Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Księżyc kołysankę cichą nuci, nieśmiało zasypia już dzień. Noc gwiazdkę którąś zrzuci i spełni Wasz piękny sen...... Usypiajmy z marzeniami a budzmy się z wiarą na ich spełnienie. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza Krystynkka
Buziolki dla Was . Moje miejsce wolne :D ciesze sie . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i caluski . Obiecuje Wam , ze napewno usiade z Wami na laweczce ale musze zalozyc" czarna sukieneczke" . Kingalo wiekla radosc mi sprawilas, widze, ze Oliwia tez juz wie . Tyle mamy sobie do opowiadania . Moje kochane ile to lat uplynelo ale jak mowi przyslowie " gora z gora sie nie spotka ale czlowiek z czlowiekiem ...." Caluski dla wszystkich i do milego.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO🖐️ Za oknem świt,MM juz w pracy,a ja z wirtualnym bukietem biegnę co sił na spotkanie naszego ,wyjątkowego gościa. Witam Cię Krystynko.!!!!!!!!!! Krystynko,jak dobrze,ze jesteś.Mamy tyle wspólnych przebytych szlaków,^wędrówek górskich^.Nie raz,nie dwa,padałyśmy ze zmęczenia,opatrzyłyśmy obolałe nogi i ruszałyśmy ponownie w drogę.A póżniej rozwidlenie drog.....i w końcu po tylu latach przysiadłyśmy na ławeczce. Ujmując krotko, rzeczywiście ^wszystkie drogi prowadzą do Rzymu^. Pisz kochana,co u Ciebie? Kingala wszczęła poszukiwania ..*Ktokolwiek,widział,ktokolwiek wie..i Rybciu dziękuję za przepis na sos bazyliowo-czosnkowy Zapamiętam: śmietana+przeciśnięty czosnek+drobniutko posiekana bazylia+sól,pieprz/albo serowy z serków topionych.Mowisz,ze nie zapiekasz...Brzmi obiecująco. Kingalo,mówisz,że chodzisz w starej sukience.Ale moja droga,w jakim poszanowaniu.Jeszcze śmiało mozesz w niej chodzic przez kolejne lata... Przypomniał mi się dowcip: Pani X po 20 latach ujrzała na ulicy swoją ukochaną panią prof,ubraną w zielony płaszcz...Biegnie w jej kierunku.I taka zdyszana dobiega do p.prof.,wita się serdecznie.Buziaczki,uściski...Tyle lat....Wzruszona p.prof. pyta wychowanki; Mój Boże... po tylu latach jak ty mnie rozpoznałaś ? PaniX odpowiada: Kochana pani prof.rozpoznałam Panią po tym zielonym płaszczyku.Pamiętam,pamiętam go... Pozdrawiam wszystkie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Opowiedz mi o jesieni\" Opowiedz mi o jesieni o chwilach ciepłych pełnych szeptów spadających liści o wietrze goniącym mgły na wrzosowiskach o szronie który świtem trawy bieli pajęczą nicią o deszczu... Wojciech Gruszczynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam na ławeczkę a tu przysiadła się nowa - stara koleżanka.Serdecznie Witam. Olimpio a gdzie ciepła kawa albo herbatka,nic to przyniosłam swoją.Stawiam termos z kawką i drugi z herbatką,obok mleczko i jeszcze kilka ciasteczek z masłem orzechowym i rożki waniliowe. U mnie wieje,pochmurno chociaż temp.plusowa a w górach /właściwie to górki/spadł śnieg który oglądam z okien. Aromatem kawy dzisiaj kuszę, bo podobno rozbudza ciało i duszę. Sam uśmiech w dzień mglisty to za mało, Troszkę kawy dla rozkoszy by się zdało. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Kochane Dziewczyny 👄 Dziekuje za mile powitanie, ten piekny bukiet🌻 Olimpio ususze :D na pamiatke. Przybywacie juz rano na laweczke na poranna kawke . Ja zaczelam pracowac i zmienilo sie u mnie bardzo duzo ale kawke pije z Wami w pracy:). Sama nie wiem co na poczatek pisac , musialabym poswiecic cala noc . A moze to i dobrze bo z Wami w dzien a z Kingala w nocy :D Powoli sie rozkrece i bedziecie mnie mialy dosc , powiecie oj" krystynka "zajela wszystkie miejsca na Laweczce....... nie, nie taka nie bede .:D Pozdrawiam i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ławeczka stoi w parku stara jakby zagubiona otwierając do ludzi życzliwe ramiona z zakochanymi czary miłosne odprawia ale innym spoczynku także nie odmawia ech ławeczko, ilu ty już gości miałaś jakich wyznań i przysiąg wysłuchałaś radości i smutki w milczeniu dzieliłaś i dyskretnie w swoich deskach skryłaś. Dobrej nocy Wam zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę późno,ale zajrzałam.I widzę i Rybcię,Krystynkkę,Kingalę.Jak miło.Tak sobie dumacie,delektujecie się rozmowami, kawusią i poezją. Oj dziewczyny,wiecie doskonale,ze gdybym mogła posiedzieć na Ławeczce,to byłabym tu juz dawno.Jutro też raniutko wybywam i wracam wieczorem.No,ale w weekend odbiję sobie. Krystynkko___witaj🖐️ Cieszymy się,ze jesteś z nami. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,co wyprawia mój komp to przechodzi ludzkie pojęcie.Niedawno był czyszczony,ma wymienioną klawiaturę.Nabrał takiej urody,że hohoh...ale co z tego bezprzewodowy Internet robi mi psikusy. Nie denerwuję się,przeciez to tylko rzecz. Na jutro podaję afirmację: Mój umysł jest pełen łagodności i harmonii.Wolno mi byc sobą./L.Hay/ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdego ranka wstajesz o świcie, by dzionek swój wypełnić należycie. Uśmiechaj się do tych, którzy się śmieją. A dla tych co płaczą, bądz dobrą nadzieją. Witam Wszystkie Panie na ławeczce.Ale tu przyjemnie,piękna muzyka,poezja,trochę człowiek odpocznie od codzienności. Dla chętnych kawka i rożki waniliowe. Zmykam na cały dzień,przenoszę się do mieszkania brata /on samotny/trochę mu pomóc w sprzątaniu i myciu okien. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogowana
Koloru czarnego nie cierpię. Następny wpis zrobię w czarnej sukni. Zalatana jestem. Choineczkę kupiłam sztuczną i już ozdobiłam. Oczy cieszą się kolorami. Wiersze rybci piękneeeee. Piosenki kingali super. Olimpii przepisy wyśmienite. Sukienka krystynki piękna. papa kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze,że jesteście! Jest nam niezmiernie miło! Rybciu🖐️ Kingalo🖐️ Mówisz Rybciu: Uśmiechaj się do tych,którzy się śmieją. A dla tych co płaczą,bądz dobrą nadzieją. Tak,nadzieja umiera ostatnia.Kiedy jej zabraknie,wtedy już nic nie ma sensu... ŁAWECZKO🖐️ Melduję się posłusznie!Jak mi błogo! Częstuję sie rożkami waniliowymi i kawką.Słucham Niemena....odprężam się po całym dniu....Dziękuję. Klaro,Krystynkko,nielogowana _pozdrawiam🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielogowana🖐️ nielogowana sypnęlaś miłymi słowami!Zrobiło się tak milusio.Dziękujemy! Nie uciekaj od nas.Bądż,bądż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„NADZIEJA NIGDY NIE UMIERA Nadzieja nigdy nie umiera, jedynie ludzie odchodzą i zmieniają się nasze marzenia, sny Nadzieja nigdy nie umiera, nawet w ciszy i w smutku żyje zawsze czekając, aby na nowo się odrodzić Nadzieja nigdy nie umiera, lecz buduje nam obraz lepszej przyszłości w oddali wołając do nas nigdy nie umieram lecz trwam Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rybciu. Olimpio, Kingalo, Nielogowana. Znowu mamy weekend!!! Nie wiem czy Wy tez tak macie..... czas mi tak szybko mija.... ale tak sobie mysle, ze to przychodzi z wiekiem. :D Tez nie lubie czarnego koloru ale Kingalo " czarny wyszczupla" dlatego widzisz mnie taka szczupla :D Moje Kochane juz niebawem Swieta na ktore zawsze z radoscia czekamy . Mamy tu tyle pysznosci (przepisow) napewno pozwole sobie z nich skorzystac. Wigilia jak zwykle u nas tak bylo zawsze u moich kochanych Rodzicow. Ale kiedy ICH zabraklo :-( ..............takie jest zycie . Dlatego zawsze powtarzam cieszmy sie kazdym dniem bo nigdy nie wiadomo . Pozdrawiam Was i 👄 zycze milego wieczorku a Tobie Kingalo milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha cha Witaj Krystynkko! Piszę jakbym wrociła z zakrapianej imprezki.Nic z tych rzeczy! Komp fiksuje,ale o tym juz wczoraj pisałam. Czyzby coś z klawiaturą? Tak pachnie już choinką,świątecznymi wypiekami:kocham tę przed- i świątęczna atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×