Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witam -------------- Ławeczko ------- Trzy tygodnie temu byłam w Częstochowie. Zrobiłam kilka zdjęć. \"Niegdyś Cię, Mario, w świętej Częstochowie O lud swój polscy błagali królowie, Niegdyś Cię Polska, jeszcze wielka, cała, Królową swoją przed zgonem obrała, Naród ten niegdyś służył Ci orężno, Bój Chrystusowy tocząc z poganami — Królowo Polski i Litewska Księżno, Zmiłuj się nad nami! \" Z.Krasiński A teraz zdjecia --------- ------ http://images29.fotosik.pl/3/3b128cf78a242f1f.jpg http://images30.fotosik.pl/3/854aee022b17a916.jpg http://images25.fotosik.pl/3/5f767182d4e5a2e2.jpg http://images23.fotosik.pl/3/856ce26c8d22fcc1.jpg http://images26.fotosik.pl/3/82d61ce2bbe5ef1c.jpg cdn. http://images28.fotosik.pl/3/82b381a2a2208cf1.jpg http://images23.fotosik.pl/3/b886f306bc75ed8f.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 KOCHANA POLIKO! Warto bylo czekac od mojego ranka,,,,, Doczekalysmy sie CIEBIE__________dziekuje skarbie za piekne zdjecia.Zrobilo mi sie tak milo wokol serca,,,, Czestochowa to miasto rodzinne mojej mamy___________czesto Jezdzilam do dziadkow,,,,,biegalam z kochana babciunia po wielkim targowisku,,,,,, Moi rodzice chcieli abym zamieszkala w domu po dziadkach,,,, Nie zgodzilam sie_____________bylam juz na swoim,,,,, Kiedy ostatni raz tam bylam???? Kilka lat temu___________z maturzystami! Zdjecia sa piekne! Odzyly moje wspomnienia! Dziekuje👄 Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laweczkowiczow. Ostatnio nie pisalam do was . Byla zajeta, ale codziennie czytam to co piszecie. Kingalo piekne wiersze. Akiciu dziekujemy za pozdrowienia. I ta podroz w rodzinne strony. Zamek Grodziec. Oj teskni sie ,teskni. Pisz Vanesso. Ja od kilku dni czytam o pozytywnym mysleniu i afirmacjach. Przegladam topiki, strony o tych tematach. Postanowilam wyprobowac to na sobie. I to naprawde dziala. Pierwsza afirmacje jaka zrobilam to mowienie : -jestem spokojna i zrelaksowana -moj oddech jest rowny i miarowy. No i wiecie jaki byl rezultat? Zasnelam jak male dziecko. Nawet nie wiedzialam kiedy. Wstalam taka wypoczeta. Wiem ,ze nie taki mial byc rezultat ,ale zdrowy sen tez dziala cuda. Jestem w trakcie nauki i wcale to nie jest takie latwe. A moze wy tez cos o tym wiecie i juz probowalyscie tego? Chetnie poslucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ----cieszę się, że sprawiłam Wam przyjemność. To miejsce dla każdego Polaka jest bardzo ważne. Ja będąc na Jasnej Górze, przed cudownym obrazem czułam lekkość na sercu i byłam bardzo szczęśliwa. Życzę Wam żebyście też doznały takiego uczucia. Pozdrawiam Was całym sercem. Teraz muszę nauczyć się 30 słówek angielskich, he he h....:D --- chyba nie dam rady dzisiaj. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu🌻 WITAJ!!! Poliko🌻 Piekne! Moja kochana Czestochowa! akiciu_______och ,jak lapie mnie za serce! Dziekuje! Pozniej cos napisze_____________teraz slucham i ogladam,,,, jestem wzruszona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko___________---rozdziel na kazda z nas po kilka slowek! Dziewczyn y___________pomozemy POLIKO? POMOZEMY!! No problem! PS.Poliko______________im bardziej jestem starsza,tym bardziej przezywam ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegne ____________pobiegac!🖐️ Dla zdrowotnosci____________ rzeklby,, Kargul..... Mam pod nosem piekny park_____________u mnie dopiero 15:00 z minutami,,,,sloneczko jeszcze wysoko,,, Do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym pieknym akcentem pozegnam sie z Wami, zycze Dziewczynom zza Oceanu milego popoludnia, a Dziewczynom w Europie spokojnej nocy! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akaciu kochana ---- tak sobie pośpiewałam Barkę i inne, dziękuję Ci bardzo. ❤️ Venesso, kochana ----- może nauczę się ale napewno nie dzisiaj, nie mam ochoty ---- chociaż słówka to pikuś, najbardziej trzeba załapać gramatykę, trzeba poznać ten schemat, chyba tak mogę nazwać. Nic na pamięć oprócz słówek, resztę trzeba zrozumieć, ja tak uważam. Pisownie zapamiętać, a w ogóle nikt nie nauczył się angielskiego przez półtora miesiąca. Tyle dopiero trwa kurs. Myślę, żeby opanować język angielski trzeba kilka lat. Trzeba go jeszcze używać, rozmawiać po angielsku i to z anglikiem. Polacy, którzy zaczeli uczyć się będąc już dorosłymi osobami nigdy nie będą mówić poprawnie po angielsku z właściwym akcentem. Na pocieszenie powiem, że Anglik, który zacznie naukę języka polskiego w późnym wieku też nie bedzie mówił po polsku z prawidłowym akcentem. Teraz piję ------ Red Bull energy drink, chyba nic nie pomoże.MM mi go przyniósł. Może chce coś ode mnie, on pije piwko...hi :D Venesso, kochanie...ja też mam łezki zaraz pod powiekami,......❤️. Kingalo ---- 👄 Igusia 32 ------ 👄 i dla Jotazet, Lenki, Cocacoli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz to byl za bieg? Raczej chodzony,,, Dziewczyny____________jaki ja mam piekny park__________sciezki,woda i wokol wedkarze,kryty basen,korty,dziesiatki laweczke,,,,plac zabaw dla dzieci,,,,, i doslownie 3 minuty drogi. Kiedys uwidocznie to wszystko w aparacie,,,,,_________ale najpierw musze znalezc kabelek,,,,, No i jeszcze Arizona w aparacie,,,,,, Igusiu__________tak sobie mysle,ze kiedys tez zadziala moja podswiadomosc,,,,,taka sobie glupotka,ale jednak,,,,,, Kiedy wejdziesz w temat____________przekonasz sie,ze to dziala. Poliko____gramatyka?w czym problem? moge pomoc! Akicu__________🖐️ pamietaj o nas czesciej! zapukaj do Lenki,,,,i przekaz pozdrowienia❤️ Kingalo🌻__________jeszcze w pracy? jotazet__________czekamy na odzew🌻 Kinga_________macham do Ciebie🖐️ cocacola_________gdzie mamy Cie szukac? DOBRANOC EUROPO,DOBRANOC KOCHANE PRZYJACIOLKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko____________hihi,,,,na pewno masz racje ,,,,/MM/ Taki romantyczny wieczor sie zapowiada,,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________Jak nas postrzegaja inni? _______________HOLANDIA-----DUDEK I RESZTA,,,, Jerzy Dudek___na jego nazwisku koncza sie skojarzenia Holendrow ze wspolczesna Polska. Z ich perspektywy od czasu obalenia komunizmu w Polsce nic sie nie dzieje,,,, Mowi tlumacz______Dawniej mielismy problemy z polskimi zlodziejami samochodow.Teraz jest ich mniej i Polacy przestali wzbudzac w nas emocje.Trudno mowic o jakis zlych stereotypach. My was po prostu nie znamy\". cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________DOBRANOC_________________________ Wielu skarzy sie: Mam skolatane nerwy\". Zyjemy zagonieni i w pospiechu. Zgubilismy sens ciszy i spokoju, nocy,ktora Bog dal nam na odpoczynek.Zaklocone noce czynia czlowieka rozdraznionym, a nerwowosc stwarza nowe problemy. 🌻cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosc odbija sie na zoladku. Zgorzknienie powoduje nadmiar zolci. Pesymizm odciska sie na usposobieniu. Noca jady dzialaja dalej, az jest sie zupelnie skwaszonym, nieznosnym,nie do wytrzymania. A krzepiacy sen umknal. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj poczekac do nastepnego dnia, zanim zaczniesz sie denerwowac.Zobaczysz, jak malo warta jest ta cala zlosc. Dobry nocny sen rozwiaze niejeden problem. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE idz nigdy spac z jadem w sercu. Pomysl o pieknych sprawach minionego dnia. Napelnij swe serce ufnoscia, wyrozumialoscia,dobrocia i przebaczeniem. Nie kladz sie do lozka w zlym humorze. Idz spac z SERCEM, ktore jutro bedzie potrafilo KOCHAC❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________Witam 🖐️ Dziewczyny!___________________ jotazet! 🌻... wakacje! Zycze Ci duzo wypoczynku i sloneczka. cocacola! 🖐️ czy jestes juz w .......? Pomachaj nam! Kingalo! 🌻 czy otworzylas juz oczka! Wstawaj, szkoda dnia! Venesso!🖐️ ......Twoje serce potrafi kochac! Lenko!🌻 Puk, puk,....gdzie jestes? Poliko!🖐️ ....Red Bull energy drink, no tak i zaraz..... polecialas do lozeczka :-) :-) :-) Igusia🌻 Kinga🖐️ Zycze Wam milego wypoczynku! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venesa
_______________WITAJ LAWECZKO! Coz za piekny poranek_______________widze nasze sloneczko na laweczce! Akiciu____________to TY jestes naszym motorem,naszym sercem,ktore porusza nas do zycia,,,,do dzialania. Masz w sobie tyle delikatnosci,,,,,,,wrazliwosci,,,,,,chialabys kazdego napotkanego czlowieka obdarowac swoja dobrocia,,,,,, ,,,,,swoim optymizmem i swoja szlachetnoscia. Jak dobrze,ze mamy Ciebie! Dziekujemy!!!! Dedykuje Ci wiersz Phila Brosmansa "Moja modlitwa"❤️ Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,wyskoczylam na pomaranczowo,,,,blad! _____________MOJA MODLITWA____________________________ Gdy jestem zmeczony droga do gwiazd, by przyniesc ludziom troche swiatla noca, siadam w ciszy i znajduje Ciebie,moj Boze! Przysluchuje sie zrodlu i slysze Ciebie. W glebi duszy i we wszystkim,co mnie otacza, czuje wielka tajemnice. Boze,jestes dla mnie tak blisko,jestes tu dla mnie, namacalny,jak na wyciagniecie reki. jestes obecny we mnie,bardziej niz powietrze w moich plucach,bardziej niz krew w moich zylach. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze,wierze w Ciebie. Tak jak slepy wierzy w slonce, nie dlatego,ze je widzi,lecz dlatego ,ze je czuje. Drogi Boze,przez jezusa dales mi odczuc, ile dla Ciebie znacze.Jak bardzo mnie kochasz! Swoja milosc do mnie zawarles w calej przyrodzie i ludziach,ktorzy mnie otaczaja. Jestes Bogiem Milosci. Dotykasz mnie tysiacem dloni. Calujesz mnie tysiacem ust. Karmisz mnie tysiacem owocow. Dales mi wszystko, wszystko,czego potrzebuje,i wszystko,czym jestem. Niesiesz mnie na tysiacach skrzydel. Z Toba jestem jak dziecko w domu. ❤️ Klanaiam sie nisko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje z tym moim laptopem? Nie wierze wlasnym oczom! KLANIAM SIE!!! Kochane dziewczyny! Pozdrawiam kazda z Was i zapraszam na laweczke! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×