Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ja też - kazałam mężowi ściągnąć mi wszystkie sezony. Zaśmiał się i zapytał kiedy będę to oglądać. A ja mu na to - jak będę w ciąży :P Zawsze kiedy go oglądam zaczynam żałować, że nie poszłam na medycynę i zastanawiam się czy czasem nie iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja mam tak samo, mam zamiar z M iść chociaż na ratownictwo medyczne. Bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kiedyś wyszło że za rok wyjdę za mąż :P Szkoda tylko, że w lipcu minie 2 lata jak jestem już po ślubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najchętniej na chirurgię. Od kiedy pracuje w szpitalu i jestem przy tym bliżej coraz bardziej mnie ciśnie Ps. Malwi mój new dyrektor jest z radomia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukrzycy nie mam ale mam podwyższony poziom insuliny. Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych zanikł mi okres, przytyłam, Leki mają obniżyć poziom insuliny, zbić wagę i przywrócić okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi-moje testowanko najwcześniej za 10 dni bo crio transfer miałam 21.02 2012 we wtorek, więc jeszcze 10 nieprzespanych nocy i nerwowych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię bardzo dobrze. Zresztą ty też masz długą drogę już przebytą. Ale będzie dobrze trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się cieszę że trafiłam na to forum, dobrze się tu czuję bo jestescie wszystkie b. miłe i wiecie w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - to Ty już w łóżku ? Tak wcześnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :P wykąpałam się i wskoczyłam do łóżka bo coś mnie rozkłada a nie chce się rozłożyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - oocyty to komóreczki Kochana !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Malwi - pamiętam Twojego M ze zdjęć.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka ostatnie wyniki miał 6 mln na 1 ml przed transferem . Nie mam przy sobie dokładnego rozpoznania , bo teraz zostawiłam w Novum , ale ogólnie obniżone parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz no to trzeba na siebie uważać, by się nie przeziębić.:/Ja na basen właśnie chodzić przestałam, by nic nie złapać--żadnej bakterii, by posiew mieć znów ok, jak pora jego przyjdzie.;D Rene - a czy po transferze no to się bierze jakieś leki, które mogą fałszować wynik testu ciążowego ? Ja biorę leki na cukrzycę, bo mam złą krzywą insulinową, ale to nie jest cukrzyca.:( Wiecie nad czym się jeszcze dziewczyny zastanawiam--może Wy wiecie---czy jak się już jest po transferze i tak się kupę leków bierze, to czy inne, które się ciągle bierze też nadal zażywamy - ja biorę na tarczycę Euthyrox i te na insulinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dawali rozpiskę przed punkcją to tam była informacja że normalnie bierze się te leki co masz brać na co dzień, ale dokładnie spytać trzeba lekarza. Zazwyczaj w chorobach przewlekłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leki na cukrzyce po zajściu w ciąże mam odstawić od razu a Bromergon stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×