Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

limako, O wyborze protokołu decydują wyniki hormonów. U mnie wskazaniem do in vitro były niedrożne jajowody. Trzymam kciuki za jałowe posiewy i żebyś już mogła wystartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Accu, Pamiętasz Armenę? Kiedyś bywała na forum regularnie i chyba przepowiedziała Ci tą ciążę, bo niedawno pojawiła się na chwilę i przez pomyłkę zapytała o Twój rosnący brzuszek (zobacz sobie na 56 stronie). A w ogóle jak się czujesz mamusiu? Są już mdłości lub inne dolegliwości ciążowe? Pisz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Orthomol Fertil Kapseln 0 Kundenbewertungen Bewertungen lesen Bewertung schreiben Bestellnr.: 727268 Darreichung: Kapseln Menge: 30 St NB Hersteller: Orthomol Phar. Ver. GmbH Grundpreis: Kein Grundpreis für ST Unser Preis: €42,86 UVP: €44,95* Sie sparen 5% inkl. MwSt. und Versand 128 webmiles sammeln Produktbeschreibung Bestellen: Auf den Merkzettel Artikel weiterempfehlen Diese Seite drucken Zurück zur Produktübersicht Häufige Kombination unserer Kunden mit Orthomol Fertil Kapseln Kaufen Sie jetzt diesen Artikel zusammen mit: Paracetamol ratiopharm 500 Tabletten, Unser Preis für beide Artikel €43,85 Sie sparen €3,30 Preise inkl. MwSt. und Versand Sammeln Sie 131 webmiles Produktdetails und Zusatzinformationen Orthomol Fertil Kapseln Orthomol Fertil Kapseln von Orthomol Phar. Ver. GmbH Anwendung Orthomol Fertil ist ein diätetisches Lebensmittel für besondere medizinische Zwecke (bilanzierte Diät). Orthomol Fertil zur diätetischen Behandlung von Fertilitätsstörungen beim Mann. Dosierung Täglich den Inhalt eines Beutels (= Tagesportion) zu oder nach einer Mahlzeit einnehmen. Die Tagesportion von 2 Kapseln kann über den Tag verteilt oder, wenn gewünscht, auf einmal eingenommen werden. Um den über mehrere Wochen andauernden Prozess der Spermienbildung und -reifung ernährungsmedizinisch zu unterstützen, sollte eine kontinuierliche Versorgung mit Mikronährstoffen gewährleistet sein. Die Mindesteinnahmedauer beträgt 3 Monate, um jedes Stadium der Spermienentstehung und -reifung optimal beeinflussen zu können. Orthomol Fertil kann und sollte allerdings bis zum Eintreten einer Schwangerschaft bei der Partnerin weiterhin eingenommen werden. Art und Weise Täglich den Inhalt eines Beutels (= Tagesportion) zu oder nach einer Mahlzeit einnehmen. Die Tagesportion von 2 Kapseln kann über den Tag verteilt oder, wenn gewünscht, auf einmal ein-genommen werden. Sonstiges Nur unter ärztlicher Aufsicht verwenden. Kein vollständiges Lebensmittel, ergänzende bilanzierte Diät. Orthomol Fertil ist lactose- und glutenfrei. Kunden, die Orthomol Fertil Kapseln gekauft haben, haben auch diese gekauft Ass + C ratiopharm Brausetabl. 20 St , €6,25* Unser Preis €3,49 Sie sparen 44 % Sammeln Sie 10 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten Bepanthen Wund- und Heilsalbe 100 g N2, €12,52* Unser Preis €9,99 Sie sparen 20 % Sammeln Sie 29 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten Gingium intens 120 Filmtabl. 120 St N3, €85,75* Unser Preis €49,99 Sie sparen 42 % Sammeln Sie 149 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten  Produktbewertung Zu diesem Produkt wurden noch keine Bewertungen abgegeben. Wenn Sie eine Bewertung für dieses Produkt abgeben wollen, klicken Sie bitte hier. Bewertungsrichtlinien ‌ Disclaimer  Weitere Angebote Ihrer Versandapotheke Wobenzym N Drag.magensaftres. 800 St, €123,05* Unser Preis €81,89 Sie sparen 33 % Sammeln Sie 245 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten Magnesium Verla N Drag. 200 St, €13,55* Unser Preis €9,99 Sie sparen 26 % Sammeln Sie 29 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten Formoline L 112 dranbleiben Tabl. 160 St, €84,60* Unser Preis €59,89 Sie sparen 29 % Sammeln Sie 179 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten neo-angin Halstabletten 24 st, €5,90* Unser Preis €3,99 Sie sparen 32 % Sammeln Sie 11 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten Sinupret forte Dragees Bionorica 100 St, €32,40* Unser Preis €21,90 Sie sparen 32 % Sammeln Sie 65 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten Wick MediNait Erkaeltungssaft 180 ml, €13,69* Unser Preis €8,87 Sie sparen 35 % Sammeln Sie 26 webmiles inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten Eine Auswahl unserer starken Marken rezeptfreier Produkte Für Sie dokumentiert: Kürzlich angesehene Produkte › Orthomol Fertil Kapseln Kürzlich verwendete Suchbegriffe › orthomol fertil › orthomol && fertil Kürzlich betrachtete Kategorien › Nahrungsergänzung Kunden, die Artikel gekauft haben, welche Sie kürzlich angesehen haben, kauften auch  Hilfe?Häufige Fragen Alle Hilfethemen Versandkosten Bestellung per Telefon (9ct/Min) 0180/3040123 Mo-So 7.00-24.00 per Telefax 02236/8888555 Bestellformular per E-Mail Bitte hier klicken per Post Bitte hier klicken 3 webmiles / €ab 40 € 100 extra ab 75 € 300 extra ab 90 € 400 extra ab 110 € 600 extra ServiceGesund reisen Über uns Ihre Sicherheit Geld-zurück- Garantie Krankheitslexikon Mobile Apotheke Service Apotheke Links und Infos Hinweis: Sofern Probleme bei der Medikation auftreten, nehmen Sie bitte Kontakt mit Ihrem Arzt auf. Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker - Ihre Versandapotheke * unverbindliche Preisempfehlung des Herstellers - Ihre Versandapotheke ** nur bei rezeptfreien Medikamenten und Produkten im Vergleich zum UVP des Herstellers - Ihre Versandapotheke Haftungsausschluss: Die Hinweise zu den Arzneimitteln beruhen auf den vom Bundesinstitut für Arzneimittel und Medizinprodukte (BfArM) anerkannten Fachinformationen der Pharma-Hersteller, geben diese aber nicht vollständig, sondern nur hinsichtlich besonders wichtiger Informationen wieder. Die Hinweise wollen sachlich informieren und stellen keine Empfehlung oder Bewerbung des Medikaments dar. Die Fortuna Apotheke haftet nicht für Vollständigkeit und Richtigkeit der Hinweise, die ohnehin keinesfalls die fachliche Beratung durch einen Arzt oder Apotheker ersetzen können. Getestet von: ARD-plusminus-Test Ausgabe 15/02/2005 ZDF WISO-Test Ausgabe 24/05/2004 Online-Apotheken Vergleich Ausgabe 03/2004 Partner: Zertifiziert von: shop-apotheke.com ist DIN EN ISO 9001 : 2001 zertifiziert durch den TÜV Nord. Der Nachweis der regelwerkskonformen Anwendung wurde erbracht und wird gemäß TÜV CERT-Verfahren bescheinigt für Fortuna Apotheke Dr.Weber und dem Versandhandel der Versandapotheke shop-apotheke.com. Zertifiziert von: shop-apotheke.com hat die Aufnahmekriterien erfüllt, um die Trusted Shops Zertifizierung zu erhalten. Trusted Shops ist das erste Prüfzeichen für Online-Shops mit einer Geld-zurück-Garantie für den Online-Käufer - garantiert durch die Atradius Versicherungsgruppe. Sie können sich am Ende des Bestellvorgangs kostenlos für die Geld-zurück-Garantie in unserer Versandapotheke anmelden. Trusted Shops bietet Ihnen einen Rundum-Schutz beim Online-Einkauf unserer Angebote in unserem Shop. Sie können das Zertifikat unserer Versandapotheke einsehen indem Sie auf das Trusted Shop Logo unter dem Text klicken. Seitenanfang Home | Presse | Impressum | Datenschutz | AGB | Haftung | Kontakt | Disclaimer powered by: fortuna-apotheke dr. weber®

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Przesylam link na, ktorym jest krotki opis nowych witamin dla mezczyzn,naturalnie dla tych dziewczyn ,ktore umieja jezyk niemiecki.Niestety na polskich stronach nie umialam nigdzie nic na ten temat znalezc.Pozderawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Accu81-Gratuluje!!! 🌻 👄 Limako-Właśnie wszystko już skserowałam,troszkę tego jest.Boje sie tej wizyty.Widze ze Ty już po wizycie.🌻 Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 👄 PS.Na razie nie mam ochoty pisać,wszystko sie wali :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Witajcie! Moja nieobecnośc na wątku, była podyktowana zapewne jak u każdej z Was w pewnym momencie, konkretnym zrezygnowaniem - nie miałam ochoty już nawet myślec o staraniach o dziecko. Leczenie w Novum zdruzgotało nasz budżet domowy - do dziś spłacamy kredyty na ten cel. Odnalazłam się w nowej pracy - pokochałam swoje obowiązki, z czasem awansowałam a moja praca stała się wyjątkowo ciekawa i absorbująca! Przyzwyczaiłam sie do myśli, ze będziemy tylko we dwoje i nawet mi to odpowiadało. Wyjazdy zagranicę, delegacje, prowadzenie negocjacji - to wszystko pozwoliło mi na jakiś czas zapomnieć o bocianie. Niektórzy mówią, ze jak Bóg chce kogos ukarać, to spełnia jego marzenia! Coś w tym jest! Musiałam zrezygnowac z lotu do Hiszpani, niektóre wyjazdy w Polske także ograniczyłam i załatwiam wszystko telefonicznie i przez maila. Ale czego sie nie robi...;) Mój mąż - opowiedział już chyba wszystkim o tym, ze jestem w ciąży (pół miasta już huczy) A ja na razie sie boję...wahania nastrojów, lekka załamka czasami mnie dosięga... A myslałam, ze będzie High Life! Ale to podobno w drugim trymestrze! "Żygam jak kot" - codziennie rano! Potem w pracy czasem mnie zemdli, ale jest w miare ok. Podobno trzeba rano cos wypić na czczo... Eh - Na mnie nie działa!!!! Ale pociesza mnie myśl, ze kobiety, które wymiotuj w czasie ciąży mają większe szanse na donoszenie ciąży! Koniec czesci I PS. Do wszytkich łamiących się - dziewczyny cuda się zdarzają! Nie zapominajcie - Dla mnie nadzieja miało być jedynie in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Accu-nawet nie wiesz jak sie ciesze z twojego cudu, ktory noisz brzuszku. Bo to dla nas nadzieja. Zyce wam wszytskiego naj, naj :) Ciesz sie teraz tymi cudownymi chwilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziara-musimy dac przyklad dziewczynom. U mnie w srode ostatnie spotkanie w osrodku i juz ostatnie dokumenty dostarczamy. Nawet stwierdzam, ze nie tak trudno bylo je zgromadzic. W maju kawalifikacja ktorej nieco sie obawiam. jesli stwierdza ze jednak sie nie nadajemy na rodzine adopcyjna??? Co wtedy?? Ja gleboko wierze w to, ze nie bedziemy sami z mezem, ze bedzie wokol nas gromadka dzieci. Nawet jesli bym mocno sie starala to oczyma wyobraźni nie widze nas samych. Moze i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka-Witam Cie serdecznie 🌻 👄 Musisz w to wierzyc,zobaczysz wszystko bedzie dobrze,trzymie za Ciebie kciuki.Dobrze ze chociaz my piszemy,no ale reszta tez by mogla sie odezwac i cos napisac. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Potęga Podświadomości\" - Joseph Murphy. Joseph Murphy,doktor trzech nauk-religioznawstwa,filozofii i praw-\"obywatel świata ducha\",był prekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego.Przedmiotem jego badan było wnętrze człowieka- umysł i duch.Jego odkrycia i przemyślenia docierają do milionów ludzi w postaci popularnych publikacji wydanych w formie książkowej i nagranych na kasety,a także w postaci kasetowych programów ćwiczeń praktycznych.Pomagają tym,którzy czuja potrzebę dokonania zmian w swoim życiu.Pomagają odkryć w sobie źródło siły,uwolnić sie od leku i bolu,osiągnąć to,co w życiu jest najważniejsze. \"Potęga Podświadomości\" światowy bestseller,jest jego pierwsza książką wydana w Polsce. Książka ta jest sztandarowym dziełem Josepha M. Dowodzi ona,ze procesy psychiczne przebiegające poza nasza świadomością i bez jej udziału,będące ważną częścią naszej osobowości,mogą być wykorzystane w sposób celowy,po naszej myśli.Sluza temu specjalne techniki,zbadane,sprawdzone i opisane w tej książce,poparte konkretnymi przykładami.Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu.Dowiesz sie nie tylko,ze masz w sobie klucz do życia pełniejszego,ale także,jak tego klucza używać,aby pomoc sobie i bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak nie mam ksiezki pod reka do czytania to jestem chora :) . co parwda mam spora biblioteczke po tesciu, ale to glownie historia, powstanie w-wskie, bitwy na morzu...takie nie bardzo mnie interesujace. Ale jest troche tez klasyki. Teraz z braku laku czytam annekarenine. Moze przebrne. Moje ulubiono to biografie i historie rodzinne, wszelkiego rodzaju kasiazki oparte na faktach i prawdziwych historiach oraz kryminaly. O tej ksiezce nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Hallo,widze,ze tu pusteczki.Kobitki piszcie cos bo nas z tad wywala. U mnie kiszka.Przerwalam leczenie w Nowum bo nie mam sily znowu na to samo.Odnioslam wrazenie ,ze jestesmy traktowani jak przybysze z innej planety.Nawet sie kiedys poskarrzylam ,ze personel i lekarze sa oschli to mi powiedziano ,ze to niemozliwe wrecz przeciwnie, pacientki sa bardzo zadowolone.Moj mezulek mowi,ze mam przymknac oko ,ale ile mozna??Myslalam nawet o zmianie kliniki ale oni maja najwieksze osiagniecia.Moze po urlopie bede dalej probowac.Nie zabespieczamy sie moze ZDARZY SIE CUD!A na dzien dzisiejszy mam biale wielkie geste grudkowate uplawiska.Moze mialyscie cos podobnego?Nie wiem czy isc do lekarza,smaruje sie mascia na infekcje ale jakos nie chce na zawsze zniknac. Ana Accu,Nadwislanka,Madziara,a co u Was? Dziewczyny piszcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Ja narazie nie mam o czym zbytnio pisac wiec sie nie udzielam .Moje starania stanely w miejscu :) narazie musze odpoczac po rozczarowaniu .... Kati twoje uplywa geste i biale to najzwyczajniej w swiecie dni nieplodne wiec sie nie martw czekaj na sluz przezroczysty i rozciagliwy i wtedy moze cos klapnie mam nadzieje i zycze ..... pozdrawiam Was wszystkie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Aniulka to niestety nie sa dni plone mam prawie 29 lat i umie rozpoznac obiawy jajeczkowania u mnie.Wlasnie przed chwileczka wrocilam od gina i przepisal mi tabletki na infekcje.Musialam sie gdzies zarazic jakims grzybkiem.Ale na szczescie to nic takiego. A co u Ciebie jak sie czujesz?Pozbieralas sie ?kiedy nastepne podejscie bo jak sie nie myle to chyba zostaly Ci jakies mrozaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane słoneczka! 🌻 Nie chcialam tu pisac o wizycie pierwszej w Klinice N.,ale napisze. Wizyta trwala godzine,P.Staroslawska wypytala sie wszystkiego,co bylo mozliwe.Najpierw obejrzała moje wszystkie wyniki,a bylo ich malo,pozniej sterte wynikow meza.Ja sie dowiedzialam ze mam pochwice,i musze isc z tym do seksuologa,ale to jest uleczalne,to jest problem ze wspolzyciem.Po obejrzeniu wynikow stwierdzila ze mamy szanse na IN-VITRO,od razu tak powiedziala.Dostalam stos wynikow do zrobienia i maz tez.Mamy sie zastanowic i jak zrobimy wszystkie podane wyniki,to mamy sie zapisac i przyjechac.W N.maz musi zrobic tylko badanie nasienia.A reszte wynikow mozemy zrobic poza N. i sa tansze niz w N. - Okreslenie grupy krwi - FSH - Cytologia - Stopien czystosci pochwy - Posiew z kanalu szyjki - Badanie w kierunku chlamydii -Badanie cytogenetyczne -Hiv -HBs -WR -HCV -anty HBs -anty Hbc-total -morfologia -APTT -PT -poziom bialka w surowicy -mocz badanie ogolne -Transaminazy ASPAT-ALAT -Glukoza -EKG -USG sutkow -Przeciwciala w kierunku rozyczki -Przeciwciala w kierunku toxoplazmozy IgG i IgM -CMV IgG i IgM -Przeciwciala antykardiolipinowe IgG i IgM -Szczepienie Engerix B A te wyniki musi maz zrobic -Posiew nasienia ,chlamydia -Badanie nasienia ogolne -Badania cytogenetyczne -Badanie CFTR -Badanie AZF -HIV -HBs -WR -HCV -anty HBs -anty Hbc-total. Te nie ktore takie drogie,ale nic nie zrobie,jak trzeba zrobic to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
xxxmadziaraxx Troche sie dziwie ,ze nie robisz badan w novum:U nas musielismy wszystko robic u nich bo niby lepsze labo i wogole.A o Twojej chorobie jeszcze nigdy nie slyszalam ,mam nadzieje ,ze szybko sie wyleczysz i zaczniesz staranka.Pozdrawiam i do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka80
Cześć dziewczyny, Coś ostatnio pusto tu... Czytam Was cały czas, ale nie odzywałam się, żeby nie zarazić Was swoim smutkiem. Jestem po kolejnym transferze (kolejnym nieudanym) i powoli powracam do życia:( Miałam kilka takich dni, że myślałam, że już nigdy nie będę miała siły ruszyć ręką ani nogą. Bałam się, że nie odzyskam już siły i nadziei, ale już mi trochę lepiej. xxmadziara - większość z tych badań to badania krwi, więc zrobisz je pewnie za jednym podejściem. A resztę to w sumie co jakiś czas każdy powinien zrobić tak profilaktycznie... Wydaje mi się, że kiedyś pisałaś, że Twój mąż się trochę załamał pierwszymi diagnozami, ale z tego co widzę jednak zdecydował się działać... Zobaczysz, jak już się poczuje, że jest nadzieja to nie wiadomo skąd przychodzi ogromna motywacja. Najważniejsze, żebyście dużo rozmawiali o tym co czujecie, o tych najtrudniejszych sprawach. Wspólne przejście takiej trudnej sytuacji niesamowicie umacnia związek! Pozdrawiam Was wszystkie wiosennie (bo dzisiaj rano zobaczyłam że jest wiosna:) - to chyba oznaka że depresja minęła:):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Accu - najserdeczniejsze gratulacje!!!!!!!!!!!! niesamowita sprawa!!:) życzę Ci spokojnych 9 miesięcy. u mnie ok. urlop po nieudanym crio i braku mrożonych zarodków okazał się najlepszą terapią na smutek i marazm. tuż przed wyjazdem mieliśmy jeszcze inseminację (miałam 2 20 mm pęcherzyki) ale mimo podwójnej dawki pregnylu żaden nie pękł i zrobiły się 2 torbiele. na szczęście obie niedawno pękły i jest ok. dziś mam 20 dc i wizytę w N. jeśli wszystko jest ok to za kilka dni powinnam dostać @ i zacznę brać zastrzyki. tym razem będę miała krótki protokół. liczę że efekt (ilość wychodowanych komórek) będzie lepszy niż przy długim i będę miała szansę na więcej niż 2 transfery. nikt mi nie może dać gwaracji że będzie lepiej niż poprzednio bo jajniki nie specjalnie chcą pracować. ale jestem dobrej myśli. będzie co ma być. na szczęście mamy już wiosnę i robi się ciepło i będzie łatwiej się zrelaksować i znaleźć sobie jakieś zajęcie:) pozdowienia dla wszystkich:) PS nadwiślanka, jak ostatnie spotkanie w OA? co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna-dobrze Cie usłyszeć!!! Juz myslalam, ze na stale zostalas na tych cieplych wyspach:) Ale najwazniejsze ze wypoczelas i nabralas ochoty na walke! U mnie juz spotkania zakonczone, wszytskie dokumenty zlozone. Za 2 tyg bedziemy sie umawiac na domowa wizyte Pan z osrodka (taka inspekcja jak ja to nazywam), a potem zobaczymy co dalej. im szybciej (jeszcze przed wakacjami) bedzie inspekcja, to sznasa, ze komisja kwalifikacyjna zbierze sie jeszcze pzred wakacjami i zakwalifikuja nas. A to by znaczylo, ze juz rozpocznie sie wlasciwe czekanie na dziecko. Ale starm sie nic na sile. Czekamy na to co los niesie, i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! 🌻 Kati27-Mi pani doktor powiedziała ze wyniki mogę wszystkie zrobić poza Novum,tylko nasienie trzeba zrobić w Novum.Pochwice muszę leczyć u seksuologa,ale to nic poważnego.Wkleje Ci linka i przeczytasz sobie jak będziesz chciała co to jest pochwica,Pozdrawiam 🌻 http://pl.wikipedia.org/wiki/Pochwica Stokrotka80-Zobaczysz będziesz szczęśliwa i będziesz mieć upragniona dzidzie,jak każda z nas.Jeszcze do końca nie jest zdecydowany na in-vitro,ale ja zaczynam badania,ale mam wielka nadzieje ze sie zdecyduje i będziemy działać,bo latka lecą.Rozmawiamy o nas o dzidzi i o wszystkim.Myślę ze będzie dobrze.U mnie tez już przyszła wiosna i lepiej sie czuje.Pozdrawiam 🌻 Wiosna6-Ciesze sie razem z Toba ze odpoczęłaś i wypoczynek sie udał.Zobaczysz wszystko będzie dobrze.Wyślij jakams foteczke z urlopu.Pozdrawiam 🌻 Nadwislanka-Bede czymac za Ciebie kciuki mocno,zeby adopcja sie udala i doszlo do skutku i zeby wszystko poszlo szybko.Pozdrawiam 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasiflorka
Witam wszystkie przyszłe mamy, jestem tu nowa,od kilku dni czytam te 69 ston i fajnie, że tworzycie dla siebie grupę wsparcia..gratuluje wszystkim dziewczynom,którm się udało..no i trzymam kciuki za reszte .. my tez od z mężem od 2 lat staramy się o dzieciątko, w marcu tego roku udaliśmy się do Novum,zrobiliśmy wszystkie podstawowe badania, okazało się, że z nami wszystko w porządku, (oprócz oczywiście plamienia w środku cyklu, czasami przez cały cykl),mam pęcherzyki, dostaje zastrzyk z pregnylu, pęcherzyk pęka a do zapłodnienia nie dochodzi..;o(( na razie były 2 stymulacje ale bez efektu..przyczyna nie znana.. Pani dokor zaproponowała mi Histeroskopie, ze względu na obecnośc małego polipa,który prawdopodobnie powoduje plamienia.. a dodatkowo to pomoże w dalszej diagnostyce..zaproponowała też inseminację..i tu pojawia się problem-boję się tej histeroskopii, boje się jakiegoś uszkodzenia podczas zabiegu..czy zdecydowałybyście się najpiwer na inseminację bez histeroskopii ? czy raczej wykonac tę histeroskopię ?nie wiem co mam zrobic a musze juz na dniach podjąc decyzję..pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiflorka-Witaj u nas 🌻 Czesciej tu zagladaj,to moze dziewczyny zaczna pisac,bo tak to cisza tu czasami.Niestety ja Ci nie pomoge,ale inne dziewczyny na pewno,jak sie odezwa to Ci wszystko napisza i pomoga.Pozdrawiam 🌻 Weszlam sie z Wami przywitac 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie sloneczka,buziaczki,pa 🌻 👄 PS.Pogoda sliczna,az chce sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi
florka mam cos podobnego jak ty, niby wszystko ok a nic sie nie dzieje...najpierw mialam inseminacje, potem zdecydowalam sie na histeroskopie. Rzeczywiscie okazalo sie, ze byl polip, lekarz stwierdzil ze mogl dosc znacznie utrudniac zajscie w ciaze. Sam zabieg nie jest bolesny-w calkowirym znieczuleniu, ja po 2 gozinach poszlam do domu i czulam sie ok wiec glowa do gory-akurat ten zabieg nie byl straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekp1
Witam! jestem po nieudanej próbie invitro. W tym miesiącu miałam robiony transfer zamrożonych zarodków. Już tydzień spóźnia mi się @. Czy mogę mieć nadzieję? A może leki przy pierwszej próbie spowodowały to opóźnienie? CZy ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek-nadzieje miec trzeba zawsze. Skoro sie spoznia, to zrob test i po sprawie. lepiej znac prawde, nie ma co tego odkladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×