Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Dla Ciebie,za kolejna stronke:-D:-D:-D *............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . . . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... Jezeli jestes sam... . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' i nie masz nikogo do . . .\',. . ,....... . . . . . . . . .,\' przytulania . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\' wez poprostu . . . . .. . . . . .. . . .,.- \' i usciskaj . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ; MISIAKA . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko,jaka macie pogode? U mnie______--wczoraj koniec swiata;deszcz i snieg,wialo.W tej chwili sniezy! Nie mam pojecia kiedy sie wypogodzi___marzec tuz tuz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakicia_______--juz kochana zachryplam od tego wolania.Moj komputer zaraz padnie,pracuje od wczesnych godzin rannych,bo mialam troche pracy papierkowej..... Aaakiciu,,,,daj znac,pomachaj paluszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm,mamy nieciekawie:-( Caly dzien padal deszcz,momentami bardzo mocno!!! I najgorsze,ze ma byc tak caly tydzien,a od srody maja przyjsc jeszcze wiatry.... Ale najwazniejsze,ze samopoczucie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge leciec do Berlina,ale moge siedziec z aaakicia na laweczce,,,,,,prawda? Siedze sobie na laweczce,niech mnie ktos przegoni,,,,,ale sie nie ruszam__________dopoki nie zjawi sie AAakiciaa! Lenko,zejdz pietro nizej i zanies depesze dla niej!!!! Kochana aaakiciu,,,sami swoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesoo!!!!!!Kingalo!!!!!!!!! Depesza poszla i dotarla!!! Kicia odpala maszyne:-D:-D:-D Zaraz tu bedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Dziewczyny!!!! Witam bardzo serdecznie!!!! Jestem z Wami , ale nie czuje sie dzisiaj najlepiej............ Wybaczcie mi jutro napisze wiecej. Zycze Wam przyjemnego wieczoru i do zobaczenia na Laweczce!!!! ........................KOCHAM WAS!!!..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz,zaraz,,,akiciu,nie mysl sobie,ze tak sobie polecisz.A czy Ty myslisz ,ze ja nie jestem zmeczona?Zmeczona ale szczesliwa! I widze Ciebie________oj,Ty nasze sloneczko kochane👄 Przytulam Ciebie mocno ,mocno taaaaaaaaaaak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAkiciaaa ,moje skarby jedyne!Jak sie spotkamy w Polsce,to pokaze Ci cos_____nie uwierzysz,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo,,,bylo_____w tej chwili jest mi radosnie!I Wreszcie Ciebie widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochana aaakiciuu,to my Tobie dziekujemy! Dzieki za piosenke! Golabek ruszyl pod Twoj adres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana POLIKO,kolejna kobieta na laweczce! Dla Ciebie i naszych przemilych dziewczyn. Evita Peron_______Pani Nadziei zyla 33 lat EVITA byla jasnowlosa czarodziejka,ktora pochylala sie nad chorymi i biednymi .Dawala nadzieje zrozpaczonym____byla niewyczerpanym zrodlem pomocy,dawala nie tylko prace,ale takze materace,buty,maszyny do szycia,protezy i slubne wyprawy. Biedacy przyjmowali te dary jak od rownej sobie,a nie jalumuzne od bogaczki,chociaz Evita chetnie demonstrowala swoje imponujace klejnoty i podczas najwiekszych upalow pokazywala sie w futrach. Nie tylko wybaczali jej ten luksus,ale wrecz go kochali.,,,,, EVITA DUARTE de PERON nie byla taka kobieta jak miliony innych____w ciagu tych niewielu lat/33/, jakie podarowal jej los,postawila niemal wszystko na glowie nie tylko we wlasnym kraju,lecz takze____zwrocila uwage na arenie miedzynarodowej..Miala duzy wplyw na meza,ktory dzieki jej sprytowi zostal prezydentem Argentyny,,,, cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Evita,,,, Pewnego cieplego wiosennego wieczoru Peron pojawil sie na charytatywnej imprezie w towarzystwie jednej z najpiekniejszych argentynskich aktorek.Kiedy jego towarzyszka udala sie na scene,ku jego zaskoczeniu na tym wolnym miejscu usiadla jakas mloda kobieta.Peron obejrzal czarujaca smukla dame,ktora z nim nawiazla rozmowe. Evita:___\"Jesli zgodnie z tym,co pan mowi,sprawy ludu leza panu na sercu,to niezaleznie od koniecznych ofiar az do smierci nie odstapie od pana boku\". Pulkownik z wielkim zainteresowaniem wysluchal ja,,, Jeszcze tego samego wieczoru oboje,pozostawiajac wsciekla aktoreczke,razem opuscili impreze. Pojechali do Tigre___tam spedzili upojna noc,ktora odmienila zycie Evy Duarte.Juz nastepnego ranka pokazala wszystkim,ze zawojowala JD.Perona. cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegnam sie juz na dzisiaj moje mile Panie:) I na pewno sie pokaze jutro:) Sciskam i buziaki😘 Pa!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszki paniom
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usteczka paniom
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszka paniom
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita,,,,,,, 48_letni wdowiec__przepelniony reformatorskimi pomyslami,juz pierwszej nocy calkowicie ulegl czarujacej delikatnej kobiecie.Szybko jednak musial sie zorientowac,ze Eva kochala go nie tylko jako mezczyzne,ale jako promieniujacego sila czlowieka wladzy,ktora i ona chcialaby przez niego posiasc. Dla niej byla to tylko kwestia czasu,kiedy wbrew panujacym w Argentynie obyczajom miala sie z kochanki przeistoczyc w malzonke.Peron nie potrafil oprzec sie ani jej osobie,ani jej woli. Podobnie jak slub cywilny,slub koscielny odbyl sie rowniez w tajemnicy,poniewaz 50-letni Peron zenil sie z wlasna kochanka,co w latach 40-tych XX w. bylo w Argentynie rzecza wprost niebywala. Zaden szanujacy sie mezczyzna,ktory dbal o reputacje,a w dodatku pelnil w tym poludniowo_amerykanskim panstwie funkcje publiczna i byl spragniony wladzy,nie wpadlby na pomysl zalegalizowania swego zwiazku z kochanka,nawet jesli bylby kawalerem. cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita,,,, Kochanka____to kobieta,z ktora mozna sie bylo przez pewien czas zabawiac,ale nic ponad to! W zadnym razie nie mogla roscic pretensji do zostania oficjalnie poslubiona zona. Utrzymywanie z nia intymnych stosunkow nie bylo niczym hanbiacym,a nawet dla zonatych mezczyzn czyms wrecz koniecznym.Nie robili oni z tego tajemnicy,przeciwnie,dopiero liczne milostki z mlodymi atrakcyjnymi kobietami robily z Argentynczyka prawdziwego mezczyzne. Peron zlamal tradycyjne reguly gry i poslubil dame serca,ktora bynajmniej nie byla niewinnym dziewczatkiem z dobrego domu,lecz kobieta z przeszloscia.Wiedzial,co robi Eva Duarte,dziewczyna ze wsi,ze wzgledu na swa watpliwa przeszlosc nie miala szans na to,zeby powiodl ja do oltarza jakis cieszacy sie szacunkiem mezczyzna. I chociaz Argentynczycy cenia sobie pelne temperamentu kochanki,to zenia sie tylko z niewinnymi dziewczetami.najwiekszym skarbem mlodej panny oraz jej rodziny jest nieposzlakowana opinia. cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×