Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość dtr
Ok,dam znać.Czym jedziesz?Pociągiem czy samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dtr - jade samochodem,mam 150km bo mieszkam w Lodzi,jak chcesz pogadac to podaje Ci moje gg 2882525- jestem dostepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia w torcie
A co sądzicie o pani dr Obuchowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimona-witam :) Ja leczylam sie u dr Zygle. jest mloda, fajna, ale nie znam jej na dluzsza mete. Wizyta w N. wyglada tak. Trzeba sie zglosic do recepcji, Pani zalozy karte, da karte klienta, potem odesle do danego pokoju do poczekalni. Trzeba tam czekac. Po poludniu bywa wiecej ludzi i mzoe sie okazac, ze pzresunie sie cos godzine (czasem sie tak zdarzalo). Wizyta: na pierwszej trzeba cos powiedziec, ajk wygladalo do tej pory leczenie, przebyte choroby-taki wywiad. Raczej mowic o wszytskim radze, o przebytych operacjach tez. Na koniec pani ropbi badanie. Potem jakies recepty i obiera rodzaj leczenia. Dobrze jest zabrac ze soba wszystkie dotychczasowe wyniki, takze te tarczycowe jelsi byly robione. Klinika jest OK, czytsa, ladna , przyjazna. Po wizycie Pani napisze karteczke z kwota do zaplaty (pierwsza wizyta 3 lata temu cos ok. 130 PLN w tym bylo USG dopochwowe) i trzeba potem do kasy zaplacic. Mozna karta. I gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
cześć! Minimonia! Miałaś jakieś objawy tego wyrostka zanim Ci go wycięli? Pytam bo już sama nie wiem skąd biorą się te bakterie. Powiem Ci, że zanim rozpoczęłam starania o dzidzię nigdy nie miałam żadnych intruzów a teraz nie mogę się od nich uwolnić! W Novum szykujesz się do in vitro czy do inseminacji? Pozdrowienia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nicola- objawów specjalnie nie miałam, czasami brzuch pobolewał ale ciężko stwierdzic czy to było akurat z powodu wyrostka. atak złapał mnie nagle, od rana bolał żołądek- co mnie zdziwiło, bo wyrostek przeciez jest duzo nizej, ale podobno tak ma byc :) a po południu juz wylądowałam w szpitalu. jednak takie ostre zapalenie wyrostka nie robi się w ciągu jednego dnia, musiało to byc juz duzo wczesniej, mimo ze nie dawało wyraznych objawów. pisałam wczesniej ze utajony stan zapalny wyrostka mógł byc przyczyną problemów w pozbyciu się bakterii, ale mogło byc też odwrotnie- ze to bakterie w kanale szyjki spowodowały zapalenie wyrostka. ale pierwsza wersja mi bardziej odpowiada. a w novum jestem nie z powodu problemów z zajsciem w ciąze, bo takich raczej nie mam. mam natomiast problem z donoszeniem ciązy. i wiem ze moja następna ciąza bedzie również od samego początku zagrożona, stan mojej szyjki nie jest najlepszy (jestem juz po 2 zabiegach, i po długim leczeniu stanów zapalnych, co tez na pewno osłabia szyjke). u mnie zapłodnienie bedzie naturalne, a potem oddaję się w ręce specjalistów z novum. Mam nadzieje ze doprowadzą nas do szczęsliwego finału, ale panicznie się boję tej ciąży :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Novum nie ma zniżek i gratisowych wizyt dla osób, które mają karty Medicover, LuxMed itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma, niestety. z tego co wiem to luxmed ma umowę z invimed, ale z novum na pewno nie. a medicover tez jakoś nic nie wspominał o zniżkach. a szkoda, bo akurat jestem w medicover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w Invimedzie są spore zniżki jak się ma kartę Medicover - pierwsza wizyta gratis, kolejne 60 zł, zniźka na in vitro, na badania itp. Dzięki temu zaoszczędziliśmy dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wcześniej jestem bardzo, bardzo zadowolona z Invimedu i polecam. Novum jest bardziej reklamowane i większe, ale czy jest lepsze? Nie byłam więc trudno mi porównać. Według mnie w Invimedzie są świetni specjaliści (a moja dr to jest wogóle cudowna), bardzo dobre warunki i przede wszystkim podejście do pacjenta takie, z jakim jeszcze nigdzie się nie spotkałam. Wszyscy sa niezwykle mili i pomocni. Słyszałam, że w wielu kilnikach jest trochę jak w fabryce, a w Invimedzie jest bardzo indywidualne podejście do pacjenta - zaskakuje mnie to, że tak o mnie dbają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, u kogo się leczysz? mozesz polecic jakiegoś miłego doktora? Lub oczywiście panią doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leczę się u dr Karwackiej - jest naprawdę super. Jest jeszcze taka bardzo fajna lekarka (i z kilku źródeł wiem, że dobry specjalista) - dr Ziółkowska. Z pozostałymi lekarzami jest tak, że słyszałam o nich i bardzo dobre opinie i raczej średnie, więc trudno mi się wypowiadać na ich temat. Jeden z lekarzy - dr Dworniak leczy moja koleżankę i ona go bardzo, bardzo chwali. Dzieki niemu ma synka a teraz stara się o kolejne dziecko. Z innych źródeł słyszałam, że jest specyficzny, a nawet niektóre dziewczyny mówią, że średnio miły. Także co lekarz to różne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia w torcie
Nikt nie zna pani Obuchowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko w torcie ja chodzę do dr Zygler a teraz jak moja dr wyjeżdża to właśnie mi ja poleciła ale nie wiem czy do niej pójdę bo już tak się przyzwyczaiłam do mojej że wole wrócić wcześniej z urlopu zanim ona wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko, dziekuję za odpowiedz. mam jeszcze pytanie- czy wizyty w ciązy też są ze zniżką? bo na stronie medicover jest notka ze pierwsza wizyta gratis, a kolejne wizyty w kierunku leczenia niepłodnośći są ze zniżką. a co z ciążą? to juz chyba nie jest w kierunku leczenia niepłodności. Moze się orientujesz? Na razie mam umowioną wizytę w novum, u dr. taszyckiej. ale moze też się wybiorę do invimed, i sobie porównam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem jak to jest z wizytami w ciąży:( Bardzo chciałabym wiedzieć, ale na razie nie mam na to szans:( Tak na logikę to myślę, że Medicover nie miałby powodu, żeby negocjować zniżkę na takie wizyty skoro sam ma w swoich usługach prowadzenie ciąży. Może sie jednak mylę i poprostu trzeba by było o to zapytać w Invimedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka Jestem w trakcie zmiany kliniki.Wcześniej leczyłam się w novum a teraz wybrałam invimed w Poznaniu.Byłam bardzo zadowolona z novum ale niestety mam do Warszawy 250km a do Poznania 90.Będę mogła tam jechać przed lub po pracy.Czytałam że jesteś bardzo zadowolona z tej kliniki.Mi polecono w Poznaniu dr.Kądziołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pysza, odpoczęłaś sobie trochę? Ja znam tylko Invimed w Warszawie, więc trudno mi się wypowiadać o innych lokalizacjach. Faktem jest, że wygodnie jest mieć blisko klinikę. Ja czasami nawet w trakcie pracy wyskakuję na wizytę... Trochę się martwię, że na forum o Novum tyle mówię o Invimedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locky
Stokrotko wybacz za szczerość, ale chyba tylko Ty mówisz o Invimedzie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tu nie chodzi o novum czy invimed, ale o dobrą klinikę leczenia niepłodności! stokrotko, cieszę się ze piszesz o invimedzie, skoro mam tam kartę to byc moze skorzystam, takie informacje też są tu potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kim jesteś Locky, ale gdybyś uważnie przeczytała (lub przeczytał) to co pisałyśmy wczoraj to byś zauważyła (lub zauważył), że odpowiadałam na pytania... A dzisiaj może zbyt delikatnie, ale napisałam o tym, ze chyba nie powinnam pisać o Invimedzie na forum o Novum... Chyba nie potrzebnie odpowiadam na Twojego posta, nie muszę Ci się tłumaczyć z tego co piszę:) Zresztą Twoja wypowiedź pewnie była prowokacją, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locky
Miniomania, Stokrotka! Nie umiecie czytać?Tematem dyskusji jest KLINIKA NOVUM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyobraźcie sobie, że leczę się w Novum i często odwiedzam to forum. Nie jestem złośliwa tylko szczera i wydaje mi się że pisząc o innej klinice niepłodności robicie zamęt. Porozmawiajcie sobie na gadu gadu albo na bocianie a nie róbcie mętliku w głowach dziewczynom które szukają pomocy w NOVUM!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wade
witajcie dla pocieszenia chce napisac, ze moja kolezanka, ktora zaszla w ciaze przez in vitro, poniewaz wszystkie inne metody zawiodly rok roku temu urodzila dzieciaczka i....zaszla w ciaze, kolejna, tak po prostu normalnie bez zadnych wspomagaczy Wam tez sie uda!!! A moja kruszynka ma 20mm i nawet zaczela sie ruszac, nic nie czuje oczywiscie ale widzialam na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez dziewczyno nie przesadzaj!!!to ty możesz sobie iść na bociana ,albo gdzie indziej ....jesteś na tym forum NOWA a my staramy sie pomoc wszystkim dziewczyna obojętnie czy z novum czy z innej kliniki ....czy to ważne.....?????????????????????????????????????????????????????????????????????? najważniejsze jest ,aby siebie wspierać !!!!!!! Pozdrawiam Was laseczki ,u mnie narazie starania stanęły w miejscu Kati co u Ciebie ??Monari jak tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina25
Locky! Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uważam tak jak Ty. Jeżeli jest to strona poświęcona Novum więc po co odbiegać od tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) jade do novum we wtorek do dr Czerkwinskiego-jakies opinie na jego temat znacie?? bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czyli wszystkie te ktore nie lecza sie w Novum lub innej klinice nie powinny sie pojawiac na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×