Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Venessko - po przeczyaniu tego ostatniego wiersza kierowanego własnie do nas, poczułam sie naprawde.. no tego uczucia nie potrafie opisac w słowach... Jestem z Marcinem szczesliwa bardzo... Wie co mnie boli, co rani i wierze ze nigdy nie byłby w stanie zrobic czegos co złamałoby mi serce.. Nasza Julka jest owocem naszej miłosci.. I chcemy by Julka miała rodzeństwo - nasza miłosc rośnie.. Dziekuje 🌼🌼 Wczoraj sie nie odzywałam bo nie siadam tak czesto przy kompie szczegolnie wtak cudowną pogode :) Teraz Juleczka śpi - cały dzień wojowała na placu zabaw ;) A Marcin wyszedł ze swoim bratem do sklepu - pogadac chcieli :) Jak wroci to moze skucimy sie na specerek..? W taka pogode nie warto siedziec w domku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Jestem taka wzruszona,,,,, Kochana POLIKO____czytalam zachlannie te piekne wiersze,zyczenia ,sluchajac jednoczesnie przesliczna muzyke___ bylam mysla daleko,,,, w Polsce! Dziekuje za te dedykacje dla nas👄 Nawet nie wiesz jak bardzo sie rozkleilam,,,,,,,, Myslami jestem w domu____moja corcia swietuje swoje urodziny ___a ja tak daleko od niej.,,,, Nie musze Ci zbyt duzo mowic_____wiesz sama najlepiej,co czuje matka,kiedy jest na drugim koncu swiata.,,,, Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingus,kochanie_________ciesze sie,ze znalazlas chwile i przybieglas do nas.Dziekuje! Ciesze sie,ze jestes szczesliwa zona i matka_____pielgnujcie to Wasze wielkie uczucie! To wielkie szczescie🌻 Specjalnie dla Twojego kochanego Marcina____\"Bezpieczny port\" W naszych czasach ojciec zostal zdegradowany do zera. Nie jest w modzie,nie pasuje do dzisiejszych czasow i co najwyzej gra jeszcze role zabawnej postaci. Jest to szczegolny rodzaj postepu. Na czele maszeruja niedorozwinieci, a glupcy sa najbardziej krzykliwi. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Z pewnoscia zmienil sie dzis wizerunek ojca. Ojciec nie jest juz kims wszechwiedzacym,jedynym, ktory moze wydawac polecenia i robic to,co chce. Ale nie musi byc z tego powodu degradowany do zera, do roli tresowanego osla,ktory jest tyle wart, ile przyniesie pieniedzy,i ktory w nagrode dostanie byc moze prezent na Dzien Ojca. cdn.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 W mediach mowi i pisze sie dzis wiele: wiele glupot. Niech sobie mowia,niech sobie pisza, nie bierz wszystkiego tak powaznie. Sam to przemysl!Masz zapewne wiecej rozumu niz wielu z tych jednodnowych prorokow,ktorzy maja lekkie pioro i gietka mowe,ale za malo rozumu, za malo serca,a za duzo arogancji. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zadanie OJCA pozostanie w gruncie rzeczy takie samo: byc BEZPIECZNYM PORTEM DLA KAZDEGO DZIECKA, miejscem, gdzie wciaz SWIECI SWIATLO,JEST MOCNE OPARCIE,POKOJ I RADOSC. Gdzie maly czlowiek moze rosnac i dojrzewac, gdzie czuje sie pewnie i nic mu nie zagraza. Gdzie mala Juleczka moze rosnac i dojrzewac, gdzie czuje sie pewnie i nic jej nie zagraza. PS.Wiem co pisze,,,, Mialam wspanialego ojca i dzieki niemu jestem tym,kim jestem. Bardzo za NIM tesknie,,, Z nostalgicznym pozdrowieniem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessko - kiedys ktos mi powiedział, że każdy może byc ojcem, ale tylko ktos wyjątkowy może być tatą.. I ja z tymi słowami sie zgadzam :) Julia jest oczkiem w jego głowie, za nią skoczylby w ogień.. Jest promyczkiem i zawsze znajduje dla niej czas... Codziennie po pracy, bawi się z nią, śmieją sie razem.. A ona kiedy nie widzi go dłuzej niz jeden dzień jest drazliwa, smutna...Teskni...W ten swposób okazuje mu swoja miłość :) 🌼 Kochamy ją całym seduszkiem a ona na swoje sposoby tez nam miłosc okazuje... Nasza maleńka gwiazdeczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguniu! Mowi sie,ze____ojcem sie jest ,a nie bywa. Tez bylam oczkiem tatusia,ale nigdy mi tego nie powiedzial. Czulam ,,,,,ja to po prostu czulam. Dopiero po Jego smierci____upewnilam sie. Zastanawiam sie skad sie wzielo to pytanie MM do mojej mamy____kto byl Jego oczkiem z nas? A moze mnie sie kiedys wyrwalo nieopatrznie__\"Ja to mialam cudownego ojca\",,,,,,,,moze,,, W kazdym badz razie nigdy mi o tym nie powiedzial,stawial mi wysokie wymagania,dodawal obowiazkow,,,,, Bylam najstarsza z dzieci i pelnilam role ich opiekuna podczas nieobecnosci rodzicow,,,,, Nie byla to latwa rola____najwiecej problemow mialam z moja o rok mlodsza siostra.Stawala okoniem,,,,,,i nie przyjmowala do wiadomosci zadnych polecen,,,,,, Byla knabrna____nie raz,nie dwa musialam za nia robic porzadki___dla swietego spokoju,a moze dlatego,ze nie potrafilam od niej wyegzekwowac posluszenstwa. Ale dzieki niej____wyrobilam sie widocznie,skoro nigdy nie mialam problemow z dyscyplina w szkole sredniej,,,,, Tak to juz zostalo__________wymagam tez bardzo wiele od siebie. Dobrze mi z tym! PS.Czy masz rodzenstwo? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessko masz racje :) Ja mam siostrzyczke starszą o rok :) Jestesmy ze sobą blisko i ona nie raz mi pomogła. Jest moja najlepsza przyjaciółką :) Wiadomo, ze były spiecia. Ale z wiekiem...Teraz zawsze mozemy na siebie liczyc. Ja jako ta młodsza - mimo ze nie wiele - zazwyczaj miała tzw, fory u taty i byłam traktowana raczej ulgowo. Ale zawsze wiele od siebie wymagałam - kiedys ktos wazny dla mnie mi pwoiedział, ze nalezy wymagac od siebie, nawet gdy inni nie wymagają...I zaszłam rownie wysoko jak moja siostra :) Tata kocha nas rowno - zawsze to powtarzał. Pamietam jak \"sprawdzał\" Marcina :P Teraz mowi ze musiał sprawdzic czy jestem z kims kto faktycznie na mnie zasługuje.. Tata jest dla mnie wzorem meżczyzny i Ojca wlasnie - tak samo chce zeby Marcin był dla Julki :) I nie mam watpliwosci ze tak wlasnie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kingo! Tobie sie swietnie u nas pisze_____a mnie sie wspaniale Ciebie czyta. Skoro mowa o siostrach,,,,, To,jaka bedziesz w doroslym zyciu,zalezy od,,,,twojej siostry!____twierdza psychologowie. Mowi sie,ze,,,,, siostry____najwieksze rywalki i najwierniejsze przyjaciolki Psychologowie nie maja watpliwosci,ze siostry,podobnie jak i bracia,nieswiadomie ksztaltuja swoja osobowosc i determinuja cechy charakteru. Maja na siebie wiekszy wplyw niz przyjaciele,nauczyciele,a nawet rodzice! Rodzenstwo nie tylko ogranicza nasze samolubstwo,ale motywuje do dzialania,pomaga w rozwiazywaniu konfliktow i uczy zycia w grupie. Stosunki miedzy rodzenstwem az kipia od zazdrosci__I nie ma w tym nic zlego.Przeciwnie. Zdrowa zazdrosc dopinguje do pracy nad soba.Kazdy powod do zazdrosci jest dobry. Chwileczke,,,,niech pomysle. Czasami nie uznawalysmy kompromisow. A sprzeczki,,,,ho,ho___byly na dziennym porzadku,,,o bzdety, Ale jak przyszlo co do czego____stalysmy jedna za druga murem. Moge na nia liczyc zawsze___chociaz mieszka w Kanadzie. Mozemy na siebie liczyc___bez wzgledu na wszystko tak bedzie zawsze. Byloby smutno bez rodzenstwa____nie bylybysmy tym,kim jestesmy. Jestes mlodsza siostra? Zdaniem psychologow te dzieci,ktore przychodza na swiat w drugiej kolejnosci,sa obdarzone niezwyklym talentem do robienia czegos oryginalnego,czasami nawet szalonego. Zostaja artystami,podrozuja po swiecie itd itp. O tak,moja siostra miala szalone pomysly____a o ilu rodzice nigdy sie nie dowiedzieli..... Ja jako najstarsza walczylam o utrzymanie pozycju,,,i moze dlatego w zyciu doroslym jestem bardziej autorytarna i odpowiedzialna,,psss Pozdrawiam🌻 PS.Moja siostra ciagle cos mi przypomina____niestety,nie zawsze pamietam.Nie jestem w stanie pamietac wszystkie wybryki mojego rodzenstwa,,,,,a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze cos____nie moglysmy sie klocic przy rodzicach Agresja w nas rosla,, Wykorzystalysmy kazda nawet krotka nieobecnosc rodzicow,zeby sobie \"nawrzucac\" To naprawde nie byly zarty! PS.Po latach ___dziwie sie,ze nam sie tak chcialo! I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na krem z truskawkami____zabieram sie do jego przyrzadzania🌻 Skladniki na 4 porcje: 300ml smietany 18%---1.5 pojemniczka filizanka lisci bazylii 3 tabliczki bialej czekolady 20dkg truskawek Truskawki umyj i pokroj na plasterki. Bazylie posiekaj. Czekolade polam na kawalki. Smietane wlej do rondla,wrzuc liscie bazylii Zagotuj. Zmniejsz ogien i dodaj polamana czekolade. Podgrzewaj,mieszajac,az czekolada sie rozpusci i cala masa stanie sie gladka. Krem wlewaj lub przekladaj lyzka do np.szklanych naczyc na zmiane z truskawkami____warstwa kremu,nastepnie warstwa truskawek. Gdy krem nieco przestygnie,wstaw do lodowki na 1 godz. Przed podaniem udekoruj calymi truskawkami lub polowkami duzych i drobnymi listkami bazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem mozesz ozdobic takze wiorkami ciemnej czekolady,a jesli wolisz bardziej wytrawny smak,przygotuj krem z gorzkiej czekolady,ktora bedzie doskonale komponowac sie z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze macie ochote na deser PANNA COTTA ? Podaje sie ja z truskawkami ,malinami___z innymi owocami. Zalezy z czym lubisz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skladniki:/6 porcji/ 600ml smietany 18% 3 lyzeczki zelatyny 1/3 szklanki wody 4 lyzki mleka 50g cukru cukier waniliowy 12 truskawek 2 pomarancze 100g brazowego cukru PS.Niestety musze pisac krotkie posty____znow mam problemy z wysylaniem,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyrzadzenie___rozpusc zelatyne w wodzie,dokladnie zamieszaj,dolej mleko i odstaw na 5 min. Smietane,cukier bialy i waniliowy przeloz do rondla,podgrzewaj,az sie rozpusci. Zmniejsz ogien i wlej wode z zelatyna i mlekiem. Gotuj,mieszajac przez 10 min.,nastepnie przelej do malych miseczek. Pozostaw do schlodzenia,pozniej wstaw do lodowki,najlepiej na cala noc. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby przygotowac sos________ obierz pomarancze,jedna podziel na czastki,z drugiej wycisnij sok. Przelej go do garnka,dodaj brazowy cukier i gotuj do rozpuszczenia cukru,nastepnie dodaj czastki pomaranczy. Przed podaniem wyjmij deser z pojemniczkow. Panna cotta powinna latwo wysunac sie z formy,jesli wstawisz pojemniczki na chwile do goracej wody. Na deserze uloz pokrojone truskawki,oblej dookola sosem. Smacznego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko! Zagladasz do nas ! Skoro coraz bardziej lubisz monologi____dla CIEBIE__________\'DROBIAZGI\'. Szukaj swego szczescia w drobiazgach. tak,w drobiazgach. Wielkie rzeczy sa zbyt drogie i musisz na nie zawsze zbyt dlugo czekac. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie bedziesz szczesliwy, jesli nie potrafisz sie radowac swoim zdrowiem,mezem,zona, swoimi dziecmi lub,jesli zyjesz sam, zwykla szczera przyjaznia. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie bedziesz szczesliwy, jesli nie potrafisz cieszyc sie sloncem,ktore swieci, kwiatem,ktory kwitnie, dzieckiem,ktore sie do Ciebie usmiecha. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sadzisz,ze szczescie lezy zupelnie gdzie indziej: w knajpie,w Paryzu lub na karaibskiej plazy, to masz calkowicie bledne wyobrazenie o szczesciu. Wierz mi,szczescie tkwi w drobiazgach, ktore masz kazdego dnia na wyciagniecie reki. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz wiec w zycie,uwierz w siebie samego, uwierz w milosc,uwierz w swoich bliznich i przestan utyskiwac i narzekac. Ciesz sie tym,co masz, i nie czekaj do jutra,by byc szczesliwym. Badz szczesliwy dzis,teraz!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso moja kochana ----- jak pięknie piszesz. Jak prawdziwe są Twoje słowa, wielkie serce dla Ciebie ❤️ Ja tylko na chwilkę ---- o 10.00 wyjeżdżamy z mężem i rodziną na wycieczkę. W pierwszej kolejności Tomaszów Maz.--- niebieskie źródła, a dalej jakaś stadnina koni, Bogusławice. Szukamy wspomnień, ---- kiedyś Tatuś mój tam pracował, jak był młodym chłopakiem. Może spotka kogoś z tamtych lat. Obiad będzie w czasie wycieczki w jednej ze znanych nam restauracji. Cieszę się z tak zaplanowanego dnia.Lubię takie rodzinne wypady.Czasem robimy takie wycieczki, również rowerowe , lecz ta dzisiejsza jest zbyt daleka, duża rozbieżność miejsc, które chcemy odwiedzić. Chyba będziemy też blisko Warszawy, zresztą jeszcze w trakcie możemy coś zmienić. To tyle co u mnie, --- a Wam życzę rownież pogodnej ale nie za cieplej niedzieli. Moje buziaki dla każdej z Was 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 _________________WITAJ LAWECZKO! Kochana POLIKO_________to bedzie na pewno piekna wycieczka w poszukiwaniu wspomnien,,,,,, Zycze spotkania interesujacych ludzi i ciekawych miejsc! Udanego rodzinnego wypadu👄 Pozdrawiam Ciebie i Twoich bliskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessko - przeczytałam bardzo dokładnie to co napisałas o siostrach. To całkowita racja. Więź między siostrami jest niedoopisania - jest niezwykła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×