Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

cz.8 Tego dnia,kiedy Renata wybierala sie do domu,szef zaprosil ja na kawe.Bala sie,ze Dawid czekal na nia,zeby dowiedziec sie,gdzie mieszka.Ledwo wrocila do domu,zadzwonil telefon. ___Widzialem was!Zaplacisz mi za to.Juz niedlugo___krzyczal Dawid. __Dawid,jestes szalony,powinienes sie leczyc.Nagralam twoje grozby na tasme.jak nie przestaniesz mnie dreczyc,oddam ja policji.Zostaw mnie w spokoju___oklamala go,ale poskutkowalo.Odlozyl sluchawke. Gdy w nastepnym tygodniu szef odwozil ja do domu,poprosila go,zeby wszedl z nia do mieszkania.Miala zle przeczucia.Nie minelo 5 mi.gdy ktos zaczla walic w drzwi. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz.9 __Dostane was---wrzeszczal Dawid. Renata podbiegla do telefonu i drzacymi palcami wykrecila nr Policji. Dawid dobijal sie jeszcze glosniej.Byl rozwscieczony i ciagle jej ublizal.W pewnej chwili drzwi nie wytrzymaly naporu i Dawid wpadl do mieszkania. Jej szef,schowal ja za swoimi plecami.Zlapal krzeslo i oslanial sie przed atakami Dawida.Niedlugo potem pojawili sie policjanci.Skuli go kajdankami.Kilka dni przesiedzial w areszcie.W tym czasie przeszedl wiele testow i badan psychiatrycznych.Poddano go leczeniu. Wreszcie Renata uwolnila sie.Dostala rozwod.Skonczyl sie jej koszmar.Mogla odetchnac.Znowu byla wolna. Teraz juz wie,ze nigdy juz nie pozwoli nikomu decydowac o swoim zyciu. Doswiadczenie jednak wiele ja nauczylo,,,,,Jesli spotka mezczyzne,ktorego pokocha____NIE BEdzie JEGO NIEWOLNICA !! koniec🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Siedze tak cichutko, zeby Was nie obudzic! Venessa dlugo posiedziala, Kingala przyniosla nam kwiatka, a nasz mila Spacerowiczka tez zapewnie jeszcze spi, bo to u nich noc , a u nas zaczyna sie piekny sloneczny dzien. Posluchajcie __ spokojnej piosenki! A ja tymczasem zmykam ____ wpadne jak wroce! Czekam na Was. Lenko, Poliko, cocacola. jotazet ! Zycze milego dnia! 🖐️ http://www.youtube.com/watch?v=FVeFPGap5Po&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,WITAJ AKICIU___________-LAWECZKO! Jak milo znow zasiasc na laweczce,,,,,,, Jakze smutno byloby nam bez Ciebie_____wielokrotnie o tym mowilysmy.Powtorze i dzisiaj________akiciu,nasza kochana strazniczko laweczkowego ogniska_________nie wyobrazam sobie laweczki bez Ciebie.🌻 U nas zbliza sie 9.00 a jest tak goraco i ta wilgoc nie do zniesienia. Na szczescie zamontowano mi na czas elegancki klimatyzator w moim pokoju,,,,,I tym razem zaskoczyl mnie ten wynalazek.Pilotem ustawiam sobie temperature,szybkosc chlodzenia,,,,,siedzac daleko od niego.,,,,,, Czego to nie wymysla! Kiedy dotarly tu informacje o upalach w Polsce_____ludzie pospieszyli do POLAMERU----swiadczy uslugi wysylkowe do POLSKI---aby wyslac swoim bliskim to ochladzajace urzadzenie.Ku mojemu zdziwieniu_____ceny w/g mnie bardzo wysokie. Ale co tam klimatyzatory____najwazniejsze jest nasze urocze towarzystwo na LAWECZCE.Zapraszamy Was kochane dziewczyny. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,POZOSTAC MLODYM Mlody czy stary____to nie sprawa lat. Sa mlodzi ludzie,ktorzy wygladaja strasznie staro, i starzy o czarujacej mlodzienczosci. Jestes mlody, dopoki nie sadzisz,ze wszystko wiesz; dopoki masz poczucie humoru; dopoki jestes wesoly i potrafisz sie dziwic, ze odkrywasz cos nowego. Jestes stary, jesli boisz sie wszelkich nowosci; jesli poruszasz sie tylko utartymi drogami; jesli zadowalasz sie uniwersalnymi sadami; jesli wszystko kreci sie wokol ciebie; jesli mowisz zawsze tylko o sobie. Jestes jednak mlody,swiezy i szczesliwy, jesli jestes otwarty na nowosci, jesli pragniesz rzeczy wyzszych; jesli jestes skory pomagac innym; jesli pozostaniesz zwyczajnym czlowiekiem, ktory zawsze czegos sie jeszcze uczy. Sprobuj pozostac mlodym i zarazic innych swa radoscia i optymizmem. Wtedy takze stary zardzewialy swiat wokol ciebie znow bedzie mlody i pelen zapalu. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Phil Brosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu____________-dziekuje za dedykowane nam piosenki. Wrocily mlodziencze lata🌻 To byly piekne dni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam ponownie__________i znow laweczka opustoszala. Poliko🌻 kingalo🌻 spacerowiczko🌻 jotazet🌻 i nasze sloneczko__Lenko🌻 Znajdzie chwilke i przysiadzcie sie do nas🌻 Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu____dziekuje za kolejna dedykacje👄 Zazdroszcze Ci,ze mozesz przesiadywac w swoim ogrodeczku. Mam tez piekny w Polsce__________ale musze obyc sie bez niego. Teskni mi sie za nim .Kiedy jest mi smutnawo____przenosze sie do tego mojego ulubionego miejsca. Uwielbialam przesiadywac w nim calymi dniami.Mamy mnostwo owocow,ozdobnych krzewow i kwiatow.To byl moj azyl,w ktorym wypoczywalismy calymi dniami,weekendami. MM przesiaduje codziennie________dobrze,ze mamy takie miejsce. Chlodne dni spedzalismy w altance ,,,,,Urokliwe miejsce.Szkoda slow. Mozna posiedziec przy kominku,,,,,,,spotykac sie z przyjaciolmi,,,, Marze znalezc sie w tym uroczym miejscu. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... i tak jak mowilam, juz po deszczu! Popadalo za malo ___ide podlac ogrodek 🌻 🌻 🌻. Hallllllo! Dziewczyny , gdzie jestescie?.... Dzis w Polsce jest swieto__ Boze Cialo, mysle, ze nasze Panie nie maja czasu, bo swietuja w gronie rodzinym, ale moze wieczorkiem ..ktoras do nas zajrzy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,DUCH ,KTOREGO POTRZEBUJEMY Potrzebny jest nam nowy duch. Nie duch,ktory wszystko nieszczy,tepi i niweczy. Nie duch nienawisci,przemocy,przewrotu. Nie duch ,ktory wiecznie sie skarzy i oskarza. Nie duch rezygnacji i beznadziei. Nie duch samowoli i rozwiazlosci. Nie duch czystej zazdrosci i slepej zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Potrzeny jest nam duch milosci i przyjazni. Kto ma serce pelne jadu i zolci, kto chce radykalnie zburzyc dawne spoleczenstwo, wszystko,co istnieje, nie zbuduje nowego swiata,lecz pieklo na ziemi. Kto gloryfikuje przemoc,nie jest reformatorem,lecz katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___potrzebny,,,,,sorry 🌻 Musimy zyc razem. Mlodzi ludzie razem ze starymi. Zachod razem ze wschodem, polnoc razem z poludniem. Chrzescijanie razem z niechrzescijanami, wierzacy razem z niewierzacymi. Juz bez murow.Ponad granicami. Razem wszystkie narody,rasy,plemiona,jezyki. Wspolne zycie w zdrowym duchu, w duchu milosci,w Duchu Swietym. Jego owocem sa: radosc,pokoj, dobroc,wzajemna zyczliwosc,optymizm. To to,co dzis powinno w nas wzrastac, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Phil Brosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne te cytaty :) 🌼 I przepraszam że wtracam sie do rozmowy, ale naprawde fajnie tu macie :) 🌼 I juz nie przeszkadzam :) Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,POSZUKAJ DUCHA RADOSCI,KTORY JAK PLOMIEN PRZESKAKUJE Z SERCA NA SERCE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguniu,zostan u nas! Jak milo,ze do nas zajrzalas____zapraszam Cie. Czy mozesz mi towarzyszyc na laweczce? Dolacz do nas______sprawisz nam wielka radosc. Dla Ciebie dedykuje wiersz mojego ulubionego P.Bosmansa pt, \"Zrywac kwiaty i gwiazdy\". PS.Wybacz mi,ze zamieszcze go w trzech postach___mam problemy z wysylaniem dluzszych postow.Juz wiele z nich \'lata\' w kosmosie i dotychczas nie powrocilo na topik. Kingo,usiadz wygodnie na naszej laweczce 🌻 a ja odczytam Ci ten piekny wiersz.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham ludzi,ktorzy zyja wokol mnie. Kocham radosc,i dlatego radosc przychodzi do mnie. Kocham przyjazn,i dlatego zrywam gwiazdy, a moj dzien jest pelen szczescia. Nie musze niczego posiadac,by moc sie wszystkim cieszyc. Jest tego tyle,gdy patrze na drobiazgi i na malych,prostych ludzi. Jest tyle niespodzianek i tyle cudow, ktore odkrylem,majac otwarte i zamkniete oczy. We wszystkich rzeczach pozostala pamiatka po utraconym raju. Wiem,ze nie jest latwo trafic do nieba; ale wiem tez,ze to zupelnie niemozliwe, by niebo nie przyszlo do mnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko kochana__ widze Cie_ nie, nie odchodz!!❤️ Venessa czyta wiersz dla Ciebie_ poslucham i ja_____ cichutko przykucne!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny 🌼 I jest mi bardzo miło ze dostałam zaproszenie do tak niezwykłego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Niebo powinno zaczynac sie na ziemi i wszedzie tam, gdzie ludzie sa przyjaciolmi i przekazuja sobie dobro. Ale na kazdym niebie sa chmury. Nie zawsze jestem w dobrym nastroju. Przyjaznie moga uschnac jak sliwki. To nie problem ani powod,by spuszczac nos na kwinte. Przyjaznie niczym sliwki; wystarczy troche wody,a znow napecznieja🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zobaczylam tyko Litere____ K___ myslalam, ze Kingala zajrzala do nas........ Kingo__23__ witam serdecznie, czy my sie znamy? Siadaj prosze na laweczke i porozmawiajmy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akicia - niestety nie znamy sie...Wpadłam tutaj poniewazz...atmosfera tutaj jest przemiła a napisałam bo te cytaty wszystkie i wiersze są cudowne.. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akiciu____mamy goscia!🖐️ Kingus ,kochanie____czytam dalej.Dobrze sie usadowilas?🌻 Zycie:wielka przygoda z Bogiem i ludzmi na swiecie swiatla i ciemnosci. Nie pragne byc bohaterem ani meczennikiem,tylko duszkiem, ktory zrywa zapomniane kwiaty i smieje sie z mocarzy siedzacych na tronach pieniadza i wladzy. PS.Obiecuje Ci ,ze codziennie bede przytaczac te cudowne strofy.Masz racje___sa piekne. Jesli Ci sie podoba u nas_____badz z nami zawsze i pisz ,co Ci w sercu gra. Masz racje ,ze sa tu wspaniale ,cudowne osoby. I jeszcze Ci cos zdradze____kochamy mlodziez!👄 Jesli Ci radosnie wokol serca____badz z nami,dziel sie z nami,,,, jesli Ci smutno___tym bardziej ---badz-badz-badz.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanessko - usadowiłam sie dobrze a te cytaty naprawde sa śliczne...I jeśli bywają tu takie codziennie lub mają bywac to nie pozbędziecie sie mnie tak łatwo :P ;)) Az taka młodzież to juz ze mnie nie jest poniewaz idzie mi 24 roczek :)) Mam córeczke któa 14 maja skończyła roczek i cudownego meza, którego w zyciu bym nie zamieniła na nikogo innego, a życia bez niego sobie nie wyobrazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu karteczka sliczna.. A co najlepsze - ta muzyczka spodobała sie mojej Julci ;)) Az przestała sie bawic z tatą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×