Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

i tesknilam za swoim domem w stylu dworku z ktorego wyprowadzilam sie_______tego sobie nigdy nie moglam wybaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim Paniom🖐️😘 Witam w baaaaaaardzo upalny dzionek,dzisiaj ponownie zapowiadali 32 w cieniu:O,juz wytrzymac nie mozna... Szkola mego syna po 4 godz lekcyjnej puszcza dzieci do domu...bo w takiej goraczce przeciez nie moga sie \"kisisc\"w klasie. Dobrze,ze sa tak wyrozumiali:) Wczoraj bylam z dzieciakami nad woda,dzieci mialy niesamowita frajde:) Maly skaleczyl sie niestety w palec u nogi i dosc mocno krwawil:(,wygladalo mi na szycie,ale obeszlo sie bez...:) Tak,to jest,ze zawsze cos nam musi zaklocic spokoj....ale taki jest Live. Dzisiaj wybieram sie z dziecmi nad wode ochlodzic sie troszke:) Ale po poludniu,bo w tej chwili czlowiek skrylby sie najlepiej do \"lodowki\":P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________Witam 🖐️ Dziewczyny____________________ Pozegnalam sie z Wami na 151 stronie, a tu juz 156 stronka! Nasza Laweczka ruszyla z rozmachem___ czyz to nie piekne! 👄. Dziekujemy Ci Venesso__ to dzieki Tobie , siedzisz tak czasem samotnie na naszej Laweczce i recytujesz nam piekne wiersze.👄 Wracajac do 08. 06.___ Kochana Venesso__ dziekuje za zyczenia i piekny wiersz dla mojej corki__ jestes wspaniala, oczywiscie przekazalam i kazala Ciebie 👄. Bawilismy sie swietnie, pogoda byla piekna, wiec cala uroczystosc robilismy u corki w ogrodzie. Venesso! DlaTwojej Corci rowniez serdeczne zyczenia Urodzinowe!🌻 🌻 🌻 i 👄 👄 👄 Weekend jak zwykle tez spedzilismy swietnie, prawie caly dzien na wodzie. Znajomi nasi maja motorowke, wiec bylo plywanie po jeziorze. Tylko nasi surfingowcy mieli smutne minki, bo wiaterku ani troche....... no ale wszystkiego miec nie mozna. O widze nasza spacerowiczke w malej czarnej__ igusia 32__ witam! Jka minal Twoj wypad__ czy juz wrocilas? Tak to juz bywa na naszej Laweczce, ze czasem wpadnie jakis intrus__ ale tym sie nie przejmujmy!!!!! Przytocze slowa mojego Tatusia, ktory zawsze nam mowil: cyt: Pamietajcie__ jak ktos rzuca w was kamieniem------ rzucie w niego chlebem__ czyz to nie piekne powiedzenie i powinno dac wszystkim, ktorzy probuja zaklocic spokoj na naszej Laweczce duzo do myslenia! Witam Cie Poliko!👄dziekuje za piekne wiersze, wpadaj do nas czesciej__ zawsze wygladam Ciebie! Mysle, ze wrocilas pelna wrazen z Twojej wycieczki? Kinga _23! 👄 dla Ciebie i malej Julci__ ciesze sie ,ze jestes z nami. Kochana Kingalko__ jestem taka jak jestem__ dziekuje! To my Tobie dziekujemy za wszystko . bo jak juz pisalam kilka razy, to Ty zalozylas te nasza Laweczke, gdzie mozemy razem posiedziec i porozmawiac o radosciach i.... smutkach naszego zycia! Jestem z Toba i czekam na Ciebie ___ wracaj do nas szybciutko, chce Ciebie zobaczyc usmiechnieta :-) na naszej Laweczce! 👄 ❤️. Lenko! 👄 Dzionek mamy upalny, zycze Ci duzo wypoczynku nad woda i zagladaj do nas! A gdzie podzialy sie: cocacola i jotazet? Dziewczyny Laweczka czeka! Pozdrawiam! Nasza Kingala i Venessa wrocily do wspomien..... dziecinstwa__ czyz to nie piekne...... tak kochane Dziewczyny czas uplywa bardzo szybko, wiec cieszmy sie kazdym dniem i chwila!!🖐️ Pozdrawiam cala Laweczke i odwiedzajacych nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ LAWECZKO🌻 ___________________-WITAJ LENKO! __________________________--WITAJ AKICIU! Czulam,ze ktos juz czeka na nas na laweczce! Lenko!_____odezwalo sie nasze sloneczko! Wspolczuje upalow! Akiciu! Jestes wreszcie! Wybalowana,zrelaksowana i jak zawsze pogodna. Masz racje,na laweczce zrobil sie ruch______rozmow nie ma konca. Z Kinga rozmawialysmy o rodzenstwie,z Kingala powrocilysmy do wspomnien,,,,,,__________i zrobilo sie troche przyjazniej na sercu,,,,,,,,, Wypatruje Kochanej POlIKO_____ciekawa jestem jej wrazen,,, Igusia____pewnie dopiero dochodzi do siebie po wolnym,,, Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻\"WEZEL,KTORY WSZYSTKO TRZYMA\' Prawdziwa matka to cudowna istota. Jest sercem kazdej rodziny, wezlem,ktory wszystko trzyma. Jest zgoda,pokojem, radoscia,bezpiecznym portem. Prawdziwa matka doskonuje z milosci niewiarygodnych rzeczy. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Jesli masz jeszcze ojca i matke, nie pozwol im marznac bez Twej milosci. Jesli masz tytul doktora,jestes wysokim urzednikiem, znanym politykiem,biznesmenem lub kimkolwiek innym, jestes podly,jesli wstydzisz sie swoich rodzicow. Nie pozwalasz im wprawdzie glodowac___ maja to,co niezbedne_____ ale czuja sie jak odpadki,jak ciezar,jak niepotrzebni, poniewaz brakuje im Twego wsparcia,Twej uwagi, poniewaz stracili serce dla wlasnego dziecka. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Miedzy rodzicami i dziecmi moze sie wiele wydarzyc, moze powstac rozlam.Cokolwiek by to jednak bylo: gdy sa nieszczesliwi,bo brakuje im twojej milosci, musisz wszystko,wszystko zapomniec i byc znow dobry i znow przynosic kwiaty,kwiaty,ktorych potrzebuja\" Twojej zyczliwosci,czula obecnosc,wsparcie. Nie czekaj z tymi kwiatami ,az umra. PS.Smutny wiersz,,,,,,,ale prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu___piekna piosenka! Ale to spiewa Urszula Sipinska___wkradl sie blad ! Dlaczego im tego nie spiewalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Czego Wasi rodzice nie tolerowali? Co sprawiaja im wielka radosc? Pamietacie?____jakze nie,,,,,tego sie nigdy nie zapomina. Moi nie cierpieli klamstw____zadnych! Uczciwosc! Uczciwosc!Uczciwosc.Dzieki nim jestem uczciwa_____czasami az naiwna,,,, Wszelkie spory miedzy rodzenstwem zalatwialismy podczas nieobecnosci rodzicow____chyba sie dom kolysal,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy szlam na egzamin____prosilam ojca o symboliczny kopniak,,, Ten pierwszy byl zabawny____nijak nie chcial sie ojciec zgodzic na to wariactwo_____do dzis brzmia mi w uszach jego slowa____\"Jeszcze tego brakuje,zebym dziecko kopniakiem czestowal\". Bylam uparta,,,i wymusilam na nim.A ilez bylo tlumaczen,,,,ze to przynosi szczescie,,,,,,itd,,,itp Wreszcie otrzymalam kopniaczek___to bylo musniecie,ale byl,,,, Egzamin zaliczylam pomyslnie,,,,,Po ojcowskim kopniaczku nie moglo byc inaczej,,, Nastepnym razem znow zebralam o kopniaczek,,,,,,i tez byl wymuszony na ojcu,,,, Wreszcie stalo sie nawykiem___juz nie bylo zbytecznych aluzji,,,, Mielismy wspolny udzial w mojej \"edukacji\",,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne! Nikt nie mial prawa byc swiadkiem tej\"ceremonii\",wiec pod pretekstem wolalam ojca do pokoju,,,,,,,Nie chcial sie kompromitowac,ze na stare lata bawi sie w \"wariactwo\".Przeciez byl mlodym czlowiekiem,,,,, nie uchodzilo,,,,,GLOWIE RODZINY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Rodzice tez nam wpajali zawsze: uczciwosc , skromnosc i milosc .Tak to juz we mnie pozostalo. Jezeli chodzi o wychpwanie -------Ojciec moj byl konsekwentny. Mielismy zawsze dlugie rozmowy, co dzisiaj moge powiedziec__ dziekuje Ci Tato, ze wyroslam na dobrego czlowieka ......i to tez staralam sie przekazacl moim dzieciom z ktorych jestem dzisiaj dumna.:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso_____ cos dopada nas nostalgia! Musimy zmienic temat,bo nasze mlode Dziewczyny____nie beda chcialy do nas zagladac! Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez nasze mlode kolezanki tez juz maja swoje rodziny,, Na pewno podziela sie swoimi wspomnieniami z domu rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czulismy wielki respekt przed ojcem,,, Nie mowil wiele,,,,ale jak powiedzial,,,,,,to zapamietalo sie Jego slowa do konaca zycia Byl bardzo konsekwentny,,,,, To naprawde sztuka____powiedzic grzecznie,bez nerwow,,,,, Zawstydzal swoimi uwagami,,,,, Oczywiscie takie\"narady\"odbywaly sie przy stole____przy ktorym siadaly wszystkie dzieci----winny,niewinny musial usiasc. Wczesniej bylo ostrzezenie___Przyjdzie taki dzien,winny ,niewinny zasiadzie do stolu,,,, Mialam glowe zwieszona do kolan,,bylo mi nie raz wstyd za siebie i rodzenstwo,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga na pewno bedzie miala wiele nam do opowiedzenia____przeciez byla coreczka tatusia! Kingus____zapraszam na laweczke! Igusia________Czy pamietasz komiczne sytuacje z domu rodzinnego? A moze cos z powazniejszych \"akcji\"? Dlaczego jeszcze do nas nie zawitalas? Kingalko,Poliko________Was akurat nie trzeba nawolywac__prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kongalko,kochanie___brakuje mi Twoich postow! Poliko____czyzbys wojazowala dalej? Jotazet____dawno nie bylo Cie na laweczce___gdzie sie podziewasz? PS.Wychodze na zakupy,,,,i na lunch! Do zobaczenia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko!👄 nawet nie masz pojecia jak ucieszylam sie Twoja wiadomoscia__ wierzylam w to , ze musi byc dobrze!!!:-) :-) :-) Niech ten dobry nastroj pozostanie na zawsze w Twoim serduszku!🌻 Dobrze , ze zapisalas sie do grupy dyskusyjnej kobiet, jak sama mowisz......wniesie ona duzo nowego w zycie i mam nadzieje, ze bedziesz nam przekazywala te nowosci! Jeszcze raz wielkie dzieki ! 👄 🌻 ❤️___pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×