Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuziu - sciskam kciuki&&❤️ lato - za Ciebie rtóznie mocno && ❤️ A ja marze o @, jestem napompowana jak balon doslownie, brzuch, nogi, od tego leku pewnie:( mam dosyc totalnie w tym cyklu! dzis ostatnia tabletka mam nadzieje ze wkrótce sie skończa meki moje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzuiu - jak miałas ostatnio te 5 komórek to Cie usypiali do ich pobrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo dziekuje za kciuki :) Julciaaa - ja miałam dwa razy punkcję, raz miałam jedna komórkę a drugi raz 5 i do pierwszej i do drugiej mnie usypiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, super. Trzymam kciuki. Jestem zła na medicover. Stwierdziłam, ze badania tam bede robić bo mam z pracy kartę ale Zeby nie płacić trzeba miec skierowanie od lekarza z medicover. Więc muszę iść najpierw do niego. Taka papierologia, ze szok. Julciaa, no to tym razem trzymam kciuki za @. Ale zaraz potem za ciążę, Zeby juz za @ nie trzymać!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jaki wogole jest koszt leczenia w novum np. usg lub in-vitro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek z całego serca gratuluje. Cieszę się razem z tobą. Teraz to już z górki:) Lato mocno trzymam kciuki za twoje dzieciaczki i szczęśliwy transfer. Dla zaciążonych buziaki dla brzuszków Witam na forum nowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle Kordianka.:) Dziewczyny-znacie może jakiś domowy sposób na zgagę ? Mój M chyba po Coca Coli.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - fajnie ! Cieszę się.;P Oby tylko urosły pęcherzyki.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Mena - ja też się zaczyna bać już !! I martwić.:/Transferem, potem tym, by się zagnieździł zarodek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie od pracy tylko od leków a przedewszystkim od dawki hormonów organizm musi się oczyścić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja na zgagę wypróbowałam chyba wszystko i wszystko do d.... ale od jakiegoś czasu mam swoja metode rozgryzam gumę miętową popijam wodą bez gazu mi pomaga.spróbuj moze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam igrek mi na zgagę pomagało mleko takie zimne z lodówki... lato76 trzymam kciuki za twoje śnieżynki...i za piątkowy kriotranswer nie denerwuj się tak,będzie dobrze...musi być dobrze, choć mały stresik jest nie unikniony...trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwszy raz pozazdroscilam komuś ze jest w ciąży, ale tak ze złością dlaczego to nie ja... To okropne :( Wcześniej zawsze cieszylam sie szczęściem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - Dzieńki za kciuki . Powiem że mnia przy każdej punkcii usypiali , nieważne czy jesteś na własnym cyklu czy nie . Anestezjolog dr Biarda włozy ci sączek do żyły w ręńkę . A jak będzie powszystkim to Cię budzą , tak było w moim przypadku . Pózniej panie odprowadzają cię do pokoiku , i tam sobie możesz jeszcze dochodzić do siebie po narkozie. Ale niemartw się , to nic strasznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia- zu - Trzymam kciukasy żeby po clo pęcherzyki dobrze rosły . No i życze udanej wtorkowej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Dzięńki za kciuki , co do brania leków to musisz zadzwonić do swoje dr , po każdy przypadek jest inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, doskonale wiem o czym mówisz. Ja tez tak raz miałam. Gdy moja sąsiadka mi powiedziała, poszłam do domu i sie poryczalam. To chyba naturalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - Powiem że klinika Novum jest statystycznie jedną z najlepszych . A czy ci pomogą , to ja na ten temat nic powiedzieć nie mogę .Czy jest jakiś test na drożność jajowodów ? Ja robiłam HSG, a co do cen to teraz nie wiem . bo ja robiłam w 2009r . Zobacz cenniki jakie są w Novum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuizia-zu - ja też to mam , ale główka do góry Nam też się uda . Ja teraz bardziej podchodze normalnie do takich spraw . Nam tez się udzieli . naprzykład od Michaliny ? Nie martw się Kochana wszystko będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena , ewuś, julciaa , i inne dziewczyny Dzieńki że trzymacie kciuki za mnie . To jest dla mnie ważne . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - tak to jest z tymi prywatnymi przychodniami . Ja kiedys mniała wykupiony przez firme abonamet do Damiana . I mniałam podobnie jak Ty . Wkóżające to jest , ale nic nie poradzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttinna- to zalezy jakie USG . Normalne to 80 zł , ale są jeszcze inne . A in vitro u mnie wynosło 15 tyś . Ale róznie to jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - to jest normalne odczucie, więc nie ma się czego wstydzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×