz właśnie też tak stoją, jutro sprawdzę czy może już jest jakiś efekt. łaziłam w nich jeden dzień to myślałam że mi kości popękają pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin.1
Pomogła mi pianka do butów Schoolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbicha
Ja właśnie wczoraj kupiłam piękne kowbojki, z twardej, grubej skóry. I wczoraj były dobre, a dzisiaj myślałam, że odpadną mi stopy razem z żołądkiem... Są 2cm za małe!!! Zaniosłam do szewca, stwierdził, że spróbuje. Dam zna co i jak, ale mam nadzieję, że zadziała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoshiaGoshia
oo ten mam ten problem. Kupilam swietne kozaki ze sztucznej skory ale uciskaja mnie troche w duzy palec : ( co robic? moze jakies domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zającówna
Witam kupiłam dzisiaj buty ze skóry zamszowej i w domu się okazało że są za małe czy mogę je zwrócić do sklepu???? nie ma na nich śladu użytkowania była to ostatnia para wiec nie mogę ich wymienić czy sklep ma obowiązek przyjęcia tych butów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
POSZUKAJ W SKLEPIE OBUWNICZYM POWINIEN BYĆ JAKIŚ SPRAY KTÓRY UŁATWIA ROZBICIE BUTÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zającówna
a czy skórzane buty zimowe kozaki rozbije taki środek? czy może lepiej oddać do szewca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbicha
Ja zaniosłam swoje kowbojki z megatwardej skóry do szewca, po dwóch tygodniach były o dwa numery większe :) Kosztowało mnie to 5zł, bez bólu i stresów mam buciki idealne do stópek :D Zdecydowanie polecam więc ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zającówna
a czy one nie zmieniły swojego wyglądu zewnętrznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam super skórzane botki, drogie, ale mam problem nie trzymaja się na piętach , jak idę to mi latają i nie są za duże kupilam numer mniejsze, noga wypelnia całego buta , aż ciasno, a jak idę to czuję , ze latają na piętach. Co zrobić , czy jest na to jakaś rada , może szewc, czy on mógłby coś poradzić? Jestem załamana, nie stać mnie było na nich. Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalaotka
Hej dziewczyny ja Uprawiam piłkę nożną kupiłam korki do gry Nike tiempo i jeden but jest mniejszy od drugiego 0 1cm co zrobić buty były kupione w Anglii i nie da rady ich odać plis pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżagówa
Ja kupiłam skórzane czarno-złote buciki nike air pytam się faceta czy nie są za małe on na to ze wazne że na długość są dobre. No to ja do niego że na długość chyba tak, ale z boku mnie obciskały on powiedział że one się rozejdą jak w nich troche pochodze po domu. I miał racje pochdziłam 3 godziny w nich po domu i jest ok buciki są świetne takie malutkie i ładne...:) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota084
kochane nie obrazcie sie ale czy widziecie co to sa prawidła? wkladacie jakies gazety itede przeciezz w kazdym obuwniczym mozna kupic prawidła. sa meskie damskie mocniejsze i slabsze drewniane i plastkikowe. kazda znajdzie takie jakie jej potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowobuta
prawidla kochana maja rozna wysokosc podbicia a przy zmieniajacej sie modzie moga byc jednosezonowe :) pochodze jeszcze godzine w swoich zlotych szpilkach jak nie da rady ide do szewca :) pozdrawiam, zycie jest za krotkie by cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×