Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ja na te drogie leki nie reaguje. Jak je bralam to mialam 2 pecherzyki ale tylko jedna komorke. Jak ja pobrali to byla niedojrzala. Ale nastepnego dnia udalo sie i ja zaplodnili. Mialam transfer ktory sie udal i wyszlo hcg podwyzszone. po tygodniu od pierwszego hcg mialam zrobic drugie i wtedy okazalo sie ze hcg spadlo. Komorka za slaba i nie dala rady przezyc. A teraz bralam clo mialam 4 pecherzyki, pobrali 5 komorek ale zadna sie nie zaplodnila. Mam 163 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - no coś Ty ! Nie będziemy się na pewno śmiać.:)A uroda jest kwestą gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - i dojrzewała ? Wyrażaliście na to zgodę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus nie przesadzaj myslisz ze my jestesmy piekne. nie liczy sie piekno zewnetrzne a piekno wewnętrzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :-) Odpowiadam: Karina - ostatnia @ miałam 27.01, zazwyczaj mam cykle 30dniowe ale teraz miałam IUI i owu miałam 13-14 dc. Wydaje mi się, że powinnam dostać teraz około 22.02. Iza - mogę zrobić betę w pon i we środę ale jeśli w poniedziałek wyjdzie niska, to już we środe nie ma sensu :-) W poniedziałek będzie 12d po IUI Zuzia-zu No to fajnie, że masz określony plan z Zamorą. Trzymam kciuki za jego szybkie wdrożenie. Ewuś - daj spokój, pewnie, że jesteś baaaaardzo mile widziana :-) Co do mojego powrotu, Igrek :-), to wracam w niedzielę 26.02 jakoś koło 23. Mam nadzieję, że będę mogła w tej Belgii jakoś sprawdzać nasze forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - czyi tak jakbyś miała w 1 pęcherzyki 2 komórki ?? Dobrze chyba zrozumiałam...na drogie leki nie reagujesz--max 2 pęcherzyki, a na Clo aż 5--no to w sumie nieźle, jak przy takim AMH Clo działa na Ciebie.Ja jak miałam 2 pęcherzyki w lewym jajniku w 4 d.c. 3 i 4 mm i brała Clo od 5 do 9 d.c. no to niestety w 10 d.c. nic już nie było,więc na mnie ten lek nie działa.:(Szkoda !! Ale...dziwne,bo ten 17 mm co był to bez niczego,więc i może się powtórzy sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - oj przesadzasz Kochana ! ja to bym chciała mieć taki wzrost jak Ty.:D Przy wysokich osobach mam kompleksy,że taka niska jestem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytali o zgode. Powiedzieli ze jak dojrzeje to poddadza zaplodnieniu i zadzwonia powiedziec czy sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a jak się robi chyba betę, no to trzeba ją potem powtórzyć po 48 h, więc jak zrobisz w poniedziałek rano to w środę chyba już będzie ten czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - no widzisz...i pozytywne nastawienie jest najważniejsze ! PIĘKNO WEWNĘTRZNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...no bo my podpisywaliśmy.:)Ale...niestety, jak na razie nie ma co u nas dojrzewać.:(Ech ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 no właśnie co to znaczy dzida pancerna? witam MICHALINE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - chyba jak tak piszemy, no to sporo nam umyka pytań, które sobie zadajemy, bo się gubimy.:/Co Wy o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja jestem z tych co to lubia jasne sytuacje. nie lubie sie łudzić. Wolalabym chyba informacje ze te moje komorki to sie nie nadaja niz taka ze no moze sie nadaja. Teraz tez tak bylo ze takie ladne pecherzyki i tak rowno rosly i az 5 komorek pobrali i co znowu dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - a ta Choroba Schnleina-Henocha to uleczalna ? Wyleczyłaś się z niej ?? Bo przeczytałam i niej właśnie, że to też jest choroba autoimmunologiczna.;/Co brałaś na nią ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzzia-zu.. no niestety medycyna to nie matematyka (na naszą niekorzyść) i nie da sie niczego przewidzieć :-( Musimy cierpliwe czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - domyślam się, co możesz czuć w takiej sytuacji.:/Nestety ! A mi od razu i dr Dobek i Zamora proponowali dawstwo, a ja się popłakałam i wtedy Clo dali, by spróbować, ale też d...a.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałam sie tego transferu bo zawsze transfer wykonywała mi kobieta. Byłam tego dnia umówiona do dr Taszyckiej a pani w rejestracji mówi mi , że dr Zamora czeka. Nie byłam przygotowana psychicznie, rozumiesz:) Los chciał, że potem sama do niego zaczełam chodzić i moja lala przyszła na świat dzięki niemu:) iza ja też tyle ważyłam jak miałam 16 lat:) Ja niby zrzuciłam 19 kg które przytyłam w ciąży ale brzusio został.Ale wiem, że to nie jest najważniejsze i nie odbierajcie tego broń Boże jako narzekań. Wolę mieć córkę i ten marny brzuch niż świetną sylwetkę bez niej. Faktem jest, że leki robią swoje z organizmem i nie zawsze nam sie to podoba.Iza ja wciąż czekam na twoje zdjęcia. mena27@op.pl ewuś do mnie pisz na maila bo ja nie mam nigdzie założonego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - no to już teraz to rozumiem.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - masz rację z tym brzuchem-jak też bym go mieć wolała i mieć dziecko niż nie mieć i nie mieć również Jego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to ja chorowalam na plamice. Bralam encorton przez prawie 2 lata. Choroba jest zaleczona ale nie wyleczona. Mogą być nawroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - bardzo szkoda ze medycyna to nie matematyka i ze 2+2 nie = 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - aha...widzisz--pomieszało mi się !! To tak jak u mnie toczeń jest w remisji, ale sterydy muszę brać cały czas.:/A już nie bierzesz Encortonu? I miałaś mi napisać te Twoje wyniki hormonu FSH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki - Michaline chyba sprząta--tak, jak pisała.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie biorę. Wszystkie wyniki badań są w karcie w novum a ja nie pamietam:/ a Ty jaka dawkę encortonu bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Hej dziewczynki!!!! Poprostu nienadążam za wami . Izka - kurcze to ty jesteś mojego wzrostu , bo ja też mam 176 i waże 71 kg . Ale grubaska co ?Ważyłam 13 lat temu jak wychodziłam za mąż 54kg. Ale co tam , wcale się tym nieprzejmóje się !!!!!! Tyle że szpilek niemogę nosić , bo byłam by wyższa od swojego mężusia .Nietety jak czytam Was dziewczyny to ja jestem najstarsza , bo w tym roku skończę 36 . Ale stara co ? Ale postanowiłam sobie cel i mósze do niego dążyć . Już prawie kończe sprzątanie . Pozdrawiam wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×