Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

Mnie chodzi o to , że niby jest na co założyc , ale troche to bez sensu, marnowanie zwyczajne;) przesadzam trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - na pewno nie jestem Twoim bylym, w zyciu bym z Toba nie wytrzymal :D calamity - podoba mi sie z Ta siatka. to gdzie te motylki maja nie wleciec? :P smiejcie sie. a ja mysle jak zdobyc ten cholerny adres 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylki? No na kwiatek ;) Motylki to male piwo! Gasienice sa gorsze :O lesne, no patrz my sie tu staramy rozerwac Cie jak mozemy [rozglada sie za granatem] a Ty wciaz o jednym!! Zaloze sie, ze Ona juz dawno zapomniala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśne , o to Cię nie podejrzewałam. No to juz mamy jasnośc , ze mną nikt nie wytrzyma/.Nawet ktos , kto zna mnie z jakis 20 wypowiedzi z netu,przegrałam zycie😭 zostane starą panną , bez celu i sensu zycia [beksa jeszcze większa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dopiero o 7.MAm problemy ze snem i wogóle ze wszystkim , to sie na kafe zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy. ale ona akurat oblewala rozstanie ze swoim chlopakiem i jak ktos sie o tym dowie, to bedzie to tak samo odebrane jak przez Was :O a o Was to ksiazke mozna by juz napisac. calamity - akurat o tym jednym napisalem dzisiaj tylko raz...;) kurde, mialem cwiczyc posladki, a znowu marnuje noc przed kompem z jakimis feministakmi z netu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odebrane? Ja to normalnie odebralam. Tylko Ty sie pocieszyc nie dasz. A potem mowia, ze ja pocieszac nie umiem 😭 A o czym napisales tylko raz, bo zgubilam watek :P Powtarzam po raz ktorys tam: eministka nie bylam, nie jestem i nie bede 😭 A jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko [przewraca oczami] znowu z tymi feministkami wyjeżdża , ja żadna feministka nie jestem , przeczytaj wyzej.Ja bym z rozkosza służyła memu panu i władcy , gdyby zdjał z moich ramion ciężar troszczenia sie o wszystkie sprawy przyziemne.Gotowac mogę.Ba , uwielbiam. Przecież nie musisz od razu informowac , że to dla poczty kwiatowej.Potrzebujesz adres , bo uzupełniasz swoja baze danych teleadresowych a głupio Ci do niej dzwonic , bo jeszcze się obrazi , że nmie pamiętasz.Dla nie poznaki zapytaj jeszcze o kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie. montujesz sobie rurke w pokoju i tanczysz :D pocieszyc mnie trudno, fakt. ponoc bywam wybredny, kaprysny i zrzedliwy.ale to tylko jak nie spie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - to nie przejdzie. moje ostatnie telefony zaczynalem pytaniem, \"czy mozesz rozmawiac? \" a gdy powiedziala \"tak\", to sie pytalem \"a chcesz?\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj , nie rozumiem , a co to wspólnego z zadzwonieniem do znajomego? I dlaczego miałaby nie chciec? I co oznacza ostatnio? JA jestem prosta kobita , weteryniorz w gumiakach , do mnie trzeba zrozumiale. Aha , i nie do końca trzeźwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pytanie \"a chcesz\" to kazda by zbilo z tropu i od razu mi sie odechcialo :O Ja mam rurke... Ale so innego na niej cwicze :P To sie swietnie sklada!! Bo ja tez jestem aniolek jak spie (pomimo, ze dosc ruchliwy w lozku), a spac moge dluuuugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to wszystko jest dosc skomplikowane. gdyby to byl przyjaciel, to nie byloby problemu :D ale kobieta...zawsze sobie cos pomysli i to zazwyczaj najgorsze (patrz forum kafeteria). :O calamity - masz rurke w domu? mowilem, ze cicha woda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie bylo kobieta jest troszke bardziej kobieca od mezczyzny i myslenie tez ma kobieca i taki tekst "a chcesz" dziala ostudzajaco :P A czesto tez nastawia agresywnie ;) Mam rurke... Nie wiem co to ma wspolnego z woda :P Cwicze na niej miesnie dwuglowe ramienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to \\\"...jeszcze mi brzmi uliczny gwar, jeszcze w oczach mam neonow blask ale nadszedl czas, by klasc sie spac...\\\" bo nie wstane o tej 8 :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAjgorsze , jak facet zaczyna myslec , ze wie , co mysli kobieta , bo przeciez sa takie przewidywalne...No inaczej czesto myslimy , ale z drugiej strony nie zawsze. A ja to bym chciała sie nauczyc tańczyc na rurze, serio.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bujany zwis na rurze robie innymi slowy. Nie chcialam tak walic prosto z mostu, bo moze ktos niedoinformowany pomyslalby, ze sie podciagam. Ale ja slabowita jestem i nie umiem 😭 Znaczy sily nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta grzejnik. generalnie goracy chlopak jestem. tylko czasami dam ciala...:O i chodzilo mi o kipienie ze zlosci, zeby nikt nie mial watpliwosci :P znaczy generalnie - podciagasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie... nie podciagam sie :O Generalnie to zwisam i wykonuje bujane ruchy do przodu nogami i do tylu ;) No! To dobrze, ze wyjasbniles, bo ja o innym kipieniu juz pomyslalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×