Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Zawsze ktoś gdzieś czyta obojętnie czy naszą ławeczkę,czy inne fora i ma coś do powiedzenia nie koniecznie mądrego. po prostu trzeba ich ignorować i "robić swoje". Ja na śniadania zjadam płatki owsiane górskie.Zalewam wrzątkiem dwie łyżki płatków,łyżeczke rodzynek i przykrywam talerzykiem.Gdzieś po pół godziny dokrajam do nich 3 śliwki suszone,1 morelę i daję łyżeczke miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupamaryna
ale jej dogadałaś rybciu.Klarunia się zniesmaczyła, nadęła pyszczek-. -zaraz usłyszysz jak to niezdrowo się odżywiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanie miałam ciężkie! Po 5 a ja .... zaraz sprobuje znów zasnąć Rybciu!!!! co za obrzydliwstwo Ty jesz?! Ale jak Tobie smakują takie płatki to milcze. Rybciu z Ciebie musi być DOBRA kobieta. Łagodna też. No dość słodzenia. Śpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne śniadania, jak Twoje jada mój mąż- dodaje jeszcze otręby pszenne- dużą łyżkę. Nie chcę wchodzić w szczegóły :D ale wiesz, na co są otręby pszenne????? Ja gdy mam TE problemy , też dokładam otręby np. do zupy- wynik super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupamaryna
O, i już jest wytłumaczenie:-D i dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWECZKO🖐️ Witam wszystkie Panie! Czytam Was i usmiecham sie:) Dzisiaj na poczatek mojego pisania zadedykuje wszystkim ten wiersz👄 Madry!!! Pozostać młodym Młody czy stary - to nie sprawa lat. Są młodzi ludzie, którzy wyglądają strasznie staro i starzy o czarującej młodzieńczości. Jesteś młody, dopóki nie sądzisz, że wszystko wiesz, dopóki masz poczucie humoru, dopóki jesteś wesoły i potrafisz się dziwić, że odkrywasz coś nowego. Jesteś stary, jeśli boisz się wszelkich nowości, jeśli poruszasz się tylko utartymi drogami, jeśli zadowalasz się uniwersalnymi sądami, jeśli wszystko kręci się wokół ciebie, jeśli mówisz zawsze tylko o sobie. Jesteś jednak młody, świeży i szczęśliwy, jeśli jesteś otwarty na nowości, jeśli pragniesz rzeczy wyższych, jeśli jesteś skory pomagać innym, jeśli pozostajesz zwyczajnym człowiekiem, który zawsze się czegoś jeszcze uczy. Spróbuj pozostać młodym i zarazić innych swą radością i optymizmem. Wtedy także stary zardzewiały świat wokół ciebie znów będzie młody i pełen zapału. Phil Bosmans Pozdrawiam🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doceniamy naszego dojrzalego wieku.Po prostu sens zycia lezy w dojrzalosci.Nalezy starzec sie pieknie i zgodnoscia.Starzenie sie nie jest patologia,jak to ktos gdzies powiedzial.Jest tylko naturalnym procesem.Pogodni,serdeczni ludzie do poznej starosci zachowuja urode i piekno.Do konca swych dni raduja sie zyciem. Malkontent obmierzi sobie i innym zycie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pomaranczek: kazdemu wolno sie zadreczac! Niech zadreczaja samego siebie /sama siebie/.Ale nikt nie prawa odbierac nam spokoju i radosci na LAWECZCE.To jest nasze miejsce.Nikomu nie wadzimy,nie obrazamy.Chcecie dolaczyc,prosze bardzo.Tylko pelna kultura! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to prawda Olimpio. Ciało niestety się starzeje ale taka jest kolej rzeczy. I nikogo to nie ominie. Tylko my wiemy, że tam w środku nas, jest ta sama młoda dziewczyna, tylko..... już mądrzejsza, pogodniejsza, łagodniesza:) CZAS nas uczy POGODY http://www.youtube.com/watch?v=Nqbh2E6a300 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodość- ma swoje prawa do tego dochodzi brak doświadczenia , czasami brak delikatności..... uważają, że zrobią sobie z kogoś jaj i.... dogryzą , obrażą- mają radochę i ubaw! Ale rzeczą dziwną i niezrozumiałą jest, że kobiety po 50-tce bywają takimi nieodpowiedzialnymi małolatami. Albo to takie , jak to mówił B. Linda w którymś filmie ".... bo to zła kobieta była...." Pa, zmykam do banku, muszę zdążyć do końca pracy wrócić. )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkie babeczki z ławeczki 🌻 http://www.obrazki.org/Zdjęcie-media-mojageneracja-pl-oitqitepur-mediumktq-y-1-b0ebccbe-d-0/65683 Tyle się przed chwila napisalam a wszystko mi zeżarło, okropne to uczucie Klarcia 👄 co za pomarancz niedowartościowana odbija sobie wszystkie swoje schizmy na Tobie, ? czego tak ci zazdrości, ale wiem chyba czego - urody! :D bo podobiznę którą tutaj wysłała to hm.... też bym miała kompleksy mając taką zachwycająca urodę :D Dziewczyny czytam co piszecie i widzę że kazda z Was ma talenta, a to piękne wiersze, albo talenta kulinarne, albo świetne poczucie humoru to się nie ma co dziwić że pomarańcze włażą i smrodzą ale radzę omijać je wielkim łukiem tak jak politykow bo to ten sam kaliber. :D Jak będziecie miły już dosć wklejania przeze mnie obrazków to tylko napiszcie a zaraz przestanę, bo mnie jak cos bawi to popadam w przesade. :o Miłego dnia Wam życzę i dużo cieplutkiego słoneczka. 🌻 ciekawe czy teraz też mi połknie wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tekst wyfrunal...Pisze kolejny ale juz skrocony bardzo:( Klaro,witaj🖐️ Dzieki. Znam wiele fascynujacych starszych pan.Kiedys rozpoczynalam prace z nimi.Wiele im zawdzieczam.Nie raz nie dwa sluzyly mi doswiadczeniem,wsparciem i pomnoca.Jestem pewna,ze swiat nalezy do kobiety dojrzalej. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olimpio 👄 ja się nie droczę ja się powstrzymuję aby nie przesadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro mowa o urodzie... Nie zyjemy w zmierzchlych czasach!Kiedys przestrzegano zasady:Badz piekna i milcz",a dzisiaj kazda z nas jest piekna i nie milczaca.Ma swoje zdanie,zna swoja wartosc,jest spelniona. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ilonka0.id.joe.pl/filmy_201002-wolanie-przez-cisze.html a teraz trochę innego nastroju :D zauważyłam że nie wkleił się poprzedni obrazek więc się poprawiam :D olimpio, nie chodziło mi o urodę jakąś ale urode pomaranczy bo przysłała tutaj zdjęcie maszkary więc odbiłam jej piłeczkę. Dobrze wiemy że uroda to nie wszystko ale nieraz się zdaza ze ktos o przeciętnej urodzie fascynuje nas Swoją osobowościa i lubimy wtedy przebywac w jej/jego towarzystwie. uroda ma różne oblicza a każdy miły człowiek który szanuje innych jest piękny. :D Klarciu, moja sunia to tak różnie , raz lepiej , raz gorzej jak ta pogoda. Posłuchajcie babeczki tego nagrania, bo mnir ono ujmuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro piekne.🌻 Doskonale Cie zrozumialam. W tym wlasnie kontekscie wyrazilam swoja opinie.I nic innego nie mialam na mysli. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wreszcie wyruszyc do sklepu po owoce.Szaro-buro na dworze. Wreszcie rozruszam sie :):):) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko,wyruszam na zakupy.Co Ci przyniesc ze sklepu? Co potrzebujesz? Kimasz jeszcze? Czy ze zdrowkiem lepiej? Wroce,to zrobie Ci wirtualny napar.Pomoze! Krystynko,kochana Ty mi tak nie szarzuj! Czy Antos przesypia noc? Dobrze je? Uscisnij malenstwo ode mnie.👄 Saro,a Ty sloneczko zapodawaj swoje cudenka.Wroce,to chetnie poslucham,poogladam. Buziaki dla Rybci i Klary oddzielne👄 A teraz w droge! Do zobaczenia🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpio, wybierz najpiękniejsze owoce bo okazuje się że te nawet minimalnie uszkodzone nie służą naszemu zdrowiu, teraz wszystkie owoce konserwują chemikaliami i jak uszkodzone to zjadamy wraz z trucizną. Maja się do Ciebie owoce z daleka uśmiechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie! Noc miałam nieciekawą, przebudziłam się wcześnie przysiadłam na ławeczkę aby ponarzekać i znów w spanko. Ale powiem moje panie, że czuję się lepiej. Pozwoliłam sobie na wyjście na zewnątrz. Nakarmiłam ptactwo. Cieplutko, że aż milutko pobyć na świerzym powietrzu. W domu okna pootwierałam to i sen będzie może zdrowszy i lepszy niż tej nocy. Tak, tak Olimpio jestem już na chodzie. Kochanie dzięki za dobre chęci lecz muszę jechać do ups-a wysłać siostrze paczuszkę. Przy okazji poczynię jakieś zakupy. Nie mam kremiku i mleczka do kawy. Rybciu gdzie jesteś!!!!!!! Chyba się na mnie nie obraziłaś? A jak tak to idę płakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia????? się obraziła- nie, nie- sama Kingalo napisałaś, że z niej dobry człowiek. I tak jest z całą pewnością. Pewnie obiad gotuje albo jest na zakupach, choć pogoda dziś straszna. Ja gdy wyszłam z pracy, natrafiłam chyba na oberwanie chmury- strsznie lało a do tego ten okropny wiatr. A teraz..... świeci słońce ale wciąż wieje:( Saro, dziękujemy za COŚ dla ducha i COŚ dla ciała 👄 Życzę Wam miłej reszty dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×