Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kingala - siostra młodsza o dwa latka :) Ale jestesmy bardzo zżyte ze sobą :) A ja akceptuje tak samo zwycięstwa jak porażki bo i one czegos uczą :)) Dlatego jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy masz dobry kontakt z mama,z rodzicami?, a takze z siostra? Z ktorym rodzicem bardziej? Pewnie z tata.Czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiiinko,jakie to madre ,co mowisz! Pewnie rodzice sa dumni z takiej corki? Czy tez musisz dawac dobry przyklad mlodszej siostrzyczce? Powinnas,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - siostrzyczka jest dla mnie najważniejsza ;) Z rodziców lepszy kontakt mam z mamą - wiadomo babskie sprawy ale rzadko sie widujemy...Ale oboje rodziców kocham tak samo :)...Ja mieszkam z przyjaciółka - mam prace, szkołe...I to sie wszystko zlewa :) Kingala - 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingalo,zagladaj na laweczke!!! Tez musze wybrac sie do banku,,,,A gdzie podziala sie Zabciaaa? A nasza Poliko kochana???? I reszta dziewczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze smutno mi bylo ,ze moja corcia byla i jest jedynaczka!Przyzwyczaila sie,ze ma tylko rodzicow.Kiedys nas zabraknie,,,,,dlatego musi spotkac wielkiego przyjaciela-meza.Moze gdzies mijaja sie,,,,ale jeszcze o sobie nic nie wiedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - ja o moim jeszcze tez raczej nie wiem wiec czekam co przyniesie los ;) Do facetow jestem ostrozna bo ranic sie nie dam...A juz takie cos mnie spotkało wiec ;) Jestem mało ufna juz teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiinko,najwazniejsze,ze wyciagasz wniski,uczysz sie ,,,,Oby nie popelniac tych samych bledow.Kochaj siebie na maksa,wtedy bedzie Ci dobrze!Najwazniejsze,ze znasz swoja wartosc.Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - nie zawsze to dobrze :) Teraz na kazdego patrze tak krytycznym okiem :) No ale wiem,ze dwa razy do tej samej rzeki nie wejde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie Ciebie sluchac___podchodzisz bardzo rozsadnie do zycia.Roznie to bywa z tymi uczuciami! Czasami szarpia mloda osoba,tarmosza ,,,,,serce mowi jedno,a rozum drugie,,,,a zycie ma sie jedno__________nalezy go przezyc jak najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - kiedys ktos mi tez powiedział, ze życie jest za krótkie by podchodzic do niego za powaznie :) I nie ma czasu na smutki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice ostrzegaja,radza,,,,,ale kto ich slucha! Trzeba sie sparzyc,wtedy na zimne sie dmucha.Czasami i nie i kolejne rozczarowanie,,,,,Oj,mam wiele spostrzezen,,,,,,,moglabym ksiazke napisac o moich wychowankach.Nie tylko o nich,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - przepraszam ale ja juz bede wybywac :) A tą książke chetnie bym poczytała :) W końcu to sobota :P Napewno jeszcze tu wpadne :) Pozdrawiam gorąco 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiinko,milo bylo! Wpadaj do nas o kazdej porze.Zostaw nam cos do poczytania.Pisz,kiedy jest Ci wesolo,kiedy smutno. Jestem bardzo rezolutna dziewczyna.Zycze Ci radosci!!! Wypoczywaj i ciesz sie zyciem,chwilami! pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien filozof powiedzial,ze niemozliwe jest kochac i byc madrym zarazem.Ale,jak mawial Szekspir,sa na tym swiecie rzeczy,o ktorych nie snilo sie filozfofom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Kingalo 🌼 mam jedna corke , ktora w tym roku skonczy 18 lat i ma na imie... Sabina, tak to dla Ciebie KIngalo, bo juz wiem ze to imie lubisz no i ja wlasnie tez :) dla lwaeczki [usta ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na naszej Ławeczce. Tak milo posiedzieć z Wami. Kingalo ------- cudowne to uczucie do córki, wiem o tym bo też mam córkę. Jest moim skarbem, moją przyjaciółką.... mam to szczęście, że mieszkamy blisko siebie. Jest cudowną córeczką. Mam też wspaniałego syna, również jest moim kochanym szczęściem. Venesso ------ masz rację tak szybko nam dzieci porosły, nie zauważyłam tego kiedy to się stało. Dzisiaj gdybym mogła cofnąć czas, każdy dzień przeżywałabym wolniej, bo tak człowiek pędzi gdy jest młody, nie wszystko zauważa. Venesso, dzieci w moich snach zawsze są małe i są przy mnie. Rzeczywistość jest inna, bo są już ze swoimi rodzinami. Kapuśniak Kingali pachnie mi ---- ale mam ochotę na taką zupkę. Venesso --- gulasz wampira, będzie napewno smaczny. Zrobię go. Witam Sabinkę, Lenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ławeczkę ,póżno już ,ale chciałam powiedzieć Wam dobranoc. I znowu jesteśmy na starym topiku ? nic nie kumam :):):) czy ktoś może mnie oświecić ? Kingalo - napisałam maila i czekam na gołąbka od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Caaaaaala Laweczke!!!!!!!!!!!!! 🖐️ Obiecalam, ze zajrze co niniejszym czynie, przed chwila wrocilismy od znajomych jest juz pozno, nie czytalam jeszcze Waszych postow,ale zaraz to zrobie i wroce!!!!! A wiec do pozniej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!! Tak Wam wszystkim smakowal Kingali kapusniaczek,a czy dla mnie cos zostalo?????? Widze nowa Dziewczyne ----Sabiine----- witam bardzo serdecznie i macham do Ciebie🖐️ coprawda ja juz jestem mama i babcia, ale nie jeszcze taka babunia, kocham bardzo mlodziez mam sasiadke , ktora ma 30 lat _______- przyjaznimy sie______. Takze zapraszm Cie na Laweczke, jak tylko czs Ci na to pozwoli!!!!🌻. Witam rowniez serdecznie :Zabcie, Poliko, Venese, Lenke ,Alusie i Wszystkie Panie z naszej Laweczki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sabinę na naszej ławeczce :) Kingala i Vanessa - czy Wy czytacie posty? pytam Wasd obie ,co tu się dzieje i ............ omijacie :( nic nie rozumiem . Czemu zniknął stary topik ,potem wrócił ? może to ktoś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAkiciaaaaa - witam niedzielnie :):):) odprowadziłam gości i nadrabiam zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w niedziele:-D Alusiu!!!! Pozwol,ze najpierw Tobie odpowiem.W tym dniu,kiedy zniknal ten topik,zniknely rowniez wiele innych,w tym takze moj:-( Prawdopodobnie ktos wkradl sie w system i skasowal topiki...:-O Przykre,ale nasu moderatorzy maja madre glowki;-) i naprawili:-),to znaczy przywrocili nam wszystkie zaginione topiki!!!! Uffffffffff!!!!! A dlaczego znikl \"laweczka\"nowy topik.....juz Ci tlumacze!!!! Otoz ja pozwolilam sobie skopiowac i powklejac posty z nowgo topiku,na stary,taka propozycje dla \"Moderaszek\" i tym sposobem zostal nowy skasowany a stary przywrocony do zycia!!!! Mam nadzieje,ze zrozumiesz o co mi chodzi ;-) Milego dnia zycze Wam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koty lubicie:-D No to macie!!!! ....................@........@.............................. ...................@@......@@........................... .. ..................@@@@@@@@............................ ..................@@@@@@@@............................ ....................@@@@@@.............................. .....................@@@@@...................@@........ ....................@@@@@@..............@@........... ...................@@@@@@@............@@............ .................@@@@@@@@@........@@.............. ................@@@@@@@@@@.......@@.............. ...............@@@@@@@@@@@........@@........... ..............@@@@@@@@@@@@.......@@........... ..............@@@@@@@@@@@@.....@@............. ...............@@@@@@@@@@@@@@@............... .................@@@@@@@@@.@@......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cala Laweczke!!!!!! U nas dzisiaj sloneczko, zycze Wam rowniez milej niedzieli i duzo slonca!!!!!!! 🖐️!!!!!!!! Lenko witam Cie!!!! 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,witaj Kiciu😘 ___________________## _ _________________###* ______________ .*##### _____________*###### ___ ________*####### __________*######## . _________*#########. _________ *######*###* ________*#########*### _______*##########*__*## _____*# ##########_____* ____############ ___*##*######### ___*_____######## __________####### ___________*# ##### ____________*#####* ______ ________*####* _______________*#### _________ ________*## _________ _________*##. __________________.### ##. _________________.########## ________________.####*__*#### _____ ____________.#________##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozesz zrobic Kwiatki!!!! Lenko!!! Dziekuje, Kocham kotki, delfinki, ale prosze jeszcze o kwiatki!!!!!! 👄 👄. Bedzie troche wiosny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×