Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość gość
Olimpio/ kingalo przytaczasz cytaty ale nie rozumiesz ich zupełnie:D Lepiej rzeczywiście aby tu, na tym temacie, w końcu nastąpiła CISZA:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! jak to się mówi- kończ waść wstydu oszczędź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie..... kończ waść wstydu oszczędź , po jaką cholerę włazisz tu i trujesz farmazony, bez ciebie jest tu miło, żegnaj Gieniu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Ty jesteś jak ta natrętna mucha,nie mozna się odpędzić od ciebie Chciałabyś by tu nastała cisza.Zapomnij o tym.Produkuj się na swoich topikach.Zyj i daj żyć innym namolna babo. Musisz jątrzyć,prawda? Taka to twoja chamska natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu NIGDY nie było i nie jest miło :classic_cool: Taki już wasz , delikatnie mówiąc, brzydki charakter!!! A moje wpisy nie są chamskie, nie używam, w przeciwieństwie do was wulgaryzmów! Moje wpisy są tylko krytyczne w stosunku do waszych wpisów. A to mi wolno bo jest to portal społecznościowy. To wy nie umiecie sobie poradzić z krytyką inaczej, jak tylko, wyzwiskami i wulgaryzmami. Z tego wynika, że wasze słowa, typu okropna baba, chamska natura ( wybrałam tylko te delikatne), pasują, jak ulał do was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale was tu dużo pisze :D a na początku było przecież wiele osób. Widocznie charakterki kinagalki/olimpii je zniechęciły :classic_cool: W tym milutkim własnym towarzystwie kiszą się jak w sosie własnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
LAWECZKO🖐️ x Jak wiele szczęścia, zadowolenia i sensu życia możemy czerpać z małych i powszednich rzeczy. Wszystko,czego tak naprawdę nam potrzeba,to dar odnajdywania dla siebie chwili i tego,co ona ze sobą niesie. x Kingalko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Anthony de Mello "Przebudzenie" x Pewien guru usiłował wyjaśnić jakiemuś audytorium, że ludzie silniej niż na rzeczywistość reagują na słowa. Żyją wręcz słowami, żywią się nimi. Jakiś mężczyzna wstał i zaprotestował: - Nie zgadzam się z tym, że słowa wywierają na nas aż taki wielki wpływ. - Na co guru odparł: - Siadaj, skurwysynie! - Zsiniały ze złości mężczyzna wykrzyknął: - I to pan nazywa siebie osobą oświeconą, guru, mistrzem, powinien pan się wstydzić! - Na co guru odparł: - Proszę mi wybaczyć, sir. Poniosło mnie. Naprawdę, proszę o wybaczenie. To nie było zamierzone. Przepraszam. - Mężczyzna w końcu się uspokoił. Wówczas guru powiedział: - Wystarczyły dwa słowa, aby wywołać w panu burzę i kilka słów, by pana uspokoić. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla pań z ławeczki
Otaczam się ciszą. Cisza jest we mnie, wypełnia mój dom, wychodzi z jego ścian aż do pobliskich lasów. Jest to ta sama cisza, która bierze swój początek we mnie i rozchodzi się na wszystkie strony. W ciszy słucham, patrzę, odczuwam, uważam, obserwuję... Potrzebuję tej ciszy. Odkrywam ją. Alice Koller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna jesteś
Olimpio :D, produkujesz bezsensowne wpisy pod różnymi wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Laweczko🖐️ Nie wiem, jak to jest z tobą, lecz ja kocham rzeczy pierwsze i ostatnie, całe pole widzialnej teraźniejszości i cały strumień przeszłości. Ani ty, ani ja nie powinniśmy zmieniać nawet krzty w rzeczach, które nas otaczają - ani najmniejszego kamyka na ścieżce, ani jednej gwiazdy na naszym niebie. Robert Louis Stevenson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla pań z ławeczki
Jedni przyciagają się,inni natomiast odpychają się,bo mają w sobie coś,co wywołuje takie reakcje u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna jesteś
i żałosna :P :D:D:D dlatego tu jesteś sama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ku ku ! wiem,że" lukasz" tu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Mimo iż Henri Matisse był blisko dwadzieścia osiem lat młodszy niż Auguste Renoir, obaj wielcy artyści byli serdecznymi przyjaciółmi i często spędzali razem czas. Kiedy Renoir prawie nie opuszczał domu w ostatnich latach swego życia, Matisse odwiedzał go codziennie. Niemal sparaliżowany artretyzmem Renoir mimo swej choroby nie przestawał malować. Pewnego razu Matisse obserwował, jak starszy kolega maluje w swojej pracowni, zmagając się ze straszliwym bólem utrudniającym każde pociągnięcie pędzla. W końcu nie wytrzymał i poruszony wykrzyknął: - Auguste, dlaczego nadal malujesz, gdy dręczy Cię tak okropny ból? x Renoir odrzekł z prostotą: x - Ból przemija, a PIĘKNO pozostaje. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Będziesz mieć naprawdę o wiele spokojniejsze relacje z ludźmi, kiedy przestaniesz im mówić,kto, kiedy i co ma pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku ku a ku ku
przyganiał kocioł garnkowi :P :D:D:D "gdyby głupota miała skrzydła to fruwałabyś jak gołębica" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Spieszyłam się,bo wiedziałam,ze będziesz tu już czaić się na mnie. Gdyby ciebie tu nie było,zaczęłabym się martwić,ze coś ci się stało... Kolejny raz ujawniasz swoje wewnętrzne myśli.Powinnaś zacząć szukać źródła swoich problemów międzyludzkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ludzie najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją! /Marie von Ebner-Eschenbach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci, co uważają się za mądrych i nie przyjmują żadnej krytyki to właśnie głupcy / z mądrości ludowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Ohoho,zabrakło ci argumentów i dlatego używasz epitetów x. Fakt,narażam ci się ... świadczy o tym, że mam odwagę głosić swój punkt widzenia.. Żadne twoje słowa nie sparaliżują mnie.Mam je gdzieś.Mam się super. To ty utknęłaś na naszej ławeczce i nie możesz sobie nas odpuścić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dedykuję ci aforyzm w ulubionej tematyce. x Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni. /Eric-Emmanuel Schmitt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku ku a ku ku
gościu odpuść plisss bo " pamiętaj, nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem, pokona doświadczeniem" a Olimpka w tym względzie ma horrendalne doświadczenie:P Zostawmy ją więc samą i niech pisze sama ze sobą w kilku osobach :D- chyba umrze z głodu :P, nie mogąc się żywić naszymi wpisami :D I niech nastąpi C I S Z A :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
"Ludzie nie mogący osiągnąć tego, co nieodzowne, trudzą się nad tym, co zbędne." Johann Wolfgang von Goethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Plonem spokoju błogostan, pochwała za chwil wytchnienie i wiwat niech żyje ten stan... Już jutro będzie wspomnieniem… /marcepani/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingala
Już Olimpio wróciłam. Jestem po tej drugiej stronie. Mam oroblem , zresztą jak zwykle, z przestawieniem się na moj czas. Zwykle trwa do tygodnia. U mnie dzis leje, szum deszczu nie napawa radością kiedy pomyśli suę o wyjściu na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia 2014
Witaj! Dobrze,że jestes! Kingalo,czy byłaś po mojej stronie? Odsypiasz podróż,różnicę czasu? Już zaczęłam powątpiewać w mój skype.Dzwoniłam,a tam cisza.... Kiedy wróciłaś??? Jakie wrażenia? Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingala
Byłam i wróciłam. Różnica czasowa daje mi się wciąż we znaki. Jeszcze kilka dni a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×