Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Puuuusto na naszej ławeczce. Dziewczyny czyżby śnieg Was zasypał?Gdzie jesteście? X Gdzie te czasy,gdzie ten świat z naszych młodych,pieknych lat... Wszystko było takie proste, miłość pierwsza - tak na wiosnę... i szalone letnie noce, gdzie ogniska blask migoce... Dźwięk gitary,śpiewy nasze, - nikt nie pytał się o kasę... Autostopem w świat się gnało... pod namiotem smacznie spało... i na winko składka zawsze - Nikt tych wspomnień nam nie zatrze... / z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tradycja stara każe w domu,biurze,sklepie,w barze, wszędzie pączek dziś króluje, każdy chętnie go smakuje. Z dzemem,z cukrem,z wisienkami wszędzie pączek dzisiaj z nami. Dziś kalorii nikt nie liczy, wszędzie moc pysznych słodyczy. W Tłusty Czwartek przez dzzień cały - Słodkim Królem - pączek mały. X Czwartek Tłusty - Dzień rozpusty - każdy zjada pączek tłusty Czy to jeden,czy to dwa a czasem,ile się da. Ja Ci życzę dziś smacznego - zjedz pączka chociaż jednago. A do pączka smaczna kawa ..to dopiero jest zabawa. Wszystkie diety dziś na boku Tłusty Czwartek jest raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przeddzień Valentynek.Tak pięknie pisała mi Ritka... Za parę dni świat się zmieni, ożywi, ludzie także. Dookoła łatwiej będzie wyczuć lżejszą i weselszą energię. Ludzie będą uśmiechnięci, bardziej życzliwi, troskliwi. Częściej będą padać takie słowa jak kocham Cię, zależy mi na Tobie, dziękuję, że jesteś, moje życie byłoby smutne bez Ciebie, nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie itp. Chętniej będą się przytulać do siebie i pokazywać czułość. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszyscy będą mili i uprzejmi względem innych. Jak w bajce. Ten niezwykły czas niestety będzie trwać bardzo krótko, tylko jeden dzień. Dlatego wszyscy z gorliwością przygotowują się do tego wyjątkowego dnia. Każdy kupuje prezenty, które jeszcze bardziej podkreślą nasze uczucia, wdzięczność. Wielką popularnością i wzięciem zaczną cieszyć się różne słodkie pluszaki, misie, kotki, pieski, kaczuszki z nieodłącznym czerwonym sercem, z obowiązkowym napisem kocham Cię.:) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...Jeszcze czasami jest wysyłana piękna kartka ze wzruszającymi słowami, przekonywującymi odbiorcę, że pamiętamy, tęsknimy, kochamy, że jest jedną jedyną wyjątkową osobą nie tylko na tej Ziemii, ale w całej Galaktyce...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie dziatki dzisiaj są OSTATKI Więc suknię wyciągamy i na bal sie wybieramy. Wie to Dama,wie i Dziedzic dziś na stoły wjeżdza ŚLEDZIK. Śledzik w occie i w śmietanie śledzik,jako główne danie!!! Śledź w oleju i w przyprawach bo Dziś kończy się Karnawał!!! Trzeba sledzia skonsumować aby potem nie żalować, że przespało się ostatki, jedzmy sledzie więc bez gadki. A że rybka pływać lubi i bez płynów droge gubi, powiem teraz bardzo krótko - trzeba śledzika popijać wódką!!! A na balu dużo jemy i tańczymy i pijemy chociaż będzie boleć głowa jutro Środa Popielcowa!!! A od Środy popielcowej aż do Niedzieli palmowej czterdzieści dni będziemy poscić więc się warto dziś ugościć!!! /z netu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie dziatki dzisiaj są OSTATKI Więc suknię wyciągamy i na bal sie wybieramy. Wie to Dama,wie i Dziedzic dziś na stoły wjeżdza ŚLEDZIK. Śledzik w occie i w śmietanie śledzik,jako główne danie!!! Śledź w oleju i w przyprawach bo Dziś kończy się Karnawał!!! Trzeba sledzia skonsumować aby potem nie żalować, że przespało się ostatki, jedzmy sledzie więc bez gadki. A że rybka pływać lubi i bez płynów droge gubi, powiem teraz bardzo krótko - trzeba śledzika popijać wódką!!! A na balu dużo jemy i tańczymy i pijemy chociaż będzie boleć głowa jutro Środa Popielcowa!!! A od Środy popielcowej aż do Niedzieli palmowej czterdzieści dni będziemy poscić więc się warto dziś ugościć!!! /z netu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Dniu Świętego Walentego budzisz się rano - myślą serdeczną otulasz osobę Ukochaną. Nocą zerwane gwiazdy wiążesz w bukiet świetlisty -do pudełka wsypujesz uśmiech perlisty - promieniami słońca dekorujesz które Kochanemu za chwilę podarujesz. Do tego czerwone róże czekoladki małe lub duże, serce z miłości drżące i pocałunki gorące. Miłych Walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczom nie wierze czy
wierzę, czemu tego wcześniej nie zrobiłaś jak te panie tutaj były tylko teraz jak już nikogo nie ma chcesz do nich dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam a tu.... Na pomaranczowo. Znow jakies przycinki. Ale.... mam prawidlowe poczucie chumoru i .... pogoda wspała nie tylko na zewnatrz ale i ducha. Swieta jedne, drugie i kolejne mamy juz za soba. Przed nami Dzien Matki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Był sobie kiedyś pewien stary mędrzec, który codziennie przemierzał okolice swojej wsi. Pewnego razu przechadzając się, spotkał kobietę, która powiedziała mu o ciężkiej chorobie swojego dziecka. Kobieta zaczęła błagać starca o pomoc. Starzec poszedł do wioski. Wszedł do chaty, gdzie leżał chłopiec, i zaczął odmawiać modlitwę nad dzieckiem. Kiedy to robił, stopniowo tłum wokół nich robił się coraz większy i jakiś mężczyzna krzyknął z tłumu: Czy ty naprawdę wierzysz, że twoje modlitwy coś pomogą, kiedy nic nie dały najlepsze lekarstwa? Nie masz pojęcia o czym mówisz, człowieku. Jesteś głupcem! zdenerwował się starzec. Mężczyzna też się zdenerwował, kiedy usłyszał te słowa aż poczerwieniał. Widać było, że zaraz coś mędrcowi odpowie albo nawet go uderzy, ale starzec podszedł do niego i powiedział: Jeśli jedno słowo ma dość siły, aby cię rozwścieczyć, to czy inne nie może leczyć? I tak starzec uleczył dwie osoby jednego dnia. Słowa nie mają mocy zmieniania rzeczywistości. Jednakże traktuj je jak potężne instrumenty, którymi są i używaj ich do leczenia, wybaczania,rozweselania. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak pieniędzy nie jest problemem. Jest jedynie symptomem tego, co dzieje się wewnątrz Ciebie. T. Harv Eker kanadyjski biznesmen i mówca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kingalko! Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.Mam problemy ze skype. Różne historie, opowieści z życia wzięte są żródłem mądrości. Zawarte w nich motto, przekaz, warto wziąść sobie do serca... Młody, odnoszący sukcesy szef dużej firmy jechał do pracy. Jechał trochę za szybko swoim nowym, błyszczącym jaguarem, przyglądając się ludziom w samochodach i przechodniom na chodnikach. Jadąc tak sobie przez spokojną okolicę, nagle poczuł i usłyszał, że coś z dużym hukiem uderzyło w boczne drzwi jego auta. Zatrzymał się gwałtownie i cofnął do miejsca, w którym usłyszał uderzenie. Okazało się, że leży tam roztrzaskana cegła, którą przed chwilą ktoś w niego rzucił. Zdenerwowany wybiegł z samochodu i zobaczył, że za zaparkowanym samochodem stoi dziecko. Złapał je i zaczął krzyczeć: Co ci odbiło, szczeniaku? Czemu to zrobiłeś? Młody chłopak zaczął przepraszać: Proszę pana przepraszam nie chciałem tego zrobić, ale nie wiedziałem, co robić. Rzuciłem cegłą, bo nikt się nie zatrzymywał mówił przez łzy. Mój brat mówił dalej łamiącym się głosem wywrócił się i spadł z wózka, a ja nie mogę go podnieść. Proszę, niech mi pan pomoże, sam nie daję rady. Kiedy kierowca usłyszał tę historię, cała złość mu przeszła i natychmiast pomógł chłopcu i jego bratu. Podniósł chorego chłopca i posadził go na wózku. Na pożegnanie powiedział jeszcze chłopakowi, że nic się nie stało i żeby nie przejmował się rozwalonymi drzwiami. Dziękuję panu powiedział wdzięczny chłopiec i zaczął pchać wózek do domu. Kierowca wrócił powoli do samochodu. Wgłębienie i rysy rzucały się w oczy już z odległości kilku metrów, ale mimo to postanowił, że je zostawi. Zostawił je po to, aby przypomniały mu tę historię i przesłanie z nią związane. Nie jedź za szybko przez życie, żeby jakaś rzucona cegła nie musiała Cię zatrzymywać. 🖐️ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty.....
Ale beznadzieja z tą szatą kafeterii.Bezguście.Pisac nic nie będę, jedynie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty.....
Ale beznadzieja z tą szatą kafeterii.Bezguście.Pisac nic nie będę, jedynie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty.....
Ale beznadzieja z tą szatą kafeterii.Bezguście.Pisac nic nie będę, jedynie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty.....
Ale beznadzieja z tą szatą kafeterii.Bezguście.Pisac nic nie będę, jedynie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisać
co za szata beznadziejna!!!!bezguście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisać
co za szata beznadziejna!!!!bezguście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisać
co za szata beznadziejna!!!!bezguście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisać
co za szata beznadziejna!!!!bezguście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, nie jest to ładne ale... do wszystkiego można się przyzwyczaić. Jedno jest złe, że przechodzenie do innych stron jest tylko na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tam nie daje sie pisac
Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możecie pojąć
że to jest transformacja? Zakute łby tylko krytykują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeżeli nic nie tworzę, jeżeli nie działam na taką skalę i nie wyryję żadnego śladu na powierzchni ziemi, po której chodzę, to po co żyję? Jan Szczepański pisarz, reporter, eseista, scenarzysta filmowy, tłumacz i podróżnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia2013
"nie możecie pojąć że to jest transformacja? Zakute łby tylko krytykują " Obrażanie nas ,to imitacja siły słabego człowieka hihihih Nie znosisz prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×