Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

mi raczej nie fałszowały brane leki testu,bo robiłam 14-tego dnia po crio transferze, wychodził negatywny to odstawiałam wszystkie leki i po dwóch dniach dostawałam@. Dziewczyny a w sprawie nazywania tych różnych oocytów i innych to sorki, boja naprawdę nie wiem co jak się prawidłowo nazywa i co czym jest więc proszę o wybaczenie i wyrażam skruche>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam film na TVP2 - właśnie się zaczął w Kocham Kino z Anną Cieślak.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale nie w każdym przypadku. U mnie akurat doprowadził do wzrostu wagi i zatrzymania miesiaczkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak idę oglądać ten film, podobno niezły, Dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiejszy wieczor spedzilam na odgruzowywaniu mieszkania. w koncu troche ladu i porzadku:) to moze teraz chwila relaksu by sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie w koncu udalo usiasc do kompa a dziewczyny film ogladaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - film super--polecam ! O Polce, która pojechała ze znajomym ze szkoły do Berlina, a On Ją sprzedał jako k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - ja oglądałam na TVN Siedem ; Junior '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Hej czy wy już śpicie , mój M mi odstąpił lapa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - własnie kiedy ty pisałaś to już jego oglądam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
rene 74 - Niemasz za co przepraszać kazda z nas może się pomylić . Tobie i pozostałym dziewczynom równierz życzę dobrej nocki . Myśle żę wszystkie oglądają film i są zajęte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
A ja oglądam i pisze do Was , ale cisza się zrobiła . Przeszłam z jednego pokoju do drugiego , bo mój M już poszedł spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - ja mam N jak leci jakiś film to włańczam info i już wiem o czym bedzie ten film .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz Cyfrowy Polsat, ale przez 3 lata wcześniej Cyfrę Plus i też tak jest.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Kurcze czy ta pomarańczuwka mnie opuści ? No Film się skończył , a mi się niechce spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - bo jak pisze, to musisz wpisać nie tylko pseudonim, ale i hasło zawsze.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - Acha dzieńki . Poszłam teraz do swojego M i opieprzyłam jego bo myślałam że on mi coś zrobił w lapie . No nic jutro coś dobrego jemu ugotuje i sprawa bedzie załatwiona .Zobacze czy teraz pomarańczuwka bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Może teraz bedzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Teraz zobacze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Dziewczyny ide spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka Nie mam konta na nk ani fb musisz mi przesłać zdjęcie tak normalnie.Na pewno masz mój adres,bo dostałas że zdjęciami Rene Ją przy pierwszej punkcji miałam 18 komórek z czego 11 się zaplodnilo i żadna z nami nie została.Przy drugiej jakoś mniej z czego 10 się zaplodnilo.Zostało mi jeszcze 6 mrozaczkow i za jakieś 2 lata po nie wrócę. Irek Jeden pecherzyk ma jedną komórkę ale może się zdarzyć że bedzie pusty bi komórka nie dojrzeje. Malwi To forum to czasem najlepsze lekarstwo.Ją znalazłam tu dużo wsparcia,pomocy i życzliwości .Mimo że minęły już 3 lata i doczekalam się córki nadal tu zaglądam z sentymentu.Czuje się z nim bardzo związana.Fajnie że forum znów ozylo.Aż milo się tu zaglada. Lato Widzę że walczysz z ta pomsranczuwka.Brawo za wytrwałość.Ciebie kochaną też nie zobaczylam jeszcze.Doczekam się foki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane dziewczynki!!! Pomyślałam ,że się przywitam , bo zaraz muszę pędzić do pracy i tam nie mogę was czytać :( Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena27 nie dostałam żadnego maila - chyba nawet nikomu nie podawałam maila więc ciężko byłoby Wam przesłać :P Ale oczywiście jak będziecie miały życzenie to podam :) No ja już w pracy :P Rano u obchód u koleżanki która urodziła i teraz spokojnie mogę usiąść za biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół dnia mnie nie było a Wy juz tyle napisalyscie masakra jakas nie macie co robbic w domku kobitki :) żartuje. Igrek nie byłam na basenie bo mąż zaciągnął mnie do składania nowych mebli. Wyszły super. Przyszła jeszcze szwagierka i namowiła mojego M na zmiane firanek i kupna jakis tam pierdół teraz musze wszystkiego poszukac i na zakupy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - hej Rene witaj na naszym malutkim forum. Widze ze nie masz łatwo, dużo juz pszeszliscie jak juz wczesniej czytałaś ja czekam na krio. Poroniłm w styczniu wiec musze chwilke poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliw nie stersuj sie tymi skrzepami poprostu macica sie oczyszcza. Czasami tak jest zwłaszcza po tak duzej dawce hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×