Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VVV

Czy mogę tak eksperymentować na ludziach? Na dziewczynach?

Polecane posty

Czy mogę mimo że nie czuję nic do żadnej dziewczyny zapraszać je na randki, chodzić z nimi na te randki tak dla poprawienia mojego samopoczucia i dla nabycia wprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię o seksie , myślę że seks to bym uprawiał gdyby mi się taka dziewczyna, z którą bym się spotykał naprawdę bardzo spodobałą, gdybym ja też się jej spodobał gdy ona by chciała uprawiać seks, więc jak narazie to nawet o tym nie myślę. Mam na myśli tylko takie spotykanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laczmy sie w pary kochajmy sie czyjego podejścia? Stanczyka czy mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz kurwa chyba ze mnie nie jest fjutodajek? laczmy sie w pary kochajmy sie masz na myśli, że jak ja będę tak postępował to ze mną też tak będa postępować? Ale ja mam nadzieję, że np mi się spodoba taka dziewczyna. A ja nie mam innego wyboru bo muszę wreszcie przełąmać strach przed randkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra dół
e tam, ja myślę, że nawet te dziewczyny dla rozrywki lubią się czasem spotkać z facetem. Byleby nie bawił się z nimi i nie dawał jakoś specjalnie nadziei, to nie widzę nic gorszącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdzę, że uczucia nie istnieją natomiast chodzi mi o to, że zastanawiam się czy umawianie się z dziewczyną któa tylko mi się podoba ale do niej nic nie czuje od pierwszego wejrzenia jest dobre. Zawsze uwazalem ze żeby się umawiać z dziewczyną to musi to być taka która mnie olśni. Ale czekałęm latami i nie pojawiają się takie. Są tylko takie któe mi się podobają. O to mi chodziło. W sumie już ktoś mi mówił, że włąśnie tak powinienem postępwać i zę kazdy tak postepuje. Bo dopiero mozna sie zakochać jak sie spedza razem czas. Ale ja jakoś nie bylem do tego przekonany. No ale chyba tak jest. I tak trzeba robić. Tylko czy ja mogę coś poczuć do dziewczyny? Nigdy jakoś nie czułęm ale może to tylko dlatego, że nigdy nie chodziłęm na randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvv pan es mnie zmylil i dlatego moglam ostro zareagowac... w samych randkach nic zlego nie widze...w koncu jest to niesamowicie przyjemne uczucie i to serducho wyrywajace sie z piersi jak juz jedzie sie na spotkanie ...... :D bede trzymac kciuki, zeby ta odpowiednia znalazla sie jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie tylko zastanawiam jak dziewczyny beda reagowaly na to ze ja niebede ich zbyt szybko ani obejmowal ani trzymal za reke nie mowiac juz o calowaniu dziewczyny przywykly pewnie do teo ze chlopak za bardzo sie spieszy wiec ciekawe jak beda na mnie reagowaly. pamietam z taka jedna kolezanko na pewnym kursie tylko poprostu wiecej rozmawialem niz z innymi, ona mi sie nie podobala tak bardzo, no w kazdym razie ona mnie kiedys tak poglaskala reka, niby niechcacy..ja nie wiedzialem jak zareagowac bo przeciez nie odwzajemnialem tego ale nie chcialem byc niemily. wiec udalem ze niezauwazylem no ale nawet jak mi sie bedzie podobac dziewczyna to nie bede na sile nic robil przeciez sztucznie a zanim sie osmiele to minie tyle czasu ze inny to juz by zdazyl dojsc do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest taka opcja ale po co bym się w takim razie z nimi spotykał kolejne razy? Poza tym mogę przecież patrzyć na nie, to pokazuje że mi się podobają albo powiedzieć, że mi się podobają. No a może nawet poczuję nieodpartą pokusę żeby obiąć taką dziewczynę ramieniem. Któż to może wiedzieć. Natomiast niektóre dziewczyny to też moga mnie uznać za pierdołę no ale z taką dziewczyną to powinienem jak najszybciej się przestać spotykać chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×