Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kochana kingalko! Co ja Ci bede mowic_____walcze z emocjami. Wypieszczony post polecial w eter_________-i nie mam nastroju do napisania tego,co bylo___________ostal mi sie tylko tytul.Tez piekny! Prawda? Bede z Wami codziennie_______i wypisze sie ,,,,,, Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTATY SLAWNYCH KOBIET http://historia kobiet.w.interia.pl/cytaty_a.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,Podaj im dlon,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Z calego serca zycze Ci udanego roku. Udanego roku dla Ciebie i wszystkich ludzi. Podaj im dlon,takze ty,ktorym juz dawno jej nie podales. Podaj im dlon,majac serce pelne dobrych i szczerych zyczen, napisz kartke,zloz na niej pocalunek. Postaraj sie,aby to byl dobry rok. daj odczuc swa dobroc i przyjazn w domu,w szkole,w pracy. Zazegnaj wszelkie spory. Nie szukaj nigdy szczescia tylko dla siebie, we wlasnych czterech scianach. Pomoz stworzyc swiat,w ktorym bedziemy sie nie tylko tolerowac,lecz naprawde lubic, swiat,w ktorym znajdzie sie miejsce na usmiech,kwiat🌻 serce,troszeczke nieba na ziemi. 🌻🌻🌻Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKRZYZOWANIA I SWIATLA Nie mozesz w zyciu sie cofac. Nie mozesz zyc czasem minionym, by w ten sposob przywolac najpiekniejsze dni. Musisz isc naprzod.dzien za dniem,rok za rokiem. Nie mozesz sie zatrzymywac, nikt nie moze Cie zatrzymac. Istnieje wiele skrzyzowan. Napotykasz ludzi i rzeczy. Mozesz miec wypadek,moze czasem dojsc do klotni. Zderzysz sie z ludzmi,ktorzy sa jak czolg. Nigdy nie schodza z drogi.Uparcie pozostaja na swoim pasie. Zablokuja Ci droge i moga sprawic wiele przykrosci. Istnieje wiele skrzyzowan.Uwazaj na swiatla. Swiatla czerwone to dla zycia swiatla stopu. Tam juz nie da sie dalej isc:niepohamowana chciwosc, zaciekly egoizm,chorobliwa zazdrosc. Tam urywaja sie drogi i zaczyna przepasc. Uprzejmosc,wola pojednania,gotowowsc niesienia pomocy, lagodnosc: Tu swiatla twojego zycia ponownie przelaczaja sie na kolor zielony, tu Twoja droga ciagnie sie dalej.Badz uprzejmy i zyczliwy, obcujac codziennie z ludzmi i zalatwiajac sprawy. Nie gas nigdy silnika swego SERCA Nie zapominaj,ze masz do niego tylko jeden kluczyk, a jest nim przyjazn/milosc. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️P.B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________Witam 🖐️ Dziewczyny!___________________ Kingalko! golabek juz do Ciebie wrocil! 👄 👄 👄. Witam Venesso! Ciesze sie, ze jestes z nami. 👄 Witam w sloneczny dzien!🌻 Obudzil mnie dzisiaj spiew ptakow__ wczoraj posiedzialam troszeczke dluzej___ cos mam ostatnio problemy ze snem. Klade sie do lozka i nie moge zasnac, czytam dlugo ksiazke, potem znowu wstaje i jestem calkowicie wybita ze snu! Ostatnio nazbieralo sie u mnie troche problemow i mysle, ze to wlasnie jest przyczyna bezsennosci, ale musze sobie sama z tym poradzic! Ale co ja tu narzekam __ mamy dzis piekny dzien, sloneczko i nalezy sie cieszyc z kazdego dnia! Pozdrawiam Was wszystkie i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,WITAJ LAWECZKO!🌻 Dzien dobry akiciu!👄 I u mnie ptaszki daja poranny koncert ____pomimo,ze za oknem jeszcze ciemnosc. Akiciu! Ostatnio i ja miewam problemy z tym moim spaniem,,,,, Naleze raczej do spiochow ,,,,,Obowiazkowo odsypialam 8 godz. Teraz dzieje sie sie cos dziwnego_____budze sie wczesnym rankiem.U mnie dochodzi 5.00 . Zaczynam rozumiec mentalnosc i nawyki ludzi starszawych______hihi i mnie to zaczyna dopadac.,,,,,,, Ale dosyc juz starczych rozwazan,,,,, Zycie jest piekne,cieszmy sie nim,,,,,problemy byly i beda.Kto ich nie ma? Glowa do gory akiciu👄 Zycze milego dnia! Pozdrawiam wszystkie PANIE🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedykuje Ci wiersz akiciu🌻 WYDOBADZ SLONCE Z UKRYCIA Zycie jest krotkie,tak krotkie.Swiat jest maly,tak maly. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻[kwiat . ...Mieszkamy w jednej wiosce zwanej Ziemia i nie jest to,jak wiesz,raj.,,,, Wydobywaj \"slonce\" z ukrycia. Znajduje sie ono za horyzontem Twego serca i czeka: SLONCE TWEJ PRZYJAZNI I DOBROCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej mile panie! Pojawilam sie,,,,,,i laweczka opustoszala.;D Pewnie macie wazniejsze sprawy,,,,,,,przyzwyczailam sie juz do samotnosci,,,,,,,posiedze,poczytam_____moze ktoras z dziewczyn pojawi sie/?/ Kochana POLIKO_____obiecuje juz nie znikac! Znasz mnie,ze o ile mialabym tylko internet,siedzialabym z Wami na laweczce.Niestety,nie zalezy to ode mnie. Tym razem postawilam sprawe inaczej____i mam Internet. W tym domu Internet jest tylko na pietrze tego domu.Nie bylo go u babci na parterze.Przyjechal Comcast ,zainstalowali mi bezplatnie. Przy okazji zdradze,ze trafilam ,,,,,,,przez 6 m-cy bede placic pare $,,,,,,,Najwazniejsze,ze mam kontakt z Wami. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche humoru,,,, Po dwoch tygodniach zona wraca z urlopu w kurorcie wypoczynkowym. Whodzi do domu,a tam syn przy nowiutkim komputerze. ___Skad miales pieniadze na komputer? __Ze zmywania. ___Z jakiego zmywania? __No,tata dawal mi po 50 zl,gdy chcial,zebym sie z chaty zmyl. Co to jest mlotek? Mlotek to impulsownik mechaniczny z naprowadzaniem trzonowym. Przychodzi baba do lekarza: __Panie doktorze,kiedy kocham sie z mezem to mnie boli lewy bok. __To moze niech pani sprobuje obrocic sie na prawy.... __A serial? Jaka jest najgorsza choroba mezczyzn w starszym wieku? __Miazdzyca nuklearna.Wystepuje,kiedy brzuch uciska jadra. Brunetka pyta sie blondynki : __Czym sie rozni strona od kartki? Blondynka mysli przez chwile i w koncu oswiecona krzyczy: __Wiem! Kartka jest w zeszycie,a strona w ksiazce! Jaki jest najlepszy zawod na swiecie? Swietego Mikolaja.Nie dosc,ze pracuje tylko 1 dzien w roku to jeszcze zna adresy wszystkich niegrzecznych dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Venesso!👄 Dziekuje za piekny wierszyk.... i dowcipy! A gdzie podzialy sie nasze dziewczyny? Tak,tak wiem... to piekna pogoda wyciagnela wszystkich na lono natury. Ja tez dzisiaj posiedzialam sobie w moim ogrodku, sloneczko tak pieknie swiecilo, popracowalam troche przy moich kwiatkach i zaraz zrobilo sie weselej, odprezam sie przy takim zajeciu. Kingalko! pokiwaj nam!👄 Lenko, Poliko, cocacola, jotazet!🌻 🌻 🌻i dla wszystkich, ktorzy nas czytaja 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie akiciu dotarlas na laweczke! Ty strazniczko naszego laweczkowego ogniska👄 Dzisiaj dalas sobie labe? Najwazniejsze,ze zajrzalas. kingala ma wazne sprawy____jestem pewna,ze wpadnie do nas. Wolam na caly glos________POLIKO,LENKO,JOTAZET i wszystkich slyszacych moj glos. Zatesknilam za wami_____🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiesc o Renacie,,,,/1/ Renata pracowala jako sprzedawczyni w jednym ze sklepow duzego handlowego centrum.Swojego meza poznala przypadkowo.Nieoczekiwanie przedstawil jej sie.Zdziwilo ja to troche.Ale jeszcze bardziej byla zaskoczona nastepnego dnia,kiedy na ladzie zauwazyla bukiet roz.Przeczytala zalaczona karteczke i dowiedziala sie,iz ten piekny prezent jest od pana Dawida S.Podal na niej swoj numer telefonu.Gdy wieczorem zadzwonila do niego,zeby mu podziekowac za kwiaty,zaprosil ja na kolacje do jednego z najdrozszych znanych jej restauracji.To byla jej pierwsza prawdziwa randka.Nigdy dotad zaden mezczyzna nie dal jej odczuc,ze jest dla niego kims tak szczegolnym. cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz.2 Od tego wieczora czesto sie spotykali.Szybko przyzwyczaila sie do jego obecnosci .Podobalo jej sie to,ze ja adorowal.Nie byla pewna,czy go kochala,,,,,, Byl przystojnym mezczyzna,przy tym obytym i kulturalnym.A na dodatek spelnial kazde jej zyczenie,zanim zdazyla je wypowiedziec.W kazdym razie nie wahala sie zbyt dlugo,gdy poprosil ja o reke.Dawid upieral sie jednak przy tym,aby ona natychmiast zrezygnowala z pracy.Renata nie byla zadowolona,ze naklania ja do zmianu stylu zycia.W koncu ulegla jednak jego namowom i wypowiedziala prace. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu_________dziekuje z calego serca👄 Zajrzyj do nas____wtedy jest mi tak blogo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowiczka
Witaj Vanesso i drogie Panie Jestem jestem i co jakis czas do was zagladam ,poczytac. Ciesze sie ,ze internet dziala i wierze ,ze reszta tez sie ulozy. Zycze milego dnia,a dla niektorych spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkio
------------------- Ławeczko ------------------ Dzisiaj miałam bardzo zajęty dzień, przed chwilą włączyłam komputer , chcę choć na chwilkę "zobaczyć" się z Wami. Uściskać, przytulić --------- bo jak inaczej, po prostu tęsknię. Jednak jestem strasznie zmęczona i nie mam siły nawet poczytać Was. Zostawię to na jutro i napiszę więcej. Tak Venesso wiem, że zawsze chcesz być z nami ---- i tak się cieszę, że już nie będziesz znikać :D ❤️ Akaciu kochana, ----- Kingalko, Jotazet, Lenko, Cocacola ---- 👄❤️ --- pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wyżej kolorowa to ja ---- jak mogłam znowu się pomylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz.3 Podobnie rozwiazal sprawe wynajmowania przez nia mieszkania.Przyszedl do niej po prostu ktoregos dnia i oznajmil zdecydowanie,ze najwyzszy czas,by sie do niego przeprowadzila,bo tak bedzie lepiej.Choc nie byla pewna,dla kogo mialo byc lepiej?.Zgodzila sie. Pobrali sie 3 tygodnie pozniej.Odkad zostali malzenstwem,wszedzie chodzili razem.Na poczatku myslala,ze jest to pewna faza w zwiazku,ktora kazdy musi przejsc.A juz wkrotce poczula sie jak niewolnica.Brakowalo jej swobody.Pewnego dnia nie wytrzymala i postanowila wyjsc sama z domu.To popoludnie bylo dla niej niezapomniane.Nucila sobie pod nosem,,,,,,zatrzymywala sie przed wystawami,zagladala do srodka,,,, Gdy wrocila do domu,dawid oczekiwal ja juz przy drzwiach.Byl wsciekly. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! 🖐️ Venesso... juz jestem..... pogadalysmy z moja kochana sasiadka, jest jeszcze tak cieplutko, ze siedzialysmy na tarasie. Spacerowiczka__ Cocacola ,czy to Ty? A moze juz wyjechalas?...nie wiem jak to rozumiec, zycze Ci wszystkiego najlepszego! 👄 Poliko! Dzieki, ze wpadlas do nas na chwile, wiem jak jestes zajeta i tak bardzo sie spieszylas do nas, a w czerwonej sukience tez ladnie wygladasz!:-) Przytulam Cie ❤️ Czekam na Ciebie jutro, zycze Ci kolorowych snow!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,co mnie tak razi w oczy? Pomaranczki na horyzoncie!!!🖐️ Kochana Moja POLIKO_____przyczlapalas sie z dalekiej podrozy,,, usiadz prosze wygodnie,,,,,poloze Ci Twoje nozki na taborecie i wytre pot z czolka,,,,,, Wariacji tu dostawalam z tesknoty za Toba.Na szczescie akicia pojawila sie,,,,,,i nie zwariowalam! Przytulam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×