Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Michaline-gratuluję serduszka.:D Fajnie,że się widziałyście--ja też tak chcę......i tych tygrysków---super.;D A ja zjadłam ptysia i mnie zmuliło po nim.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, uwielbiam ptysie :-) Jak będzie w nOvum to przyjadę jeśli będę na miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptyś??? W obecnym stanie chyba nawet nie mogłabym na niego spojrzeć ;P Igrek - jak tam się czujesz? są jakieś nadzieje na nadchodzącą @ ? Michaline - teraz mam zrobić komplet badań i z wynikami pokazać się w czwartek. Jak będzie dobrze, to pewnie następna wizyta tak samo jak u Ciebie, za jakieś 3 tyg. Ty miałaś IVI 8 II, a ja jakoś 19 II owu więc jest między nami różnica ok. 11 dni.. Czyli tzn., że niedługo ja też może zobaczyć serduszko! Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline gratulacje jest serduszko. To juz wszystko dobrze bedzie. Pewnie odetchnelas z ulga i jestes teraz bardzo szczesliwa. Jeszcze raz gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zrobienia: bad.ogólne moczu, morfologia, glukoza, TSH, Progesteron, HBs antygen, anty HCV, HIV Ag/Ab COMBO, toxoplazmoza IgG i IgM, różyczka IgG i IgM, CMV IgG i IgM, VDRL . Czyli sporo tego :( Niestety muszę powtórzyć wszystkie badania, które robiłam przy poprzedniej ciąży (VI 2011). Na badania idę w pon. do innego laboratorium gdzie jest taniej niż w nOvum, bo robię prywatnie... Zanim bym się dobiła do l.rodzinnego minął by chyba z tydzień więc daruję sobie NFZ... Życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, serduszko było takim momentem, gdzie już sie uspokoilam. Baaardzo chciałam, by już biło:-) teraz mi lżej, choć pewnie masz tak samo, ze cały czas sie martwisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, dziś jest mój pierwszy dzień cyklu jutro mam iść na badania a potem od 10 dc mam robić testy owulacyjne jeśli pokaże się pozytyw to kiedy mam jechac do kliniki noVum, pewnie pani doktor mi mówiła ale jak dla mnie za dużo informacji na raz ... wiem ze ma ten pecherzyk urosnąc do 22mm ale skad ja to mam wiedziec kiedy on urośnie?? cos mi mówiła ze chca mi zrobic inseminacje na zamknietym pecherzyku a z tego co czytam większości kobiet podaja leki zeby pekł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii. Zeby zrobić IUI lekarz przede wszystkich ma mońitorowac Twój cykl i to on sprawdza, czy pecherzyk rośnie i mówi Ci kiedy osiąga odpowiednia wielkosc. Tak, w novum zawsze podają zastrzyk na pekniecie i w ciagu 24h robią inseminacje. Zazwyczaj pecherzyk jeszcze nie pękł i pęka zaraz po lub w nocy. Ja miałam inseminacje o godz 18 a na drugi dzień pecherzyka już nie było. Zastrzyk miałam robiony dzień wcześniej rano. Zadzwoń więc do novum na konsultacje do swojej pani/pana dr i zapytaj raz jeszcze o to co masz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak test owulacujny pokaże Ci dwie kreski, to w ciagu 24 do 36 godzin ma dojść do owulacji, więc moim zdaniem wtedy masz mieć wizytę na sprawdzenie jaka wielkosc ma pecherzyk i podanie zastrzyku. Ale niejeden pewna, więc zadzwoń do novum koniecznie, zeby cykl nie był stracony. A u kogo sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak faktycznie cos mowila o tym ze jak bede miala owulacje to mam isc do gin.. i monitorowac pecherzyk.. dziekuje ;* i jak bedzie mial rozmiar 22mm to wtedy mam przyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Pani dr Dobek Jakubczyk- sympatyczna kobieta, i dużo mówiła..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Pani dr Dobek Jakubczyk- sympatyczna kobieta, i dużo mówiła..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mowila o zastrzyku na pekniecie? Dostałam jakaś receptę? Bo zastrzyk mozna zrobić samemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni8e z tego co kojarze mowila ze zrobimy to na zamknietym pecherzyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii, zadzwoń do niej, bo czy sie robi na peknietego czy nie, to zastrzyk sie podaje, zeby w końcu on pękł, bo "zamknięty" on nie może być cały czas, bo nici z zapłodnienia. Upewnić sie, ok? Tak dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE jak przeczytałam to co napisałaś o serduszku to przeszły mi dreszcze i mam łzy w oczach,to taka piękna chwila,tak bardzo się ciesze że jest wszystko dobrze,a mdłości podobno znaczą że z ciążą jest wszystko OK....pozdrawiam mamusiu:) Witam serdecznie nowe dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki !!!! Michalina , zuziu -zu ,Kurde czy to Wy byliście może ? Tak sobie poprzeciwnej stronie siedziałyscie i gadaliście ? Mniałaś może czerwony płaszczyk ? A Zuzia - zu czarny ? A poza tym za tobą jechałam , ale pózniej wyprzedziłam ciebie . Niezłe z Was l.......... No nie jeżeli to Wy byliście to niech mnie szlak trafi , ja też piłam kawke w Novum .No nie oszaleje , być w Novum i nie zobaczyć się ? Ja nie moge ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
WItam kochane staraczki,cesze sie ze moglam podzielic sie swoja historia z WAmi.Bede walczyla o swoje dzieciatko poki jest na to malenka iskierka nadzieji.Tak jak wspomnialam narazie trace wage bo mialam juz 88 kg przy wzroscie 1,55.Przez 3 cykle musze brac Bisteron abym znowu mogla zaczac staranka,niby ma to poprawic moje FSH ktore jest za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - z tego wszystkiego nawet tobie nie pogratulowałam . Gratuluje Ci bijącego serduszka , i że wszystko u ciebie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - moja kolezanka równierz brała biosteron na zbicie FSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
igrek kochana a juz wiesz ile dostaniesz komoreczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lato, to my:-) i Ty siedziałas naprzeciw i sie nie odezwałas? No nieładnie. Przecież jasne było, ze dwie łaski razem to musimy być my:-) Dlaczego nie dalas znać? Ja patrzyłam na Ciebie, ale myślałam ze Lato to na pewno by sie chociaż usmiechalo znacząco:-) Poza tym Kochana jak na Ciebie patrzyłam to stwierdzilam, ze już Ciebie widziałam wcześniej ale nie wiem gdzie. Pewnie w novum. A może i nie? Ewus, to cudowne uczucie zobaczyć serduszko i wkrótce sama sie przekonasz. Mocno trzymam kciuki zaWas dziewuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaka26 - Ciesze się że podjełas taką decyzje . Musisz Kochana zadzwonić do Novum ,i wedłóg twoich wyników badań dr ustali jakim protokołem będziesz szła . Czy dłógim , czy krótkim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
Lato76-i pomoglo to twojej kolezance? ja mam jakies ninormalne bole jajnikow i dolu brzucha,niewim czy to po tym biosteronie bo wczesniej tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
Michaline-grtulacje i caluski dla twojej malutkiej fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - to Ty masz ciemniesze włosy , ale fryz mniałaś ? Twoja twarz też dla mnie znajoma , widziam cię . Jak można niezauważyc takiej pięknej laseczki . No tak tak , a jak mniałam się odezwać się . Przecierz nie wiedziałam jak wygłądacie . Następnego razu , to juz będzie wiadomo . Ty podeszłaś do recepcjii , jeszcze patrzyłaś w kalędarz , pózniej jak odebrałaś z Zuzią płaszczyk usidłaś obok laboratorium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×