Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość Kingala
No wróciłam. Cieszę się że jesteś nieodłączna moja nieznajoma. Jak łatwo kogoś obrażać , siedząc po drugiej stronie monitora i będąc anonimowym. Składasz się jedynie z kompleksów. Wspóczuję ci. Dziękuję że nabijasz wciąż nam strony co robi ten topil popularnym. Jeszcze raz dziękuję. Olimpio kochana, wciąż nie jestem spakowana. Myślę że wezmę się za to już po niedzieli. Pozdrawiam i oczywiście do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Witaj Kingalko! 🖐️ Jak miło Cię widzieć.Usiądź kochana,odpocznij. Myślałam,ze skończyły się te naloty na tę naszą oazę,chciałoby się powiedzieć oazę spokoju.Nigdy nią nie była i jak widać nie jest. Musimy się zdystansować do tego trolla,tu nie Poradnia.Nie wyleczymy jej i nie wychowamy.Jakim prawem obraża?A w ogóle to polska mentalność i mania szpiegowska. 🌻 Kochana,czy Ty gdzieś wybierasz się? Pakujesz się?Chyba coś umknęło mi....Pogadamy na skype,nie będziemy tu na forum pisać o naszych sprawach. Życzę Ci udanego dnia.Do zobaczenia na ŁAWECZCE🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingala
Pogodę mam w tej chwili wspaniałą i mogę psiedzieć z kawusią na decku. Niestety za kilka godzin będzie upalnie i już nie będzie możliwym to do wykonania. Może Ci Olimpio nie umknęło.Możliwe że nie wspominałam bo dla mnie to takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ Mamy również ładną pogodę.Jest czym oddychać.Na szczęście nie ma upałów.Dzisiaj niemalże cały dzień przesiedziałam na dworze.Usadowiłam się pod rozłożystą czereśnią i czytałam ,taki lużny dzień....A wieczorkiem obejrzałam mecz Hiszpania-Chile.Porażka Hiszpanii./0-2/ Nie wierzę,ze za kwadrans północ.Kiedy to zleciało...??? Zatem dobranoc kingalko!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingala
Olimpio, nie jestem zwolenniczką piłki nożnej, zasad jej gry nigdy nie poznałam, więc oglądać jak grupa "chłopców" lata za piłką mnie nie bawi. Lubię sporty w których nie trzeba poznawać reguł. Wciąz się pakuję. Mam jeszcze trochę czasu. Nie jestem tym razem podekscytowana wyjazdem, jadę można powiedzieć bardziej służbowo niż prywatnie. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Witaj Kingalko! Weekend spędziliśmy na wyjeździe,było super.Wróciliśmy dość późno,ale juz w domu...Mąż do pracy ,a ja do komputera i wygodnie rozsiaadam się na naszej ławeczce. Masz rację,ze jesli nie zna się zasad gry,mecz nie pociąga.Podobne odczucia miałam gdy oglądałam amerykański football.Starałam się i to bardzo zapoznać się z jego zasadami.Niestety,marny wynik. Nie przykładałam się,jak widać:) 🌻 Mamy nieco chłodniejszą pogodę,trochę chmur i wiatr.Nie jest źle. Dzisiaj mam trochę pracy w garażu.Nazbierało się wiele zbędnych rzeczy,muszę zrobić z nimi porządek. 🌻 Kawka zaliczona i zabieram się do pracy.Uciekam🖐️ 🌻 Miłego dnia! Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kingalka :D :D:D jak zwykle rozdwojenie jaźni :P, pisze sama ze sobą. Olimpia to jej wymyślona przyjaciółka. I kto tu jest chory? Jak byś była normalna to nie byś nie odpowiadała hejterskim wpisom. Ale ty to lubisz :D Agresja to dla ciebie adrenalina :classic_cool: potrzebna do życia jak wampirowi, krew :P A mnie to bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż-Forest Gump - kinia go lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyślona Olimpia
niestety nie mogę powstrzymać się od wpisu wymyślona przyjaciółka Kingalki,hihihi , rozbawiłaś nas do łez,naprawdę jestes cienki boluś troszeczkę martwię się o ciebie,jak tak dalej pódzie,to wylądujesz w szpitalu,będzie nam żal ciebie bardzo ,będziemy tęsknić za tobą niemiłosiernie,nie rób nam tego 🖐️ Kingalko,dołącz do mnie,bo trochę mam pietra--ktoś tu jest i spogląda na mnie zza winkla ma majaki:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stół a nożyce się odezwą :P :D :D:D Musi być coś na rzeczy :D bo zasada na kafe jest taka, że hejterom się nie odpisuje :) A jeśli ktoś odpisuje tzn. że o to mu chodzi aby wrzało na topiku, nie o normalne rozmowy. Lubicie taki harmider bo jesteście jak przekupy na targu- niereformowalne , głupie baby.:P A raczej jedna ,z rozdwojoną jaźnią :D i bujną, chorą wyobraźnią :P I niestety, nawet psychiatryk nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do upierdliwej hejterki
Bolesnie uswiadamiamy sobie fakt,ze jestes bardzo ograniczonym babskiem.Pomyśl być może z ulgą,ze istnieją jeszcze mozliwości,których jeszcze nie wyczerpałaś na naszej uroczej ŁAWECZCE.Czekamy na twoje głupkowate wpisy.Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyślona Olimpia
Cha cha cha, dalej koczujesz pod tą ławeczką! Czy cos tu zgubiłaś? Pogubiłaś się w życiu???? Bolejemy z tego powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Nikogo bez odpowiedzi nie zostawiamy. To jest nasza zasada,ludzi dobrze wychowanych. I co nam teraz napiszesz? Czekamy z utęsknieniem. Kingalo,pozdrawiam Cię🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój pomarańczo,nie kompromituj się JESTES BARDZO ZMĘCZONA ŻYCIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo bez odpowiedzi nie zostawiamy. To jest nasza zasada,ludzi dobrze wychowanych. zzzzzzzzzzzzzzzzz do ludzi dobrze wychowanych to wam daleko :classic_cool: jesteście stare złośliwe baby- jak ta na fotce :P- TAKA WAS WIDZĘ :D http://nune.biz/wsw/documents/baba.jpg a propos - współczuję synowym i zięciom :O :P zzzzzzzzzzzzzzzz a jeśli chodzi o koczowanie :D- TO TY KOCZUJESZ aby się "najeść"złośliwościami do syta- inaczej nie funkcjonujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
:D kingalko/Olimpio- "weź tabletkę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyślona Olimpia
oj, tam, oj tam no już biorę tabletkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ty,jak ci tam...dalej tu koczujesz? Wyskakujesz jak filip z konopii i obszczekujesz ludzi Ty z pewnością długo nie doczekasz się synowe/zięcia,bo kto chciałby mieć do czynienia z takim motłochem, wątpię,ze taka moze mieć dzieci-jesli masz,współczuję im żyj i daj żyć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wampir energetyczny biega za nami z wywieszonym jęzorem.Radzę wam skrzyzować ręce/nogi,gadziny są wtedy bezsilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Musisz być bardzo nieszczęśliwa trollu.Jesli nie odpowiada ci to miejsce,i my,to odpuść sobie.Nie masz na kim wyładować swoich frustracji? Nie masz nikogo pod ręką? Nie u nas,nie naszym kosztem . Juz nie raz usiłowałaś tu robić zamieszanie,nazywając je harmidrem.Żałosna jestes.Siedzisz gdzieś w lesie? A może sama w czterech ścianach?Odbija ci pod deklem i to zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingala
Olimpio, szkoda czasu na to coś. Podobno to są dziwadła z forum seniora. Tak ptaszki śpiewały :) Olimpio, już nie długo i będę po Twojej stronie. Czasami tak myślę, jak długo się znamy. Chyba z 9 lat. Wtedy jeszcze mieszkałam w Willmington. I powiedz, kto nam może zamieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kingala siorbniesz mi robala?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Witam 🖐️ Kingalo,będziemy celebrować nasza wieloletnią znajomość.Będzie ku temu okazja.Jak miło:) 🌻 Dedykuję wiersz Phila Bosmansa:"OGNISKO DOMOWE" 👄 Ognisko domowe Aby być szczęśliwym, potrzebujesz ogniska domowego. Bez niego jesteś zgubiony w labiryncie życia. W domu znajdujesz spokój, gdy jesteś zmęczony. W domu znajdujesz zrozumienie, gdy cię przygniata zmartwienie. W domu znajdujesz ciepło i przywiązanie, gdy życie stanie się twarde i bezwzględne. Przy ognisku domowym spoczywa ciche, zadziwiające szczęście, którego nigdzie nie znajdziesz. 🖐️ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
A może po drodze spotkamy naszą Krystynkkkę?Jakież byłoby to wspaniałe spotkanie po latach,prawda?. P.S. Krystynkko,wysyłam do Ciebie garść❤️.Zajrzyj do nas Tęsknię za Tobą.Odezwij się kochana.Czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Rybcia
Kiedyś pisałam z wami a teraz czytam i oczom nie wierzę. Musiałam być wtedy ślepa. Jesteście złe kobiety. A może rzeczywiście jedna Kingala/Olimpia :( Gość nie używa wyzwisk a wy/ty cały czas. Smutne to. Ciągle kłamiecie i tylko kłótnie was cieszą :( 1 Fałszywi przyjaciele 1 Szczerość? To rzecz, której pragniecie? A co wy o szczerości wiecie? Twarzą w twarz uśmiech-ludzi mylicie A za plecami z przyjaciół szydzicie Szczerość?-tak według was wygląda? Dwulicowość przez wasze ramie zagląda Tak, to wy-fałszywi przyjaciele Dla mnie nie znaczycie wiele! Takim ludziom podarować serce? Im trzeba patrzyć na ręce! Zanim Twojego zaufania nie skradną Bo szczęśliwe chwile w mgnieniu oka przepadną Przepadną... a z nimi wspomnienia Dla nich Twój ból nie ma znaczenia... Znaczy nie więcej niż los bezpańskiego psa Bo dla nich życie to tylko gra Dla nich to jedna wygrana więcej A dla Ciebie? To życie, to serce... 1 wiersz znaleziony w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
To jest dobre....teraz Rybcia żale wylewa. Rybciu,a kim ty jesteś? Jakim prawem nazywasz nas złymi osobami?.Kamuflujesz się od początku,widocznie miałas coś do ukrycia.Nie przeszkadzało mi/nam to.Czasami faktycznie raziło. Skoro nie jestes z nami do końca szczera,to nie wymagaj od nas wylewności. Pisała także Krystynkkka.Cudowna osoba..Znam Ją od najlepszej strony.Do dnia dzisiejszego boleję,ze nie zagląda do nas.Też była atakowana. Dlaczego jakiegos trolla wkurzała miła atmosfera na Laweczce? Była zazdrosna,zawistna? Dla mnie żałosna. Mam lekkie pióro i jesli ktoś nas atakuje,obraża,tez stać mnie na ripostę.A co,moze pozwolić jakiejś frustratce wleźć na głowę? Nie !Niech zacznie liczyć się z innymi. Przykro mi,nie przyjmuję Twoich słów do siebie.Nie dbam ,co myslisz o mnie.Powodzenia na innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Olimpia
Phil Bosmans – Być po prostu człowiekiem 🌻 To wspaniałe: być człowiekiem, żyć! Być po prostu człowiekiem, patrzeć w niebo, podziwiać chmury, spoglądać na kwiaty, kontemplować nocą gwiazdy. Być jak dzieci, śmiać się, bawić, marzyć, pracować, kochać, być zadowolonym – codziennie święto. Po prostu żyć, być dobrym, nie pragnąć mieć wszystkiego, nie być zazdrosnym, działać wspólnie z innymi, nie narzekać i nie skarżyć się. Pomagać, pocieszać, być, gdy ktoś mnie potrzebuje. Po prostu dlatego, że jest się człowiekiem, bliźnim, że się żyje. Czy wiesz o niebezpieczeństwie, które dziś zagraża? Wszystko musi dobrze działać i się opłacać. Ile to kosztuje, co da, do czego się przyda? Wyliczamy dokonania, ceny, efektywność, produktywność. Liczymy, wszystko musi dziać się szybko, nie ma czasu. I zapominamy, że piękno życia można znaleźć w chwilach, w których nie liczymy, w których jest się po prostu człowiekiem, jest się szczęśliwym, że się żyje. Ludzie żyją coraz dłużej, ale nie radośniej. Wciąż jeszcze myślą, że szczęście człowieka polega na tym, by mieć dużo, ze wszystkiego korzystać, żyć jak najdłużej. Jak można być aż tak głupim! Człowieku, broń się przed tym! Nie jesteś maszyną, jesteś czymś więcej niż tylko funkcją, zawodem, pracą, zasługą. Jesteś przede wszystkim człowiekiem, by żyć, śmiać się i kochać, by być świętem dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Rybcia
:O tak mnie oceniasz Kingalo/Olimpio- przykre. Byłam z wami , choć nie zawsze akceptowałam język Kingali. Żegnam- nie pasujemy do siebie. 1 Źli ludzie - zły świat 1 ludzie wolą się bić niż w zgodzie żyć wolą się oszukiwać i wyzywać niż szanować i miłować narzekają stale że to przez ludzi świat niedługo skończy się może najpierw niech na siebie spojrzą może wtedy coś sensownego w tym dojrzą i wtedy zrozumieją że jedyną nadzieją aby świat piękny się stał żeby więcej zalet miał jest miłowanie wszystkich ludzi bez względu na to,czy biali,czy czarni,czy grubi czy chudzi, miłość powinna być wszędzie wtedy świat piękny będzie 1 wiersz z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żegnam ozięble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×