Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny ! HURA !!! Dzwonili do mnie z Novum niedawno, że już mnie przenieśli na listę główną.;D Dzisiaj po godzinie 16.00 dzwonię do dr Dobek i chyba jadę do W-wy...ale szybciutko no nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - tak -- biorę folik od 1 wizyty w Novum już, czyli gdzieś tak od 05.01.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttinna - witaj na forum.;D Ja się nie wypowiem o nasieniu, no bo mój M ma ok.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku :-) a nie mówiłam, a nie mowiłam, że czas szybko zleci ??? :-) Super, bardzo się cieszę !!!!!!!!!!!! daj znać co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttinna - dr Wojewódzki...chyba najlepszy lekarz w Novum z tego, co słyszałam i z ogromnym doświadczeniem.;D Dory wybór !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-SUUUUPER niech to beda najcudowniejsze komoreczki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - ok na pewno.;D No i się widzimy Kochana niedługo.;-)Już z lab mnie Pani przełączyła do recepcji i nawet nie czekam na godzinę 15.00 na wyciągnięcie karty, tylko mi Pani poszła na rękę i od razu to zrobiła.;-)Ale fart----i dr Dobek ma też dziś dyżur telefoniczny,więc szybko wszystko uzgodnię.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ttinna a powiedz mi czy byłaś już z mężem u androloga ? My mamy bardzo podobną sytuację do Twojej. Ja mam cykle bez owulacji, mąż ma tak słabe nasienie, że nie wiadomo czy z takim byłaby szansa na in vitro. Dr Wolski na wizycie powiedział co zrobić by nasienie było lepsze bo w wielu przypadkach jest taka szansa. czy pod wynikiem nasienia masz wpisane rozpoznanie ? Igrek super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORDIANKA nie bylismy u androloga bo pierwszy raz wykonalismy takie badanie , nie mam napisane nic na temat rozpoznania , a wam co powiedzial lekarz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ttina to pierwsze co zapiszcie się do androloga, pokażecie mu badania, powiecie w czym rzecz. Zrobi szczegółowy wywiad u Ciebie i u męża, potem zbada męża i powie co dalej. Przede wszystkim zleci kilka dodatkowych badań i tak jak u nas zleci powtórzenie badania nasienia za 2 msc bo być może akurat ten wynik był gorszy. U nas podczas badania męże stwierdził niezstapione jądro i ono uszkadza u męża wszystkie plemniki. Mam powtórzyć badania ale mamy liczyć się z tym, że mąż będzie musiał usunąć jądro i wtedy będziemy mieć dzieciaczki :) No bo z moją sprawą poradzimy sobie :) I kochaniutka głowa do góry - ja tez byłam załamana ale już nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka jesli pojedziemy do dr. wojewodzkiego to nie wystarczy ? czy on moze skierowac do androloga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miał biopsji bo póki co nie ma takiej potrzeby. To co nam wydawało się wielka tragedią bo wynik był miażdżący to lekarz popatrzył i powiedział, ze aż tak źle nie jest bo są wyniki gorsze. A według wyniku jak dla mnie mąż był prawie bezpłodny. Więc warto by wyniki męża obejrzał androlog. Na pewno będzie pytał na co mąż chorował, o rodzeństwo rodziców, Twoje rodzeństwo, rodzeństwo Twoich rodziców itp. Obejrzy jąderka męża, wymaca go tam itp :P No ale bardzo sympatyczny, wszystko ładnie tłumaczy, pożartuje :) Warto, warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ttinna-on wszystko zleci co bedzie potrzebne i zrobi to na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niestety cykle bezowulacyjne najczęściej.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka a jak sie nazywa androlog u ktorego byliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Wojewódzki to ginekolog i jak coś zajmie się Tobą a nie mężem - pewnie zajrzy w wyniki męża ale będzie chciał aby to androlog wypowiedział się. Trudno mi to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy u dr Wolskiego dziewczynki a jak dostaje się receptę z Novum na badania do wykonania w Novum to ma się jakąś zniżkę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy maz ktorejs z was mial takie wyniki plemnikow brak objetosc ejakulatu 9,8 agregacja 0 komorki okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osadzie nasienia plemnikow brak znaleziono pojedyncze bardzo atroficzne komorki spermatogenezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ttina teraz jestem w pracy ale za jakąś godzinkę mogę Ci napisać jakie wyniki miał mój mąż bo lada chwila kończę prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Rzeszowa o dzidziusia staramy sie 5lat a ty ? ile sie leczysz w novum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rzeszów :) Mąż pochodzi z Karsnegostawu a więc czasami bywamy w Twoich stronach :) My staramy się od 2010 roku. W Novum jesteśmy od lutego - ja pracuje w szpitalu więc nie było nam śpieszno do kliniki bo wszyscy sądzili, że to ja jestem winna i lekarze w szpitalu skupili się na mnie bo mamy ginekologie na wysokim poziomie. Potem kazano zbadać się mężowi i wtedy już ruszyliśmy do Novum. Teraz i ja przenoszę się do Novum. Zapisując męża na kolejną wizytę do Novum siebie zapisze na ten sam dzień do ginekologa :) No ale oczywiście do lekarza u siebie też będę zaglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - myślę, że raczej nie ma żadnych zniżek niestety.:/ Ja już po telefonie.:D Mam skończyć brać Femoston ( dopiero wzięłam 7 tabletek,a jest ich 28 ), potem przyjdzie @.Od 1 dc. brać Progynovę ( mam sobie załatwić receptę ) 2 x 1 tabletka przez 7 dni.7 dnia badanie usg i oznaczenie poziomu Estradiolu.I telefon tego dnia do dr Dobek.W momencie jak zacznę brać Progynovę mam odstawić Acard już.Chciała mi dać Encorton,ale ja biorę na stałe Metypred,więc nie trzeba,bo to jest to samo.A Heperynę dopiero od dnia transferu, bo się o to pytałam ze względu na mój zespół o te przeciwciała.:/ Jeszcze posiewy mam zrobić z szyjki i ten drugi-jutro zadzwonię,by się umówić państwowo znowu.Jakiś tydzień - z półtora się czeka, więc w sam raz.No i Awidność Toksoplazmoza-sama pytałam,bo wtedy nie zrobiłam,a trzeba powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×