Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość lato 76
igrek - Ty śpisz już ? Bo ja jeszcze nie . Ogladam film na n-premium ;Wichry Kołymy ' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Acha już widzę żę nie śpisz . to będę czekać na wiadomość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Ja równierz mam w planach jutro zrobić jakieś ciasto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Igrek - Dobrej nocki , a najwarzniejsze przespanej . Bo ostatnio mówiłaś żę nie możesz spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lato 76 - rzeczywiście nie mogę sypiać od kilku dobrych tygodni.:/Mam nadzieję,że w miarę szybko się to zmieni.Ja też już się zaraz kładę...poczytam jeszcze w łóżku troszeczkę.;D Miłej nocy Ci życzę.;-)) A Ty lato to pracujesz gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - tak--jutro Topielca będę robiła.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lalki Ja tylko na chwilę bo mam dzisiaj imieniny siostry. Jutro nadrobię czytanie. Aniaw2010 Witamy na forum i tradycyjnie trzymamy mocno kciuki Ewuś A te owoce kładzie sie na wierz tego ciasta czy jakoś miesza z całością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Dzień Dobry Wszystkim !!!!!!!!!! Mena -Baw się dobrze na Imieninach . Igrek - jak tam nocka ? dobrze spałaś ? Bo ja już jestem po sniedanku i lece na drobne zakupy . Igrek - pytała się mnie czy ja pracuję ? Oczywiście że tak , leczenie w Novum i td , na to wszystko potrzebna kasa i ta nie mała . Mój M niedał by rady utrzymać dom moje leczenie i td . Pozdrawiam WSzystkich i Życzę Miłego dnia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - no mi się wydaje, że do środka, bo też się nad tym wczoraj zastanawiałam.;D Witajcie dziewczyny.:-)Jak widzicie...ja dzisiaj wcześniej wstałam niż zwykle--hehe Ale powiem Wam,że wyjątkowo inna ta noc była dla mnie,bo tylko 2 razy mi się ciepło zrobiło i to już po godzinie 04.00 nad ranem,więc nie męczyło mnie to,choć spać nie mogłam,bo był taki straszny wiatr.:/ Miłej soboty Wam życzę.;D Zapewne dziś będzie zastój na forum, jak to przy sobocie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - a w jakiej branży pracujesz ? Chociaż tak ogólnie napisz, jak możesz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato76 - a gdzie na zakupy dzisiaj ? Co kupisz fajnego potem napisz.;D Ja może z moim M jutro się wybierzemy lub dzisiaj jeszcze do Reserved, bo do 26.02 jest jeszcze - 30 % na rzeczy z przeceny i może warto tam oblukać, co by było ciekawego.;-))Na e-maila wczoraj dostałam taką wiadomość.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) aniaw2010 witaj, widzę, że przeszłaś do nas z innego forum :) Miłego weekendu Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć karina1212 ! Już zauważyłam, że mało się do nas odzywasz.:/Nie wiem, czy ania przeszła z innego forum do nas. Jak tam u Was ? Jak dzidzia się czuje ?? A jak Ty się czujesz ??? Jakie masz objawy ciążowe ? Doszło cosik nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ostatnio czuję się tak sobie, nie mam za bardzo siły, więc dużo leżę i mam już dosyć tego leżenia. Do tego dzisiaj boli mnie głowa. Wcześniej miałam problem ze spaniem,więc brałam tabletki nasenne, ale musiałam odstawić tabletki z powodu ciąży, ale widzę, że po odstawieniu jest coraz gorzej z moim snem (na pewno się od nich uzależniłam). Muszę zadzwonić do lekarki,która przepisuje mi te leki co mam robić, może jednak będę mogła coś brać, bo normalnie wykończyć się można. Poza tym jest ok. Czasami mnie mdli, ale nie wymiotuję. 8 marca mam wizytę u mojego ginka i zobaczymy ile dzidzia urosła, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. 18 lutego dzidzka miała 9mm. Gdzieś czytałam, że dziennie rośnie 1mm, więc do 8 marca pewnie będzie miała z prawie 3 cm (jak dobrze liczę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - no to masz tą wizytę na Dzień Kobiet.;D Oby by to dobry dla Ciebie prezencik.:-) Z tym snem to tak masz podobnie jak i ja--też nie mogę sypiać i masz rację...można się wykończyć.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:-) życzę Wam miłego dnia i przede wszystkich udanego ;-) Igrek, trzymam kciuki za pyszny placek .. Mena, udanej imprezki:-) My wczoraj mało zwiedzalismy. Dziś trochę nadrobienia, chociaż większość widzieliśmy w zeszłym roku:-) Calusy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj ciągle jakieś problemy... To może doktorki jakieś zniżki na wizyty dadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - cieszę się, że nas czytasz i że piszesz do nas.;D Za niedługo mam już zacząć ten placek robić.:-))A jaką macie tam pogodę ? Karina-czemu problemy wciąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sprzątanko? Ja staram się robić coś codziennie po trochu żeby nie zwalać wszystkiego na weekend, też Wam tak radzę. Na sobotę zostawiam tylko odkurzanie, ewentualnie jakieś pranie. Michaline zazdraszczam ;) też chciałabym gdzieś wyjechać. Przez ostatnie półtora roku myśleliśmy tylko o jednym, o tym żeby był dzidziuś, a nie o wakacjach. Tak sobie teraz pomyślałam, że to było jak jakiś trans ;) a teraz to nie za bardzo żeby coś planować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Miłego dnia wam życzę... Ja tez własnie skończyłam sprzątać niestety z moja pracą mogę to zrobić tylko w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-ja się zaraz biorę za sprzątanie i za ten placek.:P Wczoraj trochę też posprzątałam, więc dziś mam mniej już.;D Zresztą-po tym zabiegu no to staram się jednak jeszcze nie przemęczać i na spokojnie sobie wszystko robię !! A my przez lata jeździliśmy za granicę, ale jak teraz tylko Novum wchodzi w grę, więc ani narty ani wakacje, tylko dzidzia się liczy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja karina już b.długo się staram.;/Nigdy prawie nie zabezpieczałam i d...a.:(jeździliśmy na wakacje,bo myśleliśmy,że może inny klimat,inny kraj,mniej stresu i się uda,ale jednak nie udało się, a jakbyśmy może wcześniej wiedzieli to,co teraz wiemy i tej kasy nie wydawali na wakacje i zaczęli w Novum wcześniej,no to może byśmy byli po już teraz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - a ja w takim transie jestem już wiele lat.:/B.mnie to już męczy !! Nic nie mogę zrobić, zaplanować.;(Wakacje zawsze last minute.:-/Nie mogę otworzyć sobie mojej wymarzonej działalności gospodarczej,bo nie mogę kasy zainwestować, bo jest nam potrzebna na coś innego.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnego remontu nie mogę zrobić,a marzyła mi się nowa kuchnia.:/Już pisałam o niej,że nawet projekt w głowie jest,a mój M zrobił w kompie w specjalnym programie w trójwymiarze,ale lipa jak na razie i wszystkie moje myśli krążą wokół tej małej przyszłej istotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem z Podkarpacia i mam do odsprzedania - dużo taniej!!! ( zakupiłam za dużo, by nie brakło) Merional 6 ampułek 75jednostek ważny do 12.2012 oraz Gonapeptyl 4 zastrzyki ważne do 12.2013 , Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę pisać na adres mailowy ponieważ rzadko bywam na forum . kajtek.z@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) lato76 - odnosnie tego ze jestes pomaranczowa to zwróciłam uwage ze kilka stron wczesniej udalo Ci sie i bylas czarna. Wtedy nie miałas odstepu miedzy lato a 76. My mamy zapracowany ten weekend. Na 13 idziemy psem na szkolenie a potem musimy jechać odmalowac kuchnie i przedpokoj w mieszkaniu które dajemy na wynajem. Milej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×