Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witam w sobote:) 🖐️ Wszystkim Mamom wszystkiego najjjjjjjj.....co najlepsze:D🌻 😘 Milego dnia Wszystkim😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mamuska matula
🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na ziemi, Że Jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi. 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mamuska matula
❤️ Mamo, smutno tu i obco drzewa inne rosną i ciszy nikt nie zna tu Mamo, nie myśl, że się skarżę żal mi tylko marzeń dziecięcych dni, moich dni Widzę znów nasz dom ciebie mamo w nim wspominam stary klon ciemny i wysoki jak dym Mamo wołam twoje imię znowu jesteś przy mnie jak za dawnych lat Widzę znów nasz dom ciebie mamo w nim wspominam stary klon ciemny i wysoki jak dym Mamo w sercu cię kołyszę list do ciebie piszę ciemny jak ta noc To nieprawda mamo jutro wyślę list i będzie mamo tak jak miało być a ty mamo śpij jeszcze noc dobrze śpij o mamo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dawno mnie tu nie było, ale wakacje już blisko i pewnie wtedy nadrobię zaległości w czytaniu, pisaniu oraz - być może - w innych dziedzinach wspomagajacych tzw kontakty miedzyludzkie, na które ciagle brakuje mi a to czasu, a to chęci. No i komputer wiecznie w roli narzędzia pracy po godzinach, a nie rozrywki wydaje mi się obecnie przedmiotem wręcz paskudnym... Najważniejsze, że tropikalna pogoda sprzyja bardziej wakacyjnemu spojrzeniu na świat i pomimo upałów świat ten mi się nawet dość podoba. Ławeczka jakby nam troszkę opustoszała. No i bez Venessy jakoś tak nie tak. Przejrzałam , co było do przejrzenia, ale na razie pobieżnie. Nie wiem, kto nam podrzucił dowcipy o nauczycielach, ale kupuje ten o starym i nowym n-lu i jutro sprzedam w pracy - jest trafiony w dziesiąteczkę, bo to nie dowcip tylko wprawnie podpatrzona szkolna rzeczywistość. Zmartwiła mnie, Kingalo, Twoja zła opinia o Polakach. Ja tak sobie myślę, że bez względu na nację są na świecie ludzie i ludziska i naprawdę nie można tego uogólniać . Nie wiem, jak się zachowują rodacy za granicą, bo z Polski jeszcze nie uciekłam i nie mam takiego zamiaru, ale mniej więcej mam wyobrażenie, jak to jest. Uważam, że od własnej głupoty uciec się nie da i miejsce pobytu nie ma na nią wpływu. A porządni ludzie porzadnie żyją w każdych warunkach i nie muszą nigdzie wyjeżdżać. A w każdym razie nie po to, żeby stać się kimś innym, lepszym...Po prostu trzeba mieć to wyczucie i nie zadawać się z byle hołotą, której niestety nigdzie nie brakuje, bez względu na narodowość. A poza tym chyba nie do końca zerwałaś z nami, Polakami kontakty, bo inaczej nie byłoby tej ławeczki, no nie? Przyznaj, że własnych korzeni wyrwać się nie da - bo rozumiem, że może nie z przekonania, ale z pochodzenia jesteś Polką przez duże P. Czy się mylę? Pozdrawiam, J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim:)🖐️ Jotazet:) Mysle,ze niepotrzebnie zmartwila Cie wypowiedz Kingali:D Nie sadze,.zeby to z premedytacja zrobiala piszac Polka przez male \"p\". Kazdemu moze sie pomylka zdarzyc,a najprosciej jest wytykac komus bledy ,nie widzac swoich!! To,ze Ona mieszka w USA nie znaczy,od razu,ze \"uciekla\"...:O Ja tez mieszkam w obcym dla mnie kraju,ale nigdy nie powiedzialam o sobie,ze ucieklam z Polski !! Po prostu kazdy wybywa tam,gdzie uwaza,ze bedzie mial lepiej i powinno sie uszanowac decyzje innego czlowieka:) A nie wytykac ,ze cyt.\"od wlasnej glupoty sie nie ucieknie\":( To pewnie zmartwi nie tylko Kingale ale zapewne inne Twoje Rodaczki,ktore opuscily Polske w ramach lepszego bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie: Cyt.\"Porzadni ludzie zyja w porzadnych warunkach\":) I nie musza zyc w Polsce,moga zyc tam,gdzie im sie rzewnie podoba!!! Przeciez sa wolni i maja prawo wyboru!!!Gdzie chca zyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubu dubu
zadna ktora wyjechala z Polski za smierdzacym dolarem nie powiedzaiala ze uciekla albo ze zdradzila swoj kraj, a tak naprawde jest, tam d.py wycieracie cudze i jestescie wielkie damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapewniam Cie kochana,ze zadna z nas wyjezdzajac za granice ,wyjechala nie po to,zeby byc kims lepszym,ale po to,zeby miec latwiej... Bo tu ,za granica gdzie my mieszkamy,nie jest wcale lepiej...jest o wiele latwiej:) Nasz kraj Polska nie daje ludziom zbyt wiele szans na dobre zycie ,mlodym nie daje szans na dobra prace...ogranicza nas we wszystkim:O Jakas musi byc tego przyczyna,ze tylu Rodakow wyjezdza w swiat,opuszczajac swoje Rodziny,bliskich i przyjaciol...chca lepiej zyc,chca utrzymac swoje Rodziny,chca zapewnic swoim dzieciom lepsza przyszlosc,ale na pewno nie po to wyjezdzaja,by stac sie kims lepszym,jak to ujelas!!:( W tym momencie sie grubo mylisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden pieniadz nie smierdzi !!!! Jezeli uczciwie i ciezko sie pracuje,dostaje sie za to uczciwe wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Lena
Można się pomylić ,jasne.Nawet nazwę swojego kraju można napisać z małej litery.Ale w świetle wcześniejszych wypowiedzi, chyba to nie była pomyłka i to kilkakrotna.. Mnie okradziono w paryskim metrze bardzo dotkliwie.I co ? Mam pisać francuz czy Francuz ? Trzeba mieć wyczucie co się pisze na polskim portalu i do Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Lena
ps... Zgadzam się ,że żaden uczciwie zarobiony pieniądz nie śmierdzi. Śmierdzi natomiast pochodzący z kradzieży,oszustwa i ....zabijania ,także zwierząt.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie,ze to juz jest szukanie dziury w calym. Przeciez Forum ,to nie wytykanie komus bledow ...przeciez niektorzy pisza wszystko z malych liter....to gdzie szacunek do Rodakow?? Jezeli piesze do Polki na Ty z malej litery??:O Temat moznaby bylo drazyc cale wieki,ale to nie o to chodzi... Jestem pewna,ze ja,Wy i Kingala jestesmy dumnymi Polkami i tego nie ukrywamy:),i nie jest wazne to,gdzie mieszkamy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Lena
Qrcze ...nie !!!! Tylko czytałam wypowiedź znanego polskiego psychologa o tzw.Brudnych pieniądzach.Wypowiedź była w Zwierciadle i dotyczyła złej energii płynącej z pieniędzy zarobionych na śmierci.Także zwierząt. Chyba coś w tym jest,ale nic nie miałam złego na myśli. Jeszcze raz pozdrawiam i już mnie nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny! Moja sąsiadka wyjechała do stanów, pracuje i zarabia i czy to ma znaczyć że porzuciła Polskę? Nie dało się żyć z jej wcześniejszej emerytury i renty jej męża. Pracy ani ona ani ja nie mogłyśmy znależć chociażby dlatego że nasze miasto nie jest stolicą i dlatego że szpitale zostały polikwidowane i ja jako pielęgniarka zostałam na \"lodzie\" w wieloma innymi pielęgniarkami. Wiele moich znajomych wyjechało na kontrakt za granicę: i czy to znaczy że rzuciły kraj? Sąsiadka nie podpisała kontraktu z uwagi na wiek i ja również byłam za stara! Więc mam pytanie czy jeśli opuszczę kraj \"za chlebem\" to będę postrzegana przez inne formułowiczki jako ta ktora porzuciła kraj? A może to kraj o mnie zapomniał! Nigdy nie wyciągałam ręki i nie wyciągnę po żadną zapomogę lecz rozpatruję możliwość wyjazdu. Jestem Polką i nie wazne jak napisze w komputerze polka czy Polka WAŻNE co czuję a NIE JAK PISZĘ!!!!! Lecz czasami sie zastanawiam jak mnie mój kraj postrzega ? jako polkę czy Polkę? Dałam z siebie wszystko co mogłam spłaciłam swoje wykształcenie wieloletnią pracą lecz zostałam wyrzucona na bruk bez możliwości dorobienia. Rozpatrujemy z mężem mój wyjazd do stanów. może i będę podcierać dupy staruszkom ale wolę to i mieć pieniądze za pracę niż to co mamy w tej chwili. Starszy syn rozpatruje również możliwość wyjazdu do Anglii! I to nieprawda że nie jesteśmy Polakami! Jesteśmy! I nie ubodła mnie tak jak inne panie wypowiedż Kingali polka lub Polka Lecz chcemy jedynie godnie żyć a jeśli jeszcze łatwiej to jeszcze lepiej. Powiem Wam dziewczyny -zatrzetrzewienie jest najgorsze-a to widać w postach pomarańczowych i pani jotazet. Kingala, Poliko,Akiciu,Lenko, Venesso! trzymajcie sie dziewczyny PS te które czują się urażone polką chyba są polkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo jeśli będzie boczek to przyjmuję zaproszenie Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie droga Kingalo pisze na kuronki:D :) I czerwone winko ;) Milego grillowania😘 🖐️ Coca-cola🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wraca nasza Akicia😍 Pewnie tez na grillek ma ochote :) Jestem ciekawa,jaki miala weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Lena
Jednak z Tobą można porozmawiać. Normalnie i sobie wyjaśnić nieporozumienie...Wypowiedź pani cocacoli,nie na temat ,sycząca jak butelka tego ożywczego napoju po zdjęciu kapsla,nie warta komentarza. Nikt tu nie pisał o porzucaniu kraju.Bo to śmieszne w erze globalizacji.Zresztą kraj nawet nie zauważy braku pani cocacoli.. A jotazet to wierna forumowiczka,a nie wredna pomarańcza jak ja.:D I jej się rzuciło w oczy to i owo.Nie może powiedzieć własnego zdania ? Przecież to forum dyskusyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________Witam 🖐️ Dziewczyny!____________________ Moje kochane weekend spedzilam wspaniale, pogoda byla rozna: cieplutko, ale wieczorem burza i deszcz, na nastepny dzien znowu piekne sloneczko. Tak jak juz wczesniej wspomnialam brakuje mi tam tylko internetu, ale niestety wszystkiego miec nie mozna. Zasmucila mnie wypowiedz Jotazet, dlaczego tak to opisujesz , ja osobiscie uwazam, ze kazdy decyduje sam za siebie, kazdy ma prawo mieszkac tam ,gdzie mu sie podoba i kazdy jest kowalem swego losu! Tak jak pisze Lenka czy Cocacola i nie bede juz wiecej dodawac, powiem tylko krotko zanim cos napiszesz , powinnas sie troche zastanowic, jezeli urazilam Ciebie to przepraszam, ale pomysl sama!! Wpisy pomaranczowe pozostawie bez komentarza!!! Przeciez piszemy tu po to, zeby sie blizej poznac, porozmawiac po kolezensku , a nie uswiadamiac kogos, czy ktos uciekl z kraju, czy napisal tak , czy tak...jest to naprawde bardzo smutne!! Lenko! Weekend jak juz wspomnialam byl jak zwykle wspanialy! Kingalo! Czy zostalo jeszcze cos dla mnie z grilla? Poprosze maly kawaleczek, bo codziennie grillowalismy!!Ale w tak milym towarzystwie zjem jeszcze kawaleczek. Cocacola! Zycze Ci spelnienia marzen!! Poliko! Dziekuje i zycze wytrwalosci__ czekam na Ciebie!! Venesso! Co sie z Toba dzieje? _____ czekamy na Ciebie! Zycze Wam spokojnej nocy 👄 👄 👄 A teraz moje kochane Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry we wtorek;) 🖐️😘 Kingalo,albumik przesliczny:D U nas w nocy byla potworna burza,spac nie moglam:O, Teraz mamy slonko:),ale wieczorem ponownie powtorka z rozrywki,burza i mocne opady:O Od czwartku ma byc ladniej:D Zycze milego dzionka:) 🖐️😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________Witam 🖐️ Dziewczyny!____________________ Lenko witaj 👄 !Tak masz racje jest pieknie, sloneczko swieci i cieplutko, ale te nocne burze sa straszne, opadow tez juz nam wystarczy:-( mam nadzieje, ze od czwartku bedzie juz lepiej :-) . Kingalo! A co z grillem, dlaczego bedziemy mogly grilowac za kilka dni?Czyzbys czekala na nasze dziewczyny : Venesse i Poliko!!???? OK. zgadzam sie z Toba i poczekam , jestem grzeczna dziewczynka :-) Lenko, cocacola, jotazet !!!!___ poczekamy? Album z kwiatkami jest sliczny __ dziekuje. Zycze kazdej z osobna milego dnia i duuuuzo sloneczka!! 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Przyjaciółki, już jestem. Trochę jeszcze zakręcona ----- ale pomalutko, pomalutku, wszystko stanie na swoim miejscu. Już będę zaglądać na naszą ławeczkę i prowadzić z wami dydkusję, dzielić się odczuciami, spostrzeżeniami ---- jak każdy człowiek. Widzę, że powstal temat, drażliwy temat... ja powiem krótko człowiek jest wszędzie człowiekiem, gdziekolwiek się znajduje. Natomiast --- jakim jest człowiekiem, też nie zależy od tego gdzie on się znajduje.I cała moja filozofia. Każdy ma swój patent na życie. Nie wolno nam krzywdzić ludzi poprzez ocenianie ich w/g naszych poglądów. Każdemu wolno być wolnym. To jego sprawa i tylko jego. U mnie piekna pogoda, tz. słoneczna i cieplutko jest jak--- w piekle. Jednak ja jestem wytrzymała na ciepło, ech lubię słońce, okulary słoneczne i wiatr we włosach a w duszy ciepło uczuć i motyle na zewnątrz .........:D Piękna ta nasza wiosna tego roku, to przecież maj ---- ale juz się kończy ---- niech dalej trwa! Zaraz wychodzę z domu i idę na zakupy, może coś spodoba mi się. Dawno Was nie przyyulałam, ---- robię to teraz -- Akcia ---- wierna przyjaciółko, całuję Cie gorąco 👄❤️ Venesso --- wróć, tak dlugo czekamy na Ciebie ❤️👄 Kingalo ---- tak albumik prześliczny, myszko nie mam Twojego zdjęcia, przyslij mi proszę!❤️👄 Lenko ---- dobrze, że jesteś na naszej Ławeczce, tyle radości i serca wnosisz.❤️👄 Jotazet ---- to dla Ciebie niedługo będzie wymarzona laba, Ty masz dobrze. Zawsze jako mała dziewczynka chciałam być nauczycielką. Niestety nie jestem --- dla Ciebie ❤️👄 Cocacola ------ by wszystkie marzenia spełniły się, by życie dawało Ci radość wszędzie gdzie zostawisz swój ślad ---- 👄❤️ Nasza Ławeczka niech nadal trwa.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach kochana Poliko! Jak milo , ze jestes juz z nami! 👄 Czekamy jeszcze na Venesse, czy ktoras z Was wie co sie u Niej dzieje? Wyslalam do niej golabka, ale niestety jeszcze nie wrocil!!! :-( Pozdrawiam i zycze milego popoludnia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×