Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Mam wrażenie że dziś sobota. tak jest każdego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "wieczorową porą" Kingala ciężko pracuje w ogrodzie... Olimpia zaliczyła UTW... Klara na pewno prasuje... Krystynkka szykuje się na wyjazd do Polski,albo już pojechała... Sara szuka dla nas pięknych zdjęć i piosenek A ja zaraz po obiedzie wybrałam się na zakupy i wylądowałam z koleżankami w knajpce na drinku i wszystkich zakupów nie zdążyłam zrobić.Nic to,jutro wyślę po nie męża. Coś na wesoło. Mamusiu,czy wszystkie bajki zaczynają się od:Był sobie raz...? - Nie córciu.Są i takie,które zaczynają się"Miałem ważną konferencję i nie mogłem szybciej wrócić na kolację... Po kilkunastu latach małżeństwa małżonek patrząc na żonę mówi; -Tyłeczek masz ładny,cycusie też niczego sobie Ach,.....żebyś Ty była chociaż troszeczkę obcą osobą... Lekarz wypisując do domu ze szpitala chorego po operacji; - Nie palić,nie pić kawy ani alkoholu,co najmniej 9 godzin snu - A co z sexem? -Tylko z żoną.Wszelkie podniety mogą panu zaszkodzić. Mamo...Ja nigdy nie wyjdę za mąż za faceta który chrapie. - Bardzo mądrze córuś.Tylko bądź ostrożna w poszukiwaniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dozowana dawka śmiechu od Rybci naprawdę mi pomogła. Och Rybciu, zapakowałam drugi wór liści i korzeni z zielonymi listkami kadzu. Bardzo ciężko to diabelstow wyrywać z ziemi ale... jakoś sobie radzę. Wiatr taki że omal głowy nie urwie ale jest cieplutko. Ciągle niebo zachmurzone lecz nie pada. Chyba na dIś pracę na yardzie zakończyłam. Mocniej wieje. Znów mnie przewieje i będę leżeć nie kilka dni lecz tygodni. pozdrawiam moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko. Witam Was moje Panie, Rybciu do Polski jedziemy jutro to taki maly wypad, kupie papieroski i zjemy dobry obiadek w restauracji i wracamy. Tak sobie czasem jedziemy bo do granicy nie mamy daleko. A latem to juz obowiazkowo kazdy weekend wyjezdzamy na jeziora. Mamy tam nasz" domek na kolkach " i spedzamy mile czas w gronie przyjaciol. Kingalko nie szalej bo przeloze przez kolano i wleje na d....... sluchaj sie Twojego kochanego mezusia. Pamietaj, ze robota w yardzie Ci nie ucieknie :D Olimpio co to za cudenka robisz :D podziwiam..... i dobrze, bo masz zajecie. Czy masz juz spokoj od "dzieciola" czy klatke posprzatali? Klaro🖐️ i Saro🖐️ czytajac Wasze wpisy to mam wrazenie, ze znacie sie juz kope lat albo jestescie rodzenstwem :D Pozdrawiam i milego wieczorku zycze a Kingali popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami myśl się z myślą mija, a słowo nie ogrzewa dłoni, czasem zdarzy się taka chwila, co niepotrzebnie trochę boli. Czasami idziesz inną drogą, wcześniej się kładziesz, później wstajesz. Czasem chcesz pobyć tylko z sobą, podążać tropem własnych marzeń. Czasami coś jest bez znaczenia, choć wcześniej było najważniejsze, Czasem potrzeba smugi cienia, by jutro pragnąć jeszcze więcej . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że humory Wam dopisują- to dobrze:) Wszak śmiech to zdrowie:classic_cool:. Rybcia- widzę, że WIESZ, o moim prasowaniu- koszul...ach pewnie czytałaś tamten topik. Nic z tego :D dziś zafundowałam sobie dzień lenistwa....po zakupach.....SPA...a teraz na krótko tu do Was. A my z Sarą nie jesteśmy papużki nierozłączki ani nie znamy się kopy lat! My dwie po prostu znamy Józefa 🌻 A...mnie też się tak zdaje, że WY dziewczyny- to jakby JEDNA OSOBA 👄 Życzę miłej nocy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara słaby z ciebiw detektyw. Rozśmieszyłaś mnie do łez. Taj jest śmiech to zdrowie nich płaczący się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocki papużkom nierozłączkom i tym w jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tu jeszcze zostanę. Przywieźli igły sosnowe ale jutro je pod krzakami rozłożę bo wciąż wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.rotfl.com.pl/by%B3a+balanga,details,105353.html Olimpio dla Ciebie zaproszenie na balangę. Kot stawia:D Dziewczynki my z Klarą znamy się rok i obie jesteśmy lojalne wobec siebie, co powinno byc wśród ludzi normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWECZKO🖐️ Witam wszystkie Panie!🖐️ Klaro! Powiedzialas nam najwspanialszy komplement. Rzekomo jestesmy jedna osoba...????? Zapewniam Cie,ze Kingala wystepuje tylko w swoim imieniu,Krystynkka podobnie.A o sobie nie wspomne. Odbieramy na tych samych falach.Czujemy i myslimy podobnie. Laczy nas przede wszystkim nasza wzajemna serdecznosc ,wrazliwosc,lojalnosc i uczciwosc. Co triumfuje ? Osobowosc i charakter. Saro🖐️ Usmialam sie z kota -drobnego pijaczka.Chyba.. Krystynkko,milego wypadu.Uwazajcie na droge!Zapowiadaja deszcz ze sniegiem. Buziaczki dla Rybci 👄 Kingalko,jak tylko bede miala baterie,zabiore sie za zdjecia.Prosze o cierpliwosc.Moze mi sie uda w weekend???? Jeszcze nie wiem,czy bedziemy na miejscu. Krystynkko,tak halas ucichl..Przechodzac obok,zostalam zaproszona do sasiadow.Okazalo sie,ze polaczyli dwa pokoje.Musieli zlikwidowac sciane.Wspolczuje im.Jeszcze mnostwo pracy ich czeka.Wewnatrz same gruzowisko.Ale za to pozniej beda miec pieknie. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy macie jakis sprawdzony przepis na krolika.Wczoraj niechcaco wyjelam go z zamrazarki i zapomnialam go ponownie tam wlozyc.Rozmrozil sie i cos trzeba z nim zrobic.. Nie mialabym odwagi go ponownie zamrozic. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się tylko otworzysz Wnieś radość do życia. Wyrzuć z siebie wszystkie troski, bo troski o jutro pojawiają się zawsze o dzień za wcześnie. Bądź optymistą. Jest na świecie jeszcze miłość i światło, także w twoim świecie, jeśli się tylko otworzysz i odemkniesz oczy. Są ludzie, którzy twierdzą, że życie jest mroczne, zimne, smutne i ponure. Ale okna ich serc są zawsze szczelnie zamknięte przed ciepłem i każdym promykiem słońca. Świadomie skrywają się w cieniu ponurych myśli i mrocznych uczuć. Żyją za murem, który sami sobie zbudowali. Życie jest drogą, która prowadzi ku przestworzom. Życie jest czymś otwartym, wschodzącym, co ma przyszłość. Tak jak wznoszącymi się liniami rysuje się góry. Dlatego wnieś radość do życia. I jeśli zdarzy się, że niebo będzie pełne chmur, a świat pełen nieszczęść i kłótni, nie trać pogody ducha, lecz pozostań ufny. Jeśli na dworze nie będzie słońca, zachowaj słońce w swoim sercu, a wszystko, wszystko znów się jakoś ułoży. Phil Bosmans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna jest tylko rybcia
reszta to tylko dwie osoby : klara i olimpia klara to sara i klara a olimpia to kingala krystynkka i olimpia . Ale co tam iszemy dalej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna jest tylko rybcia
Są ludzie, którzy twierdzą, że życie jest mroczne, zimne, smutne i ponure. Ale okna ich serc są zawsze szczelnie zamknięte przed ciepłem i każdym promykiem słońca. Świadomie skrywają się w cieniu ponurych myśli i mrocznych uczuć. Żyją za murem, który sami sobie zbudowali. to prawda klaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohoho a biedna
krystynka do polski na zakupy .kupuj tam gdzie mieszkasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohoho a biedna
albo ugotuj eintop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalka//
w akcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara to plotkara
Nikogo nie szanuje, wszystkim dupę obsmaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko,smutne to,co piszesz.A to -kto i gdzie robi zakupy,to chyba nikomu nie powinno przeszkadzac.Ludzie jezdza po calym swiecie i nikt nikomu nie ma tego za zle.A nie przyszlo Ci do glowy,ze Polacy odwiedzaja takze swoich krewnych w Polsce? W takich USA mieszka caly swiat,wszyscy wzajemnie szanuja sie.Mieszkaja tam rowniez miliony Polakow. Dorze im tam. Nikt nikomu nie czyni uwag z racji jego pochodzenia.Przyjezdzaja turysci,takze na zakupy/oplaca sie mimo wszystko/ i spotykaja sie z zaskakujaca tolerancja i zyczliwoscia.Dlaczego my mamy z tym problemy? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. Klaro,ja nie czytam żadnych innych topików.O prasowaniu pisałaś tutaj,chyba w czwartek."Dzisiaj składam pranie a prasowanie zostawię na jutro"Stąd jestem taka mądra i pomyślałam o tym twoim piątkowym prasowaniu. Olimpio wstawiasz piękne wiersze Bosmansa. Jak zwykle Sara nam umila spotkania na topiku. Krystynkko mówiłam,że mam SKS ,pisałaś ze robicie krótki wypad do Polski a ja już Cię do niej wysłałam w piątek po pracy HIHIHI. Weekend Weekend to pora oczekiwana by przestać myśleć już od rana. Niech Cię nie trapi więcej stres więc szybko przebież się w swój dres. Tak,więc zapomnij o terminach ważnych zebraniach,egzaminach. Wybierz się prędko hen daleko chodzić po deszczu gdzieś nad rzeką. Daj więc odpocząć swoim myślom co biegną stale mimo wszystko. Odetchnij świeżym wiatru tchnieniem co da Ci spokój,ukojenie. Masz teraz wolne dwa dni całe by się odprężyć doskonale.... /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×