Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość gość
a jakżeby inaczej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
WITAM ŁAWECZKĘ! Dedykuję zainteresowanym piękny wiersz:) Najszczęśliwsza ryba świata__________Phil Bosmans Nie wiem, czy jesteś szczęśliwy. Ale jeśli chciałbyś być szczęśliwy, to chcę ci coś powiedzieć: spróbuj być szczęśliwy z twoimi możliwościami, w twojej sytuacji, w twojej własnej skórze. Miałem sen. Była sobie szczęśliwa ryba. Patrzyła na mewę kołyszącą się na morskich falach i bawiącą się wiatrem, i myślała, że musi być ona o wiele szczęśliwsza od niej. Poprosiła więc małpę, by wyciągnęła ją z wody. Ta zrobiła to bystro i przeniosła ją na ląd. Przyszedłem jeszcze w porę, już umierała. Szybko wrzuciłem ją ponownie do wody. Była teraz najszczęśliwszą rybą świata. Gdy się obudziłem, nagle zrozumiałem, że bardzo wielu ludzi jest nieszczęśliwych, ponieważ nie potrafią się pogodzić ze swoimi granicami, ze swoją sytuacją, ze swoimi ograniczonymi możliwościami, ponieważ nie czują się dobrze w swojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...Pan myślał, że jest doskonały Wciskał ludziom swoje morały Wydawało mu się, że każdy go słucha Tak na prawdę jego słowa przelatywały koło ucha Nikt nie brał go na poważnie Bo to co mówił nie było ważne...." zzzz znaleziony w sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
🖐️ Czasami powinnaś uprzątnąć swoją duszę.Cóź się tam nie uzbierało przez te wszystkie lata!Rozstań się z czymś minionym,by w twoim sercu pojawiło się miejsce na nowe doświadczenia i doznania Pozbądź się uprzedzeń,które utrudniają ci życie. Najwięcej "śmieci na duszy" produkują wyrzuty,które robisz komuś....Zrezygnuj z nich.To sprawi radość,ze w ten oto sposób opróżnisz swoje wnętrze.Będziesz wówczas wolna./w sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Witam w ten piękny dzień! 🖐️ Przeżyjmy jeden dzień tak rozważnie, jak sama natura. Nie zbaczajmy ze szlaku, potykając się o byle łupinkę orzecha albo skrzydło komara, które upada nam pod nogi. Wstańmy wcześnie i sprawnie albo szybko połóżmy się spać - łagodnie i bez zamieszania. Niech przybędą znajomi i niech odejdą. Pozwólmy dzwonić dzwonom, a dzieciom płakać - postanówmy cieszyć się tym naprawdę. Jeśli czajnik gwiżdże, niech sobie gwiżdże, dopóki od tego nie ochrypnie. Jeśli zadzwoni dzwonek u drzwi, po cóż zaraz biec? Czas nie jest niczym więcej, jak tylko mętną wodą, w której łowi się ryby. Henry David Thoreau Życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczep się od tych ryb w końcu:classic_cool: a może to twój ulubiony zapach:P CHYBA TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Witam ŁAWECZKĘ🖐️ Optymiści żyją dłużej 🌻 Gdzie można spotkać szczęśliwych ludzi? Wśród optymistów. Są jeszcze tacy, na szczęście. Oni wiedzą jak być szczęśliwym, bo potrafią zauważyć dobre strony życia. Jeszcze nigdy nie spotkałem szczęśliwego pesymisty. Pesymiści żyją jak we mgle. Mgła utrudnia widzenia, zamazuj***arwy i zawęża wszelkie horyzonty. 🌻 Optymiście otwierają szeroko swoje okna dla świata, dla słońca. Zdają sobie doskonale sprawę, że dookoła istnieje wiele cierpień, biedy i ciemności. Ale nawet pośród najciemniejszych nocy zauważają gwiazdy. Optymiście wierzą w dobro. Wierzą w sens życia. Wierzą w przyjaźń między ludźmi. Optymiści czynią życie znośniejszym. Wszędzie tam, gdzie są, wprowadzają klimat zaufania i radości. Optymiści potwierdzają, że człowiek nie jest numerem w szarej jednostajności wielkiej masy, ani też bezdusznym kółkiem jakiejś olbrzymiej maszyny./znalezione w sieci/ 🌻 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie rybki śpią w jeziorze Ciu ra la ciu ra la la Tylko jedna spac nie moze Ciu ra la ciu ra la la A ty stary nie krec gitary Ciu ra la ciu ra la la Nie zawracaj kontramary Ciu ra la ciu ra la la Pytala sie pani pewnego doktora, Czy lepiej dac z_rana, Czy lepiej z_wieczora Dobrze dac z_wieczora By sie dobrze spalo, A rano poprawic, by sie pamietalo. Wszystkie rybki spia w_jeziorze Ciu ra la ciu ra la la Tylko jedna spac nie moze Ciu ra la ciu ra la la A ty stary nie krec gitary Ciu ra la ciu ra la la Nie zawracaj kontramary Ciu ra la ciu ra la la Aniele moj zloty Tancz walca z_ochoty Tancz walca tak mile Zabawmy sie chwile Tancz walca wieczorem By dobrze sie spalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..." :P- Olimpio :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olimpio,szybciutko przybądź tu a zobaczysz zjawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest szczyt głupoty? Kupić portfel za ostatnie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz gościu jaki jest szczyt głupoty? Wsadzić sobie parasolkę w d*pę i zaraz ją otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olimpia to wymyślona przyjaciółka kingali Olimpia/Kingala-2 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo haloj,gdzie jesteście? Dla poprawy humoru... Policjant wraca z pracy i juz od progu woła:\"Kochanie,wieczorem idziemy na \"Jezioro łabędzie\". Po obiedzie widzi,że żona pakuje dotorebki okruszki.--A to po co?--pyta zdziwiony. --No,jak to? Idziemy na \"Jezioro łabędzie\",to dla ptaków. --Ale ty jesteś niemądra,to taki balet,..tancerki tanczą.... --Patrzcie go,jaki mądry się znalazł.A jak szliśmy na \"Wesele\" Wyspiańskiego,to kto wziął pół litra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Ktoś w sieci trafnie powiedział ... Dedykuję te słowa tej z dn.30.06-g.9:29 i wczoraj z godz.8:13 🌻 Nasuwa się pytanie, po co. I kim jest człowiek, który czuje odprężenie i satysfakcję, gdy kogoś opluje. Przeczuwam, że taka nienawiść bierze się ze strachu. Tchórz nie powie nikomu w twarz, co o nim myśli. Jest na to za cwany, przewiduje konsekwencje. Hejtowanie jest jak kopanie psa sąsiada, gdy ten nie patrzy. Przykro, że ten pies to najczęściej suczka...../../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olimpio/kingalo w opluwaniu innych to wy/ty :P jesteście mistrzyniami. Widzę, że kiedy brak wam/tobie argumentów bierzecie na litość :D Biedne/a, pokrzywdzone/a a przecież takie miłe/a i dobre/a z was/ciebie kobiety/a :P Śmiechu warte:D Macie/masz to, na co zasłużyłyście /łaś :classic_cool: Dlaczego nikt z wami/tobą nie chce pisać? Bo jesteście/jesteś wrednymi/ną, złośliwymi/wą babami/babą :classic_cool: Nic kobiecości :classic_cool: bo kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie :classic_cool: I to wy/ty innych krzywdzicie/krzywdzisz - nie jesteście/ś pokrzywdzone/na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olimpia to hipokrytka, widać od razu . Poprawka Olimpia/Kingala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś się naprodukowała i po co ci to było.....zwykłe wypociny Olali ciebie.... To tylko śmiech na sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiech na sali szpitala psychiatrycznego kingaluś :D, bo tam jesteś częstym gościem :P prozak już ci dawno nie pomaga :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do intruza ty masz coś z głową,trzymaj swój plugawy jęzor za zębami,o ile je masz,daj kobietom spokój,mącisz i mącisz,to twój wredny charakter emotikony to twoja plaga,gubią cię, tak się właśnie wyrażasz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiło się wreszcie cicho.Cisza na waszej ławeczce jest zjawiskiem rzadkim.. ,intruz chyba wypadł z obiegu... Przysiadam się .Ten niezmącony spokój pozwala mi nacieszyć się chwilą ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten topik działa jeszcze czu panie przeniosły się w inne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
🖐️ Ławeczko! O leczniczym dziłaniu ciszy,która daje milczenie,opowiada stara orientalna przypowieść. Mądry nauczyciel siedział sobie pogrążony w stanie zachwytu,gdy przyszedł do niego jeden z jego uczniów,zapragnąwszy z nim podyskutować.N-l wyrzekł tylko jedno słowo"Cisza".I jego uczeń zamilkł.Poszedł do domu i milczał dalej.W ogóle przestał mówić.Latami.Ale po pewnym czasie jego milczenie zaczęło głośno przemawiać i promieniować jasnym blaskiem.Jego ciche skupienie stało się inspiracją...../..../ Kingalko,jak tam pakowanie? Kiedy wyjazd? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
o leczniczym działaniu....miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu nastąpi tu... CISZA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
cd przypowieści Jego cichy uśmiech stał się dobrodziejstwem. Jego ciche spojrzenie koiło rany. Jego ciche życie stało się zachętą dla innych do zażycia przez chwilę odpoczynku w milczeniu i do korzystania z królestwa ciszy. Jego nieprzebrana cisza była wspaniałym darem dla wszystkich,którzy w tym głośnym świecie sami nie potrafili odnaleźć ciszy.Dlatego ludzie zwali go z wdzięcznością i respektem królem ciszy. Ten,kto rozumie i docenia rodzaj ciszy,ma doskonały powód,dla którego warto żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kingalo,będę wieczorkiem na skype, do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×