Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Czesc:-) Lato, ja jeszcze nie kupiłam tej książki. A mam kupić starsze wydanie? Zgadza sie, ze mam srebrnego citroena :-) więc napewno jechaliśmy za mną, tylko ja nie zwróciłam uwagi :-( Co do sprzątania, to ja posprzatalam wczoraj, więc mam wolne. Ale dziś chcemy przynieść meble z piwnicy na taras i tam trzeba zagrażać liście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Michalina ,wiem że masz citroena , a czemu numery masz DW ? Ja mam rodzine z Wrocławia to mają takie numery rej.... Dlatego zapytałam się . A co książki to te starsze wydanie jest o wiele lepsze . Mam z 2007 r . Więcej może napisane , powiem nieznam się . Ale spotkalam sie wczoraj z moją siostrą , i jak już wcześniej pisałam .I mówiła że te starsze wydanie jest o wiele lepsze . Ona dodatkowo prowadzi księgarnie internetową . Zazdroszcze ci , ze masz już pospszątane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - a mniałas zrobiony kucyk ? Wyglądałaś jak modelka , albo jakąmś nagrode mniałas odebrać ? My to z Zuzią - włosy troszeczke falujace i nic więcej .Mam fwilke to pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w piękną sobotę.;)Tak Lato-ja też sprzątanie...biorę się za mycie okien--szkoda przegapić na nie tak słonecznej soboty !! Zuzia-podaj mi może jakieś linki na temat adopcji, bo chcę Im e-maila wysłać z pytaniem.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ładna pogoda słoneczko pięknie świeci . Aż się chcę pracować , ja niestety jestem w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - gadałyscie ze soba w realu? czy tylko sie domyslacie kto był kim? igreczku - dostałas@? ja juz czekam na swoja ale mysle ze za tydzien dostane bo na arzie sie nie zapowiada...po odtsawieniu tego leku powinnam dostac po 3 dniach @ a biore do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
hejka wszystkie sprzatajace w domku i te co musialy do pracy. lato76-dziekuje za wsparcie,powoli sie zbieram a poki co dzis tez pomyje okna bo i u mnie w Olsztynie cudowna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - moi rodzice też ten 1 % na Filipka przekazali.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-jeszcze nie dostałam @.;/Teraz biorę te leki i chyba muszę wybrać 28 tabletek i dopiero w ciągu 2 dni po tym przyjdzie.;D Bo to część to estrogeny,a potem będę brała 2 część progesteron.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-Michaline i Zuzia się spotkały a z Lato przyglądały na siebie.;D Wyżej opisały tą sytuację.;) Wpisałam w stopce o tym,by ten 1 % przekazać.;D Na gg i nk również.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ajda11 - czy to pseudo no to z tego nowego serialu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, to auto firmowe,a centarala jest we Wrocławiu. Taka fryzurę mam na codzień, kkucyk i tyle. :-) Julcia, Zuzie poznałam sosobiscie a Lato siedziala naprzeciw i sie nie odnalazlysmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
witaj igrek-nie kochana to pseudo to od mojej suczuni goldenki hi-hi tak ja nazwalam a jeszcze w grudniu nie bylo tego serialu,jak wszedl na ekran sama bylam zaskoczona ze jestm z sunia na czasie z imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie znam na wokach.:/Wyczytałam tylko, że te żeliwne i ze stali węglowej są niby najlepsze.;D Ona nie chce ze stali węglowej, bo czytała na necie i coś Jej tam dni w nich nie pasuje ! I ten sobie wybrała.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
suczunia ma w rodowodzie imie idaho wiec z mezem uznalismy ze bedzemy ja wolac Ajda to podobnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja od rana w kuchni. mama wyprawia dzisiaj imieniny dla znajomych i poprosila mnie zebym bezy zrobila. Lato - ja mam wizyte w srode, bo tak powinnam dostac @. Moilego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
nie dopuszczalam jej ,ona ma dopiero 5 miesiecy,mialam wczesniej tez goldenke ale w zeszlym roku tez odeszla od nas,miala 12 lat,uwielbiam te rase i dlatego mam teraz druga suczunie tej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Ale przepiękny dziś dzień,wiosna,wiosna,wiosna...a ja zrobiłam sobie dzień lenuiszka i wybraliśmy się na spacer do lasu, na polance rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski...przyroda się budzi mnustwo biedronek grzeje skrzydełka,motylki latają i świerkają ptaszki he,he:) nareszcie... ajda11 smutna jest Twoja hisoria, bardzo Ci współczuję bo to jest ogromny ból dla rodziców.Widzę że walczysz teraz o dzieciątko, z całego serca życzę Ci wytrwałości,siły oraz wiary w to że w końcu się uda...teraz nie jesteś już sama pisz tu na forum bo tu dziewczęta dają siłę i słowa otuchy a Twój problem jest teraz naszym...napisałaś że jesteś z Olsztyna...przepiękne Mazury aż Ci zazdroszczę my co roku jeżdzimy do Kretowin nad Narie,może coś Ci to mówi...kocham Mazury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - gofry sa przy słoniach:)fajnie ze pogadałyscie sobie:) super:):) igrek - ja Ci z całego serca dziękuję. Filipek jest w wieku mojego synka, ta dziewczyna go sama wychowuje, ocjciec nie sprostał chorobie i ich zostawił...ona nie pracuje bo Filipek wymaga ciegłej opieki...w chwili obecnej nie mówi, nie chodzi, straszna ta jego choroba. Ta dziewczyna ma potem na cały rok rehabilitacji dla niego wiec jeszcze raz Ci dziękuję🌼❤️👄 aha to ja krócej bede ten sówj lek barla bo przez 7 dni tylko a potem mam dostac @ monka - zapisałaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje Julciaa:-) Koleżanka mi właśnie mowila, ze wiele razy chciała zjeść tam ale smród słoniowej kupy ja zniechęcal.. Aż tak bardzo czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ale się dużo rozpisłayście od wczoraj, od czwartku taka zdołowana jestem, że dziś wybrałam się na zakupy kupiłam sobie kilka rzeczy, ale jakoś nie poprawił mi się humor, wczorajrozmawiałam z dr Z powiedziął, żebym zapisał się w każdej chwili, bo trzeba usiąść i porozmaiwać co dalej. Zadzwoniłam do novum okzałao się, że cały przyszły tydzień nie ma do niego miejsc, pani z recepcji powiedziała, zeby dzwonić w poniedziąłek i pytać czy coś się zwolniło, a jak nie to znów na konsultację telefoniczną się umowić i apytać dr czy mnie przyjmie dodatkowo, zebym wiedziął, że nie ma do niego miejsc to bym od arzu go się zapytała :/ a ja już chcę dalej robić badaniai jak najszybciej przystąpić do tej całej procedury. Długo się czek ana te badania ? do czego one włąściwie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×