Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kochana Venesso juz wrocilam i dolanczam rozyczke dla Ciebie do zyczen! http://www.kartki.giet.pl/card.php?idk=8 👄 👄 👄 A teraz moge juz spokojnie posiedziec z Wami i poczestuje sie tymi smakolykami i oczywiscie spiewam; Sto lat dla Venessy! Hej Kingalo takie swieto, gdzie uciekasz, wracaj szybko bo Venessa otwiera szampana!! Stawiam szampanki YYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYYYYYY Venesso, gdzie ten szampan.... czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej_________z ledwoscia otworzylam szampan____polewam! Akiciu,kochana_______________wybacz mi moje wzruszenie. Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko! Ja wiem,ze sie pakujesz przed wyjazdem, ale wpadnij jeszcze na lampeczke szampana do naszej solenizantki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobieglam do kuchni po wiecej lampek________Moi bliscy sa z nami! Spojrzcie-----siedza ze mna_________widze ich na GG Kochani______________i Wam tez nalewam,,,,posiedzcie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ,ze nasze dziewczyny dolacza a poki co na Zdrowie Venesso!YYYYY 👄 Poprosze kawaleczek pysznego torcika, oj! nie akiciu poczekaj, jeszcze Venessa musi swieczki zdmuchnac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO Wy___________moje kochane przyjaciolki i moi najblizsi__________moje serce,,,,trzymam je,,,bo zaraz mi wyskoczy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Venesso pieknie Ci poszlo !!! A teraz poprosze kawaleczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,dziewczyny__________-nabieram powietrza_________tyle swieczek.Puuuuuuuuuuuuuuuuuuf! Wydech!Udalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie moge posluchac Kingalko, wszystko zrobilam co trzeba i nie ma glosu:-( czyzby taka gapa ze mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja kochana czy Ty nas nie przekarmiasz? Oj Kochane co to za pysznosci tu dzisiaj mamy, Poooooliko! Moze mnie uslyszysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso kochana powolutku, bo bede musiala pojsc szybko do lozeczka.A szkoda w taki piekny dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu_____________ktore wybierasz? Prosze____________stawiam pokrojona cytryne,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spelnione moje marzena,,,,,,, I moje najukochansze PRZYJACIOLKI!!! Mam dzisiaj dobry dzien___________ja to czuje,,, ciesze sie zyciem juz o swicie,,,,, Kingalko__________-idziemy w tan,,,, akiciu___ale jestes zwinna,,,,jakie wiwijasy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kawiarenka tez tetni zyciem,,,, Kawiarenki,,,kawiarenki ,,,,,piekne,,,,, Ty i ja i nasz stol!!!! Nasza kawiarenka--laweczka ruszyla w rejs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ,kochana_________masz racje ___odstawiam kieliszek,,,, Czekam jeszcze na gosci! ___________hej,hej heeeeeeeeeeeeeeeeeej POLIKO IGUSIA LENKA JOTAZET KINGA COCACOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane posmakowalam wszystkiego, ale dobrze ,ze urodziny sa tylko raz w roku inaczej nie przeszlabym przez drzwi :-) Jestescie wspaniale, Kingalo wracaj szybko bo imprezka sie rozwja : Venesso tanczmy dalej! Musimy spalic kalorie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×