Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

:O ALe o co sie rozchodzi...? Ja to chyba dobrze ujelam, obrazowo. Bo zwykle wszyscy mysla, ze jak rura to zaraz podciaganie 😭 Jak widac, rury sluza do innych czynnosci tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśne , mnie też. ŁAtwo nawet wbrew pozorom.Ale trzeba chciac.herbate zrobic na ten przykład , i juz. Rurki nie mam , ale nie uwierzylibyscie , jakie ja tutaj mam sprzęta.Nieuzywane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - no fajnie to napisalas, tylko ze z tego co ja pamietam, to nie dosc, ze trzeba Ci zrobic herbate w tym jedynym wlasciwym momencie, to jeszcze za jej nie zrobienie mozna dostac kopa w tylek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava---> Po co niesmigany sprzet w ramach zlomu trzymac...? lesne---> Tato ma tok myslenia podobny do Twojego, bo w koncu ponoc z jednej planety jestescie ;) Tak mowia... tylko juz zapomnialam z ktorej :P Inne zastosowanie: Podciaganie sie, tanczenie, a ostatnio tez jako suszarka robi (moj brat sobie recznik wiesza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśne- nie upraszczaj.ten właściwy moment był po kilkunastu godzinach pracy.Trudno sie domyślic , nie? BTW dostał jeszcze szansę.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki to \"wlasciwy moment\", bo ja pijam herbate w kazdym momencie ;) Ale kopow za jej brak nie rozdaje ;) Czy ja juz mowilam dobranoc? NO... to powtarzam: dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złom...Ale gdybym napisała , o co chodzi , jeszcze by mnie kto rozponał...JA mam tylko w domu hantelki takie 2 kg do pomachania rano i hula hop.Hantelki zakurzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... mam to ;) A ja pije przed, w czasie i po pracy ;) Ale sama sobie robie 😭 A taka dobra jest zrobiona przez kogos ;) Tylko nie przez jedna kolezanke, bo Ona z oszczednosci z jednej torebki robi 2, a nawet 3 herbaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calamity - Twoj brat tez mi sie podoba juz, zrobilbym ja jego miejscu tak samo :D fajna musisz miec rodzine. pewnie pozniej czytaja, co na forum wypisalas jak odejdziesz od kompa ;) arava - a, czyli nie masz dosc ikry, zeby go pogonic? :P samej zle, ale z chlopem jeszcze gorzej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo... jakby oszczedzala swoja herbate to luz i tak z wdziecznosci wypije ale mojej herbaty mi zaluje (mi i sobie i innym :P ) JA ciezarki mam. I to 3 pary ;) 1kg, 2kg i 5kg :) Ale uzywam :) I to zgodnie z przeznaczeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesne- chyba nie mam.No bo to tak wogóle fajny chłopak jest.Nie mężczyzna. Od paru miesięcy zaprzestałam ćwiczen fizycznych.Odkąd narty sie skończyły.Potrzbuje kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa mam fajna rodzinke :D Nie poczytaja, nie czytaja tego co pisze ;) Wszyscy sie dziwia, ze ja taka niezahaslowana w domu jestem. Ale jakos nigdy mi nie przyszlo do glowy czytac to co brat pisze i na odwrot. No chyba, ze sami sobie pokazujemy :P Ale czyzbys pochwalal pomysl wykorzystania mojej rury w ramach suszarki?? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj lesne , nie kopniesz mojego rozleniwionego tyłka , żeby nie wiem , co.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie napisalam, ze cezarkow uzyywam zgodnie z przeznaczeniem, co by nie bylo domyslow :P Pokazujemy sobie rozne rzeczy ;) Np sprzet znaleziony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki sprzęt? Zawsze marzyłam o bracie.Starszym.I wynajdowalam sobie takich przyszywanych.To były czasy , gdy dziewczyna mogła kumplowac się z chłopakami starszymi od sebie , bez podejrzenia o romanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calamity - pograzasz sie od paru minut gorzej niz ja, tylko tyle Ci powiem :D \"jaki sprzęt? Zawsze marzyłam o bracie.Starszym.\" arava, jestes nielepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzet w grze... znaleziony. Zawsze jak cos fajnego sie trafi to zbieram pod skrzynka (bo mi sie juz w ekwipunku i w skrzynce nie miesci) i Mu pokazuje co mi sie trafilo ;) I razem decydujemy co sprzedac, co zostawic, co zalozyc :P Ja mam mlodszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×