Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Dzień dobry a może dobry wieczór paniom Miło jest jak ktos wypowiada nasze imię lub nicka, przyjemnie na duszy sie robi. Tak jak Wy panie poczułam sie lepiej i bardziej dowartościowana kiedy w porównaniu z msska wypadłam lepiej, kiedy płci brzydkiej kolana się uginają oj, ale i mi sie uginaja pod ciężarem swego ciała. Jestem łasuchem jak Roanna, uwielbiam słodycze –ciastka, cukierki i faworki. Uwielbiam zresztą ruszać buzią a kg przybywa. Polka piekan a le po obiedzie to ja lubie poleniuchować. Jesteśmy właśnie juz po sobotnim obiadku, młodszy wyszedł z psem, średni dziś nocował u kolegi i nie ma humoru , a może to nie był kolega, a starszy jak to starszy siedział całą noc przy komputerze to teraz musi odespać. Ma problem ze swoją praca magisterską, musi wymyślić jakiś temat a powiedział że głowę ma pustą więc miał nadzieję że internet mu pomoże. No nie wiem na ile pomógł w znalezieniu ciekawego tematu ten internet. Sąsiadki córka to co innego – dziewczyna- mądrzejsza i taka rezolutna czasmi myślę że chciałabym mieć taką synową, tylko nie wiem czy taką teściową to ona by zechciała. Z sąsiadką znamy się – 7 grudnia będzie 24 lata ale z przerwą. Pierwszy raz spotkałyśmy się na sali porodowej. Ona ze swoją starszą a ja ze swoim starszym. Póżniej nasze drogi się rozeszły mimo że mieszkałyśmy w niedużym miasteczku. Ona wyjechała a ja zostałam. Kiedy miałyśmy jak to się mówi już wszystkie swoje dzieci ona swoje córki a ja swojch trzech synów, niespodziewanie spotkałyśmy się na klatce schodowej. To było bardzo dziwne spotkanie bo zwykłe niby dzień dobry, ona wracała od zsypu a ja wracałam od windy, ale powstało jakieś dziwne porozumienie. Kiedyś pamiętam wróciłam z nocki więc byłam skonana bo miałam ciężki dyżur a tu dzwonek do drzwi. Otwieram i widzę spłakaną sąsiadkę. Dowiedziałam się że tej nocy zmieniałam opatrunki jej mężowi. I tak od tamtej pory jesteśmy można powiedzieć razem. Przeżyła więcej trudnych dni niż tych lepszych. Póżniej pracowałyśmy razem ona w rejestracji ja na oddziale. Razem pożegnałyśmy nasz szpital , kiedy w trakcie redukcji okazało się że nas pielęgniarek jest za dużo, i tak trwamy do dziś. Do widzenia paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee :) Venessa super link o marzeniach i podróży przez zmysły. Warto poćwiczyć. :) Pasja zapracowana.... Ciekawe kiedy będziesz miała czas dla siebie. hm, hm...a z postu Cocacoli wieje smutek..(tak to odebrałam.) niezadowolenie z syna. Powiem Ci Cocacola jedno...ciesz się z tego, że jest a z pracą magisterską sobie poradzi lub nie to jego sprawa. .....mój syn zmarł we śnie. Skończył prawo i pracował w zawodzie. Bardzo mi go brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingala piszesz że \"kiedyś byłam młoda, piekna, zgrabna i powabna\" Kiedyś, kiedyś.....Moja droga wystarczy zadbać o siebie aby w dojrzałym wieku wyglądać na zadbaną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta
hej moje panie nie smućcie się jest dużo powodów do smutku ale i wiele do radości jestem sama i samotna o może nie sama bo mam tego szczura nie lubianego przez Roanne ale jakoś sobie z tym poradzę Roanno! ten szczur naprawdę ale to naprawdę jest wspaniały ja go lubię i gdybyś go zobaczyła jak biega po kanapie jak szuka sobie korytarza w kórym mógłby się skryć to napewno byś i Ty polubiła Venesso fajne i przezabawne linki muszę i ja przysiąść się i coś ciekawego poszukać ale nie dziś i nie jutro. Muszę się pochawlić!! No muszę! Właściwie to mam Was i Misię ale ona przecież mi nie poradzi i nie pocieszy. Jutro idę na spotkanie z FACETEM. Kobiety co nałożyć? Spodnie, spódnicę, garsonkę czy sukienkę? Spotkanie? On jest moim kientem ale zaprosił na wieczór całkiem prywatnie. Ale jestem podekscytowana jak nastolatka! Co mam zrobić żeby ukryć mój stres bo wtedy pocą mi się ręce? Kobietki poradźcie. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka60
Samotna kobieto,założ spódnicę i ładną bluzkę.Garsonka,to może zbyt wizytowo.A może ładne korale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\"gdybyś go zobaczyła jak biega po kanapie jak szuka sobie korytarza w kórym mógłby się skryć to napewno byś i Ty polubiła\" Przyczepiła bym się pazurami do sufitu!!!!! A w sprawie randki.... ubierz się w to w czym wyglądasz dobrze i nie ukrywaj \"stresa\" :) od razu powiedz, że czujesz się.... tak jak się będziesz czuła...:) Ciekawam w jakim celu zaprosił Cię :) Stres zmniejszysz lub pozbędziesz się go robiąc 20 połączonych oddechów, głęboki wdech i puszczaj wydech swobodnie. Napisz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacola. Mój młodszy syn niechętny miał stosunek do nauki dopóki nie doszło do niego, że to on pracuje na swoją przyszłość. Warto może chłopakom to powiedzieć i zostawić temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,Witajcie ,,,,dziewczyny! ,,,,,,uwielbiam te nasze rozmowy,,,,,,,,,,,,,, Ciesze sie,ze dotarlyscie do NASZEJ LAWECZKI,,,, Przeczytalam,,,,,i troche zasmucilam sie___Roannko,bardzo wspolczuje,,,,,,,,,cokolwiek nie powiedzialabym,,,,,,,nie znajduje slow,,,,,,,,,jestem z Toba!!!! do kobiety samotnej,,! Otwierasz szafe i wybierasz swoja ulubiony ciuszek.Masz ochote wygladac kobieco i pociagajaco,prawda? Poczuj sie radosna i szczesliwa.\"Zycie przeciez wciaz trwa,,,! Zycze milego spotkania,,, Spojrz do lustra,,,,,kogo widzisz ? Oczywiscie,,,,ta urocza kobieta w lustrze ,,,,to Ty,,,,\",zagadaj do niej\", powiedz JEJ cos milego,,, polubilyscie sie,,,prawda? Widzisz,jakie to proste,,,,,trzeba tylko chciec,,,,,,,,,,,usmiechnac sie,spojrzec przyjaznie,,,,,i w \"droge\". Trzymam kciuki. Ciesze sie,ze znalazlam cos dla Was----i o to chodzilo ! Ucze sie od od Was moje Drogie.,,,,,Do tej pory to Kingala i Roanna nas raczyly atrakcjami,,,/linkami z ciekawymi rzeczami/ Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,Przeczytalam o przyjazni,,,, Uwaga! Nowy segment na swiatowym rynku uslug przynosi bajeczne zyski,laczac rozrywke i prace.Biznes ten otrzymal umowna nazwe PRZYJACIEL DO WYNAJECIA,,,, Firmy dostarczaja bogatym,lecz samotnym klientom osob do,,,,, towarzystwa,ktore moga prowadzic konwersacje,,,,pomagac w zakupach,,,,,,czy wyjechac z nimi na wakacje. Mozna wynajac nie tylko przyjaciela,ale i zone,gosci na wesele czy kibicow na mecz pilki noznej,,,,, Jakie wymogi,,,? Osoba do towarzystwa powinna byc dowcipna,wesola,znac tysiace kawalow i zabawnych dykteryjek,ale tez musi zachowac,,,,,, umiar i nie narzucac sie. Profesjonalny PRZYJACIEL do wynajecia musi umiec grac w wiekszosci gier towarzyskich.Powinien byc dobrze wychowany, znac savoir--vivre,aby klient nie wstydzil sie zabrac go ze soba do drogiej restauracji. Dzentelmen czy dama do towarzystwa nie moze miec kompleksow, musi latwo nawiazywac kontakt,wyczuwac potrzeby klienta, czasami podejmowac za niego decyzje w sprawach bytowych. Ale najwazniejsze to umiec \"zagrac przyjazn\",aby klient nie pomyslal,ze podrozujesz z nim tylko dla pieniedzy,,, Chlod i dystans nie sa wskazane.,,, Nalezy albo naprawde zaprzyjaznic sie z klientem,albo w 100% kontrolowac swoje gesty,mimike,pozy,,,, Psychologowie sa przekonani,ze w najblizszym czasie profesjonalne osoby do towarzystwa beda wprost rozchwytywane,,,,,,, Moj Boze,,,,czego to nie wymysla,,,! Najbardziej zszokowala mnie informacja,ze w USA mozna wynajac nawet zone !Tak,,,tak. Za jedyne 5.000$ m-cznie . Chetna pani moze zamieszkac w domu u \"pana\"___bedzie sprzatac, gotowac,prac i,,,,strofowac faceta za zbyt pozny powrot do domu. Usluga ta jest rzekomo adresowana do mlodych mezczyzn,ktorzy chca sprawdzic,czy dojrzeli do malzenstwa. \"Zona do wynajecia\" pozwala zamoznym \"japiszonom\"na wlasnej skorze przetestowac wszystkie plusy i minusy zycia z kobieta pod jednym dachem. Jedyna sfera,ktorej pracownice agencji nie \"obsluguja\"jest sfera intymna,,,, Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Moje DROGIE,,,, Zycze milej niedzieli ! Niestety,nie bede miala kontaktu z komputerem,,,,,,,,,,,,,,,z laweczka. Dotre do Was wieczorem,,,, /mojego czasu/. Zostawcie dla mnie duuuuuuuzo do czytania!!! Bede o Was myslec,,,,, Do zobaczenia na laweczce wieczorowa pora!!!!! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta
Dzień Dobry paniom w dalszym ciągu jestem podenerwowana Roanno Twoje wdechy i wydechy pomagają lecz musze stosować je dość często Wywaliłam wszystko z szafy i przymierzam. Dawno a może bardzo dawno robiłam gruntowny remament moich ciuchów. Dokupowałam i dowieszałam nie wyrzucając starych. Niestety dziś nie mam ochoty ani głowy do takich czynności. Napiszę po powrocie co nałozyłam i jak było. Do zobaczenia na ławce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba teraz ja sobie samotnie przycupnę na ławeczce. Jakis drętwy łikend w domu, na ławeczce pusto :-( Samotna kobieto :-) -dasz radę. Na pewno podejdziesz do całego zajścia na luzie. Nie wiem na ile znasz faceta, moze nie ma potrzeby go olśniewac. Jak jest madry to doceni Ciebie taką jaką jesteś bo nie szata zdobi czlowieka.....nie? Zresztą w związku (nie tylko) wązne jest by spotkac człowieka (ludzi), który czuje tak samo jak TY i tak samo odbiera swiat ........ znaleźć takiego to dopiero jest wielkim szczęściem. Roanno🌼 fajny ten Twój szczurek. Córki moich znajomych miały kiedyś Docenta. BYł bardzo mądry...no, ale zachorował i.........zszedł z tgo swiata :-( Drugiego juz nie chciały. Venessa gdzieś szaleje :-0 a Kingala szuka następnego opowiadania?? :-) Cocacola i Pasja wpadają jak po wiatr, ale zawsze zostawiają jakis ciekawy zyciowy slad :-) Wszystkie Panie pozdrawiam jesiennie- są tu WAGI? To wag czas. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorry bardzo Roanno Przeczytałam pobieżnie poprzednie posty, dłuzszych wogole nie czytam -zwłaszcza jak sa zbite w ciasny słupek i stąd ten błąd Jeszcze raz przepraszam :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta
wpadłam na ławeczke na chwile na malą chwilę spotkanie udało sie było sympatycznie opowiem jutro a dostałam kwiaty!! pa moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,WITAJ,,,LAWECZKO ! Wpadlam tylko,aby przywitac sie z Wami,,,, O,,,jest i yolanda___niestety,nie wyszalalam sie.\"Lapalam\" oddech,,, marzy mi sie jakis dluzszy wypoczynek__w tej chwili nie mam szans.,,,niestety,,,, Roanno,dzieki za muzyke,,,,moge sluchac zawsze i o kazdej porze,,, kobieto samotna,mialas do czynienia z dzentelmenem ! Czekamy na Twoje relacje ,,,,,,jestem przekonana,ze spotkanie bylo udane,,,, Zabraklo mi Kingalii___rozumiem,,,,,,,kameralny odpoczynek z mezem,,,,,a moze weekendowy wypad za miasto? Co porabiaja pozostale panie??????? Do zobaczenia!!!!!! Pozdrawiam WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-horoskop___WAGA
WAGO!!!!!!!!!!!!!!!! Dla WAGI byc trendy to podstawa. Pazdziernik uplynie jej na wypatrywaniu nowych wersji najpopularniejszych programow i chwaleniu sie ich posiadaniem wsrod internetowych znajomych. Osoby spod znaku WAGI sa milosnikami estetyki i dobrego wykonania, a w zwiazku z tym ucieszy ich niezmiernie nowa wersja topowej przegladarki graficznej ACDSee. Wraz z nowymi nabytkami na WAGE czyhaja zlosliwe wirusy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEWKU,,,, Nawet silne i zdrowe LWY nie uchowaja swoich maszyn przed jesienna zawieja wirusowa. LEW jest jednak czlowiekiem rozwaznym i swiadomym zagrozen. Nie bedzie czekal do chwili,gdy stado wirusow i robakow zapuka w ogniowa sciane,lecz popedzi po odpowiednie lekarstwa i wzmocni na wszelki wypadek firewall. Bardziej zapobiegliwym LWOM moze przyjsc do glowy kompleksowy pakiet szczepien./ a moze maja juz to za soba???/ Zabawmy sie,,,, PANIE ____JAKIE WASZE ZNAKI ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e__horoskop RAK
Raczku,,, Rak nigdy nie narzekal na brak znajomych,a kolejny m__c przyniesie ich jeszcze wiecej.Poniewaz potrafi on odmawiac i kazdego napotkanego internaute chetnie w swoim domostwie ugosci,moze wkrotce okazac sie,ze skrzynka pocztowa RAKA zacznie sie niebezpiecznie szybko zapelniac. Towarzyskie RAKI zaczna wiec szukac wiekszych przestrzeni na swoje wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAK nie potrafi odmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga i tylko waga
no tak znalazłam tę ławeczkę..i przycupłam cichutko aby nabrać sił i chęci do życia . kolorowo tu i całkiem miło . przygarnijcie samotną wagę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zby Ci
WAGO było jeszcze przyjemniej 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniak
JESTEM SAMOTNA,NAJGORSZA SOBOTA I NIEDZIELA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×