Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Już wiem, że w normie. Wspólnie z Nadwiślanką uzgodniłysmy werdykt :) Jutro wizyta w Novum. Do poniedziałku... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
cześć wszystkim! Wiosno! Niestety nie doszło do inseminacji........ Pęcherzyk był ładny 20 mm, endometrium 9 mm. Wszystko pięknie ale uparłam się na IUI na pękniętym pęcherzyku (pisałam Ci,że często mi nie pękają). Oczywiście jak zwykle nie pękł, pomimo Pregnylu . Pani dr naprawdę jest spoko. Doszłyśmy do wniosku,że skoro mam problemy z niepękaniem to inseminacja nie ma sensu. Mogłam jeszcze dziś jechać ale to bardzo daleko a ja i tak wiem że nie pękł.Trochę mi smutno....... A jak u Ciebie po wizycie? Byłaś w czwartek? Może widziałyśmy się? kiedy podchodzisz do crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Cos ostatnio malo piszemy na forum.Chcialam sie zapytac jak wyglada 1wizyta w Novum,chodzi mi o rejestracje,zadzwonilam i sie umowilam,ale jak zajade na miejsce i bede juz w klinice,czy tez musze isc do rejestracji powiedziec ze juz jestem i czy np.jak sie umawia na dana godzinke to tak sie wchodzi,czy sa jakies opoznienia i czy wolaja?,jak to wogole wyglada. Za okienkiem sloneczko,ja juz posprzatalam. Pozdrawiam Was i zycze udanego wekendu,buzka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Gdzie Wy sie wszystkie podziewacie,nasz topik stanol w miejscu,odezwijcie sie halllooooo,jest tam ktos???? Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Cos ostatnio malo piszemy na forum.Chcialam sie zapytac jak wyglada 1wizyta w Novum,chodzi mi o rejestracje,zadzwonilam i sie umowilam,ale jak zajade na miejsce i bede juz w klinice,czy tez musze isc do rejestracji powiedziec ze juz jestem i czy np.jak sie umawia na dana godzinke to tak sie wchodzi,czy sa jakies opoznienia i czy wolaja?,jak to wogole wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Gdzie Wy sie wszystkie podziewacie,nasz topik stanol w miejscu,odezwijcie sie halllooooo,jest tam ktos???? Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara-jestesmy. pierwsza wizyta to wywiad, nalepiej a wlasciwie to koniecznsc by byl tez partner. Pogadacie z gin a potm bedziesz zbadana i ew. dostaniesz wytyczne co do badan. Ja przyjdziesz to zglos sie do recepcji i powiedz do kogo jakiego gina jestes. Pani wskaze ci pokoj i trzeba tam czekac. I tyle!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola, bardzo mi przykro:( wiem że to duży zawód - kiedyś u mnie też nie doszło do insem z powodu niepękniętego pęcherzyka. wiem ze ci smutno. ale teraz zaczniesz żyć myślami o IVR skoro dr powiedziała że nie ma sensu robić IUI. trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie. u mnie nietety sprawy też się skomplikowały:( Endo zamiast rosnąć to zmalało:( w 7 dc miało 7 mm a 14 dc (w miniony czwartek) - 5,3 mm. dostałam dodatkowe hormony ale nie wiadomo czy coś sie ruszy. dziś popołudniu mam wizytę w N. przyznaję że mi też jest trochę smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Wiosno! Mam nadzieję,że po wizycie okaże się że wszystko jest oki i będziesz mogła podejść do crio. No przecież wreszcie musi się udać!!!! Ja dziś też idę na USG żeby sprawdzić czy ten pęcherzyk pękł czy nie. Jeżeli nie to chyba mam ten zespół Luf. Wiosenko jestem z Tobą! Trzymaj się! Aniu! Jak się czujesz? Limako! Jak po wizycie? Dziewczyny! Powiedzcie czy któraś z was cierpiała na zespół Luf? Czy niepękające pęcherzyki można leczyć, czy pozostaje in vitro????????????? POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola-zdaj sie ze limako cos o tym pisala. To chyba niepekajace pecherzyki. Limako-podpowiedz cos kolezance :) Wiosna- ja na male endo (borykalam sie z tym przy CLO) dostalam zastrzyki, cos 100 zl 1 (byly chyba 3). Pomogly bo mialam endo cos kolo 12 w dniu owu. Nie pamietam nazwy tego zastrzyku. Przepislam mi to gin. mam nadzeije ze leki pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna Mam nadzieje że po lekach twoje endo wzrośnie i razem będziemy podchodziły do crio.Trzymam kciuki będzie dobrze:):) Ja od tygodnia biorę tabletki Progynova i jutro mam kontrolne USG.Gin. zobaczy jutro czy dawka tego leku jest wystarczająca .Mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Niestety nie byłam w piątek w Novum. Oboje z mężem żeśmy się pochorowali. W ostatniej chwili, tuż przed 21 przekładałam wizytę. Wściekła byłam okropnie... Nawet chciałam sama jechać (jestem z Wrocławia), ale mąż stwierdził, że to bzdura i nie bede nigdzie po nocy sama jechac... Zarejestrowałam się dopiero na koniec lutego, mam pytanko : zalezy mi na tym żeby wizyte przesunąc np. na 25 lutego czy jest to wógole do wykonania? Wiem ze są pacjentki (np. takie jak ja), które z powodu choroby odwołują wizytę - dziewczyny w jaki sposób moge uzyskac takie info? Kiedy nalepiej dzwonić do N? Nicola Rzeczywiście ja jestem przypadkiem, u którego zdiagnozowano Zespół LUF, czyli niepekajace pecherzyki. Nie podpowiem CI, czy IVF jest jedyna skuteczna metoda zajścia w ciąże. Podobno w tej chorobie normalne owulacje się zdarzają - tylko rzadko. My po pierwszej wizycie w Novum zdecydowalismy się na IVF. W tym roku skończe 30, mój maz jest sporo starszy. Staramy sie już 2,5 roku. Nie ma na co czekać i tyle. Dlatego decyzja o IVF. Wiosna Pamiętaj że to tylko przejściowe kłopoty. Wiem co czujesz, duzo można by opowiadac na temat cierpliowści... trzymam Kciuki :) Uszy do gory! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzięki za słowa otuchy i wsparcie - podziałało!:) w ciągu 4 dni moje endo z 5,3mm (14dc) urosło do 9,5mm. dr zaleciła mi branie wiesiołka - może to częściowo jego zasługa? - polecam. termin crio mam w najbliższy piątek:) rano mam zadzwonić do N i dowiedzieć sie jak rozmrosiły sie moje zarodki. mam nadzieję że cała trójka przeżyje i będzie miała sie dobrze. trzymajcie proszę za mnie kciuki... nadwiślanka - dzięki za info o zastrzykach. ja od dr dostałam plastry z hormonami i ten wiesiołek - poskutkowały. od dziś biorę też luteinę i zastrzyki Fraxiparinę (działanie takie jak clexane ale clexane podobno teraz trudno dostać). a jak zbieranie dokumentów adopcyjnych? niedługo już chyba koniec, prawda? ale ten czas leci! ja bardzo chętnie się z Tobą spotkam, ale odłóżmy spotkanie na po teście. postanowiłam relaksować sie i zminimalizować stres do minimum. postaram sie też po tarnsferze nie wchidzić na forum aż do testu - żeby sie nie nakręcać. dam wam znać jakie zarodki itd a potem odezwę się po próbie ciążowej. Nicola, trzymam kciuki żeby pęcherzyk pękł. ale nie martw się jeśli teraz nie pęknie - jest duża szansa że zniknie podczas miesiączki - u mnie często tak było. Limako, dzwoń w wolnej chwili i umawiaj sie na 25 lutego - jeśli tylko będą terminy to cię zapiszą. zastanów sie tylko czy zależy ci żeby iść do konkretnego lekarza. jeśli nie to sądzę ze ktoś bedzie miał wolny termin na 25 luetgo. Trzymam kciuki! Pysza, Fajnie że sie odezwałaś!:) myślałam o Tobie. życzę dziś powodzenia na wizycie - żeby wszystko było jak trzeba. skoro dziś masz usg, to juz niedługo będziesz miała crio:) z tego co widzę, crio na progynovie wypada miedzy 18 a 24 dc, bo usg robi się 7-8 dc a potem w 14dc. od tej drugiej wizyty mija kilka dni do crio - trzeba brać leki. Ja poprosiłam o wszystko, co może pomóc a nie zaszkodzi. nadal też chodzę na akupunkturę, ale poza N. Pysza, wierzę że tym razem nam sie uda!!!:) daj znać po wizycie. PS zdaje mi sie że \"spotkałam\" anie na innym forum bocianowym i jeśli dobrze pamiętam to robiła test domowy i wyszedł pozytywny. miała zrobić betę... mam nadzieję ze niczego nie pokręciłam.. aniu, czy to ciebie spotkałam na forum tarnsferowym? Pozdrowienia dla wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiosenko to mnie spotkalas na forum bocianowym :) Dzisiaj bede mial wynik beta hcg,ale nie nakrecam sie bo zrobilam sobie dwa test pozytywne okresu brak ostatni test przedwczoraj negatywny,wiec poszlam na bete !!! Czuje sie jak na @ i mam tez wszystkie objawy!!! Zobaczym :) pozdrowionka Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, kiedy miałaś transfer? która dziś doba od transferu? nie tarć jeszcze nadzieji - z testami domowymi nigdy nie ma pewności. o której będziesz znała wyniki bety? tzrymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Hey Ana,jak mozesz to zadzwon prosze do mnie to porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kati !!! Napisz mi swoj numer telefonu na maila ana26-1979@o2.pl Juz dawno nie mam tamtego maila z Twoim numer.... pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kati !!! Napisz mi swoj numer telefonu na maila ana26-1979@o2.pl Juz dawno nie mam tamtego maila z Twoim numer.... pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kati !!! Napisz mi swoj numer telefonu na maila ana26-1979@o2.pl Juz dawno nie mam tamtego maila z Twoim numer.... pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki okolo 16-tej !!!Ale nie mam zbyt dobrego przeczucia napewo dostane @ .Zreszta z moim szczesciem to nie jest latwe !!! Transfer mialam dwoch slicznych blastocyst 6.02.08 a punkcje 1.02.08. Buziaczki!!!Pozniej Wam napisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Cześć dziewczyny!!! Aniu! No wreszcie się odezwałaś bo ostatnio strasznie nas zaniedbywałaś! Trzymam kciuki za Ciebie. Koniecznie daj znać jak będziesz znała wynik! Przydałaby się wreszcie jakaś dobra wiadomość na naszym forum!!!!!!!!! Wiosno! Bardzo się cieszę, że wszystko się układa! Jeszcze tylko obudzić zarodeczki no i będą fasoleczki!!!!! Ja wczoraj byłam na USG no i bardzo się zdziwiłam bo okazało się, że pęcherzyk pękł! Już sama nie wiem co mam robić. Chyba zdecyduję się na ins w przyszłym miesiącu. Z drugiej strony myślę sobie, że skoro nie doszło do ins w tym miesiącu to może znak aby na to się nie decydować. Coraz częściej rozmyślam o in vitro..... Wiosenko które badania będę musiała powtórzyć jeżeli postanowię podejść do inseminacji? Wiem że na pewno posiew z kanału szyjki i chyba posiew nasienia. Coś jeszcze? Nadwiślanka ! Dzięki za wsparcie. Limaco! Masz rację kochana im jesteśmy starsze tym będzie gorzej.Też chciałabym żeby mi się udało przed 30-stką. Pisałaś,że miałaś 2 ins. Robiłaś je na pękniętych pęcherzykach? Pytam bo mamy podobny problem. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba tylko jedną IUI miałam na pęknietym pecherzyku. 2 IUI na niepękniętym. W sumie miałam 3 inseminacje. Ana - trzymam kciuki! Bądz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola, badania do insemiancji są ważne chyba 2 miesiące albo nawet 3. chyba jest to napisane na zestawie badań z N. a jeśli nie to zadzwoń do N i dopytaj. jeśli oboje z mężem mieliście dobre wyniki bakteriologii to nie musisz powtarzać badań:) nie potarfię Ci doradzić odnośnie co wybrać, czy spróbować inseminacji, czy od razu in vitro. ja juz nie wierzę w znaki...tym bym sie nie sugerowała. jeśli masz cierpliwość spróbować jeszcze raz inseminacji (moze większa dawka pregnylu na szybsze pęknięcie pęcherzyka) to może warto spróbować. Bo in vitro też nie daje ci 100% gwarancji - więcej niz inseminacja ale niestety nie 100%. może porozmawiaj z lekarzem jeszcze w tym cyklu. jeśli zdecydujesz się na in vitro to od następnego cyklu mogłabyś brać tabl antykoncepcyjne. musisz to na spokojnie przemyśleć powodzenia. PS dzięki za otuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam dobrych wiesci!!! :( Nie udalo mi sie !!!Beta hcg wyszla 2 < .Moze nastepnym razem!!! Pozdrawiam Was!!! Ania p.s ale mam dola!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Strasznie mi przykro, że nie udało się za pierwszym razem :-( Mocno Ci kibicowałam i jak przeczytałam maila, że test domowy wyszedł pozytywny byłam pewna, że beta będzie już tylko formalnością. Trzymaj się dzielnie. Wiosna, Pysza Trzymam kciuki za Wasze podejścia do crio. Na endo dobre jest winko czerwone (w rozsądnych ilościach oczywiście ;-) ) nicola, Skoro pęcherzyk pękł w tym cylku może warto spróbować inseminacji w przyszłym miesiącu? Po co faszerować organizm hormonami skoro może w Waszym przypadku inseminacja okaże się skuteczną metodą. U mnie wszystko dobrze, wizyty mam już tylko raz w miesiącu, cały czas w nOvum. Chyba będę tam do końca ciąży (jakoś pewniej się czuję). Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam 13-to tygodniowe wiruski: ######################################################################################################################################################################################################################################## PS. Mam sporo zaległości w czytaniu, tyle napisałyście. No cóż, zamierzam jeszcze dziś nadrobić zaległości. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Aniu! Bardzo mi przykro! Podobnie jak MonaRi byłam pewna ,że Ci się uda.Mocno trzymałam kciuki. Wiem, łatwo się mówi ale nie możesz się załamywać. Musisz uwierzyć,że nadejdzie dzień w którym spełni się twoje marzenie o dzieciaczku!!!!!! Trzymaj się cieplutko! MonaRi! Bardzo cieszę się, że odezwałaś się. Pisałam Ci ,że potrzebujemy Ciebie tu na forum. Przekazujesz pozytywną energię i może "zarazisz" nas ciążą!!!!! Masz rację chyba zdecyduję się na ins. Spróbuję chociaż raz. Zobaczymy co będzie. Przesyłam 1000 całusów dla Ciebie i dla maluszka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ogromnie mi przykro:( ja też sądziłam ze po teście domowym, beta jest tylko formalnością. wierzę ze uda Ci się następnym razem. z Mrozaczków jest naparwdę dużo ciąż... mogę spytać ile ci zostało śnieżynek? bądź dobrej myśli. tzrymam bardzo mocno kciuki za twój kolejny raz! będzie dobrze - jeszcze sama zobaczysz:) Monari, cieszę sie że z maluszkiem wszystko dobrze:) oby tak dalej. ja też uważam że lepiej już \"trzymać\" się N do samego rozwiązania. znają nas i dużo wiedzą na temat naszych kłopotów i w razie jakichkolwiek wątpliwości będą mogli szybko i skutecznie zareagować. miała tak moja koleżanka - na strandardowej wizycie ciązowej dr coś się nie spodobało. w efekcie chwilę póxniej woziłam koleżankę samochodem na Karową na KTG...urodziła w terminie zdrową i śliczną córeczkę:) monari, nie masz w N żadnego kłopotu ze zwolnieniem przez całą ciążę? co mówisz swojej dr? czy ona sama proponuje ci permanentne zwolnienie? pyatm bo jeśli mi się w końcu uda to ja nie chcę pracować w ciąży - mam steresującą bardzo pracę ... nicola, mysle że to rozsądne z tą inseminacją;) TZRYMAM KCIUKI! pysza, Jak po wizycie? kiedy następne usg? odezwij sie i pochwal endo:) PS na ładne endo (oprócz progynovy) dr kazała mi brac wiesiołek i trochę czerwonego wina wieczorem:) - podziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×