Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość wystarczy
tej muzyki i pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nabijaj
stron ważna jest treść a nie ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mnie nie ma
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________WITAJ LAWECZKO 🌻 Hej pomaranczko__________\"nie nabijaj\"____Spojrz w niebo i spiewaj!:D Jakie piekne piosenki z naszej mlodosci! Chicago oszalalo_____tysiace imprez! Michigan Lake____tonelo w tysiacach fajerwerkach na tle symfonicznej Orkiestry,,,,,,tysiace ludzi wpatrzonych w niebo,,,, A dzisiaj pokazy lotnicze,,,,,,, Godne obejrzenia____________polecam: http://www.youtube.com/watch?v=FPUSHtbdOHI&feature=dir http://www,youtube.com/watch?v=EtzZfOcH-w&mode=related&search= Nie wiem,czy otworza sie stronki? Spojrzcie na inne zdjecia! No coz____to tyle na dzien dzisiejszy________a przede mna jeszcze tyle wolnego! Wybieram sie na kolejna impreze,,,,, kingalo❤️ akiciu❤️ Lenka❤️ Gdzie sa nasze dziewczyny? POLIKO🖐️ JOTAZET🖐️ Igusia🖐️ Kinga🖐️ Cocacola🖐️ Pozdrawiam Was swiatecznie!!!!🖐️❤️👄 Jutro napisze wiecej,,,,,,,,, Ojej____ wokol huk,,,,,fajerweki_____to jeszcze nie koniec!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO! Ojej,kawka w pieknej filizance czeka na mnie! Kingalo_____jak milo,ze pamietalas o mnie.Dziekuje👄 Wpadlam na LAWECZKE \"z p.Jadzia,,,,,, Wczoraj Chicago oszalalo_________do polnocy rozlegal sie huk i pokaz sztucznych ogni,,,,,Moj Boze__________co sie dzialo,,,,,! W powietrzu unosil sie dym z \"odpalanych petard\",,, Mialam wrazenie,ze Chciago bylo w zagrozeniu,,,,,Nic podobnego________wszyscy czcili 4-th July.,,,,, Mysle sobie,ze pasazerowie,ktorzy przylatywali lub odlatywali z Chicago mielei niezle powietrzne widowisko. Oczywiscie wczoraj do poznych godzin nocnych przebywalam w Srodmiesciu___________gdzie odbywal sie FESTYN. Bylo mnostwo miedzynarodowych stanowisk,z jedzeniem takze. Nie zabraklo POLSKI_____zrobilam im nawet zdjecia,,,,, Nie wysle Wam,,,,niestety ,jeszcze nie potrafie,,,,moze kiedys za sprawa ktores z Was! Jestem na urlopie_____czuje sie wysmienicie:D Dzisiaj wyruszam na plaze___________upal okropny____wiec moze tylko pare godzinek na plazy,,,,, Pozdrawiam Was bardzo serdecznie👄 🌻🌻🌻 PS.W nastepnym poscie_________p.Jadzia,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻41 ___O widzi mama,tu jest wydzielone osobne mieszkanie na parterze. Pomyslelismy,ze chcialaby mama miec troche prywatnosci. Zaoszczedzilaby mama sporo pieniedzy. Mariusz by wszystkiego dopilnowal i za rok moglibysmy juz mieszkac w nowym domu________zachecala. Mamy zaprzyjaznionego hurtownika materialow budowlanych, Mariusza kolega ma zaklad budowlany. Zrobilby tanio,szybko i solidnie,jak dla siebie. No i co mama na to?_____spytala. ___________Nie wiem,dzieci.Ja sie musze zastanowic, troche czasu potrzebuje. ___Nad czym sie tu zastanawiac? Czas plynie nieublaganie_____ponaglala Krysia. szkoda kazdego dnia. ______________Szkoda___zgodzila sie Jadwiga.___Ale dajcie mi troche czasu do namyslu. ___Oczywiscie,jak mama sobie zyczy____synowa byla urazona brakiem entuzjazmu u tesciowej dla jej planow. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poezja? No wlasnie,,,,,, 🌻OPANOWANIE W dzisiejszych czasach jest wielu niespokojnych ludzi, zagonoonych,zaszczutych,zastraszonych, ludzi,ktorzy przez cale zycie uciekaja. Chce sprobowac dac Ci dobry przepis na opanowanie,duchowy spokoj. Nie nadwyrezaj swojego silnika. Spiesz sie,gdy musisz, ale nie ganiaj dziko caly dzien dookola. Pracuj i jedz w spokoju, zrob od czasu do czasu pozyteczna przerwe. Nie pal i nie pij za duzo, a ze swojego odpoczynku nie czyn nerwowej pogoni za przyjemnosciami. Nie denerwuj sie,nie pozwol sie wciagnac w ryzykowne sprawy sercowe czy pieniezne. Nie przegraj szczescia,ktore masz dzis, przez przesadna troske o jutro. Czyn,co w Twojej mocy,i na tym poprzestan. Jesli wierzysz w Boga, jesli kochasz go jak prawdziwego ojca, nawet podczas ciezkich burz nie stracisz oparcia i bedziesz spokojny jak dziecko,ktore mysli:: ojciec stoi przy sterze. ----------------------------------------------------------Phil Brosmans----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko_____dziekuje za dowcipy! Tego nam do zycia tez potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Specjalnie na 5 lipca _____wiersz,,,,,,, NAJWAZNIEJSZE, CZEGO POTRZEBUJESZ Sptkalem w biednym kraju ludzi, ktorych nie moge zapomniec. Byli bardzo ubodzy,mieli jednak cos, co z trudem jestem w stanie pojac: uprzejmosc,wesolosc,goscinnosc. tego w ogole nie da sie opisac. Nigdy mnie wczesniej nie widzieli, a mimo to nie bylem dla nich obcy. Serdecznosc,z ktora sie do mnie odnosili, oferowali przyslugi,otwierali drzwi, poruszyla mnie do glebi. Okrylem,ze mimo swego ubostwa byli jednoczesnie bardzo bogaci: bogaci w spontaniczna chec do zycia,goscinnosc i radosc, wszystko to,co u nas stalo sie rzadkoscia. Nie byli to ludzie,ktorzy umieraliby z glodu, ale brakowalo im wielu rzeczy, ktore nam wydaja sie nieodzowne. Czego brakowalo im,a czego brakuje nam? W nienasyconym glodzie posiadania coraz wiecej bogaci staja sie czesto biednymi zarlokami. Brakuje im najprostszych radosci zycia, bo nie sa juz w stanie cieszyc sie najprostszymi rzeczami w zyciu. Co masz z tych wszystkich zgromadzonych przedmiotow, jesli TWOJE SERCE JEST PUSTE? Mozesz bez trudu miec niejedno. Ale pierwsze i najwazniejsze,czego potrzebujesz, to MILOSC I RADOSC W TWOIM SERCU!!!!! _____________________________________Phil Brosmans________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostki,,,, To moze byc spore ulatwienie szczegolnie dla tych,ktorzy kochaja swobode.A dzieki nowemu zegarkowi firmy LAKS ta swoboda bedzie polegala nie tylko na mozliwosci sprawdzenia godziny,ale rowniez mozliwosc uregulowania platnosci.Urzadzenie pozwala na dokonywanie oplat tzw.Metoda zblizeniowa.Wystarczy przyblizyc reke z zegarkiem do specjalnego terminala,a kwota zostanie oplacona.Zegarek dziala jak potwierdzenie zaplaty.Jednakze taka forma platnosci jest mozliwa tylko w przypadku produktow do 15 euro.Jesli chodzi o wieksze sumy,nadal do autoryzacji transakcji wymagane sa kody PIN lub podpis wlasciciela karty. Obecnie taka metoda stosowana jest w Turcji,,,,,,, PS.Koncze juz moje pisanie_____bo moj comp.zjada literki.A tego wrecz nie cierpie,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY🖐️ POLIKO🖐️ KINGALO🖐️ AKICIU🖐️ IGUSIU🖐️ LENKO🖐️ KINGO🖐️ JOTAZET🖐️ COCACOLA🖐️ Obiecalam sobie plazowy relaks_________-pedze przed siebie🖐️ Pa,pa. Milego dnia_____duzo slonca w sercu!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila pomaranczko___________-super dowcipy.Szczegolnie o mezczyznach,,,hihi Teraz zafunduje sobie _____\"beczke smiechu\".czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________ Witam 🖐️ Laweczko!__________________ http://dom.gazeta.pl/ogrody/5,72016,3398609.html?i=5 Kochane Dziewczyny zapraszam na laweczke, wsrod tak pieknej zieleni........ mozna odpoczac! 🌻 Venesso! Kingalo! Poliko! Lenko! Igusia! Cocacola! Jotazet! Kinga! i sympatyczna Pomaranczko,a moze do nas dolaczysz w czarnej sukience? U mnie nie ma sloneczka :-( pada deszcz. Tez chcialabym polezec na plazy , ale pocieszam sie.... weekend ma byc sloneczny! Zobaczymy. Wracam do czytania mojej ksiazki.. Kod Leonarda da Vinci..polecam . [Pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×