Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

gupia kafe zjada literki. Misiu , ja tam nie wiem , o co chodzi , le chyba o tą Zielona Górę? No cóz , cały czas sie zastanawiam , jak to sie stało:D lesne , no nie gadaj , osaczony?Ja to msie czuje tytaj atakowana , czasami..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...za to, jak potraktowałeś tę dziewczynkę co się w Tobie zakochala w przedszkolu jak mieliście po 5lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - zwierzeta tak maja, ze jak czuja sie osaczone, to tylko atak pozostaje... koala - Ty mnie prosze Ciebie nie denerwuj. dzisiaj bym dostal za to 15 lat wiezenia, ze niby pedofil...ja po prostu wiedzialem, ze ten zwiazek nie mial przyszlosci. skad wiedzialem? meska intuicja - trzy lata temu wyszla za maz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem o zadnej dziewczynce :O NIe kojarze Zielonej Gory :P Ogolnie nie czuje sie ani osaczona, ani atakowana, tylko taka... wolna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochala się w nim kolezanka jak mieli po 5lat a on nie dosc, ze rozwalil jej zabawki, opieprzyl za to to jeszcze jak byli potem razem w zkole udawal, ze jej nie zna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesne , uuu , nieladnie , nieładnie.No ale cóz , pozostaje mieć nadzieje , że z wiekiem nabrałes ogłady i kontakty z Toba nie sa tak niebezpieczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sie zakochala i odkochac sie nie chciala... A przeciez serce to nie sluga :P Jak nie reagowala na slowne argumenty to zniszczenie zabawek pewnie zauwazyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mialem zrobic? moj najdluzszy zwiazek trwal dwa lata, jakbym z nia zaczal chodzi w przedszkolu, to bym chyba po trzech latach zaczal ja zdradzac... (udusilbym sie) ...i popadl w alkoholizm, albo nabawil kompleksow malego malego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tragiczna perspektywa retrospekcyjno hipotetyczna... Ja dzis odpadam w przedbiegach :O Dzisj mialam wstac skoro swit, nie udalo sie :O Jutro robie drugie podejscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak... mnie sie najbardziej podoba tekst- nie zasługuje na Ciebie.Ludzie tak sobie mówia przy rozstaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy z taka nadzieją:P powoli zbieram sie do łózka.Wprawdzie jutro s[ie az do 7,30 , ale wartałby raz na jakis czas się wyspac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×