Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

Jak to sie pograzam?!! Polaczyles cytaty!! Moj i Aravy\" i wyciagasz jakies wnioski, sama nie wiem jakie... Do trzech razy sztuka: dobranooc :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy brat fajny jest.Nauczy robic procę , da w zęby komu trzeba , wytłumaczy , co to spalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to RPG to nie wiem. Zdania sa podzielone. Ja sie nie znam ;) MOja ulubiona gra - DIABLO :D Ja tz mam 18... Niedlugo kolejne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam brata:( to cos tam ,. że jeden nie może przed drugim koŁo bramiki , coś z tymi białymi kreskami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne dla mnie Spadam spać , bo 2,30 blisko.Żegna adieu , jak mówił mój profesor od \"mięsa\".Śpij dobrze , złośliwcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 7 wstałam.Ktos dzwonił na komórke , umówił sie na wizytę.Potem kilka razy jeszcze pytał , jak dojechać.W końcu po 9 wydało się , że Pani w Zielonej Górze mnie szukała , a ja jestem w Małopolsce...Skąd miała mój telefon????O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dalas komus nieodpowiedniemu, kto dal komus nieodpowiedniemu i sie rozeszlo. Ja Cie moge ze swojej strony tylko zapewnic, ze do mnie Twoj numer nie dotarl :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Służbowy , rozdałam tysiace wizytówek(o własnie , wpisuje do kalendarza- zamówic wizytówki).Prywatny maja 3 osoby na kafe.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko , zamiast się przywitać ładnie od wyzwisk zaczyna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na poprawe humoru polecam obejrzeć naszego prezydenta w faktach.Tragikomedia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×