Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76 jak zobaczyłam twój pseudo to odrazu sobie pomyślałam że ktoś mi go podprowadził,bo na mnie cała rodzina od dziecka nazywa lato albo latko więc nie tylko wiek podobny nas łaczy. Igrek a co powinnam wpisać w tą stopkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - no w skrócie Waszą drogę i problem.:/Zobacz...jakie my mamy i ściągnij sobie cosik.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zuzia zu! właśnie cofam się o kilka stron na forum żeby jeszcze lepiej was poznac ,trochę to potrwa bo wyjuż się trochę znacie a ja dopiero mam zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiem o co chodzi! zaraz się za to biorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
rene 74 - To bardzo mi miło , że nas łaczy jeszcze pseudo . Ja takie sobie dalam , bo bardzo lubię lato i juz niemogę doczekać się . Jak byłam w Egipcie to mi ten upał nieprzeszkadzał . Lubię żeby było ciepło . Ja też się domysliłam po twoim pseudo że masz 38 , a może jeszcze masz na imię Renata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene74 - a jak u Was z nasieniem M, Twoimi hormonami ? Czy hsg lub / i laparoskopię miałaś robioną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żebys wiedziała lato że tak właśnie mam na imię,czy Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek- u męża trochę słabe nasienie,ale w efekcie te najruchliwsze wybrano i komórki zapłodnione a u mnie hsg-ok,a co to jest ta laparoskopia bo chyba nie miałam robionej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
rene74 - ale jajka !!!!! Ale trafiłam żebym jeszcze takie szczęście mniałam w lotto ? Ja tylko tak się domyśliłam po twoim pseudo .Ja nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam o laparoskopi. Tak miałam robioną przed pierwszą stymulacją i od tamtej pory ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
igrek - ja sobie też przed chwilą poćwiczyłam tą stopkę . Ale jak coś to udielisz mi korepetycji ? Kurcze ja też mam w domu laptopa , internet mam radiowy więc dobrze chodzi . Ale najważniejsze , w domu mogę pisać w różnych pomieszczeniach , to jest dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek a jak wygląda takie oczekiwanie na dawcę, co musieliscie zgłosić i gdzie żeby uzyskać ta komórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-życzę Ci szczęścia w totku-zagraj, a jeszcze większego szczęścia w staraniach o baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
rene74 -Dzieńki dzieńki Kochana chociaż nie jestem w lotku dobra . Ale może powinnam zagrać , a co tam . Teraz bardziej jestem skupiona o baby . Tobie też tego życzę , dobże by było żeby jedno i drógie spełniło się co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to by się przydało szczęście i w jednym i drugim.Bo tyle niepowodzeń w zajściu i w wydatkach z tym związanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Zaraz ma przyjechać mój M no i oczywiście mamy codziennie walkę o laptopa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Wiem kochana jakie są duże wydatki związane z leczeniem . Trzymam kciuki za ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-daj mu coś dobrego i dużo do jedzenia to zrobi się senny i da Ci spokój przy laptopie! Ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
igrek - jak tam pizza ? Udała się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dziewczynki trochę poleżeć, żeby się nie przeciążyc tym całodziennym siedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - laparoskopia to taki zabieg chirurgiczny.Robią Ci 3 dziurki w brzuchu, przez 1 z nich chyba wprowadzają sondę i sprawdzają,czy wszystko ok z macicą,jajnikami,przydatkami,jajowodami.Mogą przez ten zabieg usuwać polipy,torbiele,wodniaka z jajowodem itd.!!Robią to usypiając Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a odnośnie tego lotto, no to ja gram i mój tata, mój M czasami również....liczymy na to, że może się kiedyś uda jakąś większą sumkę wygrać.:D Ja wysyłam też smsy do Radia Zet.;-)kasa teraz potrzebna i człowiek się chwyta czego tylko może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
rene 74 - tak tylko on się pilnuje , je tak jak moja kotka . Ale dzieńki za radę każdy chwyt jest dozwolony Nieprzepada za jedzeniem . Woli coś słodkiego , może jutro jego załatwie zrobie jemu z sera oponki . Ostatnio mnie maltretuje o jakieś ciasto z kremem , Może masz jakiś dobry przepis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a zmień sobie ten pseudonim z pomarańczu już może na czerń.;D Na górze jest moje konto-wejdź,a tam jak nie masz konta,to się zarejestruj i postępuj dalej według wskazówek!!Rene74się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-zaraz poodpisuję,tylko włosy myłam więc częściowo muszę sobie wyprostować,a częściowo skręcić,więc dajcie mi chwilkę.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka Ja kochana nadal nie wiem jak wyglądasz:)Wyślij mi fotkę na maila. Na wizycie u Wolskiego jest super. To świetny lekarz. Ja nie wiedziałam jak się zachować i odruchowo wstałam żeby wyjść a on sobie zażartował, że przecież to mój facet i wiem dokładnie co tam mu w spodniach piszczy.Przy badaniu oczywiście siedziałam tyłem ale nie mogłam powstrzymać śmiechu bo pan dr używał takich korali żeby określić wielkość jąder męża i żartował że nie ma takiej wielkości która by mu pasowała.Śmiałam się ja, mąż i on też.To jeden z moich ulubieńców w novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×