Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76 jak dobrze że jesteś no w końcu,i to z dobrymi wieściami...najważniejsze że maluchy przeżyły i już są z Tobą:) kamień z serca....cały dzień przeleciał z myślą o Tobie i przy Tobie,czułaś?...he,he...odpoczywaj i bądż dobrej myśli teraz pozostało czekanie, oj to chyba najgorsze...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus - igrek,monka , michalina , zuzia-zu , julcia , izka ,ajda11,kordianka ,mena, i pozostałe dziewczynki . Wielkie Wam dzieńki, że trzymaliście za mnie . I nadal trzymacie , wielkie wielkie Wam dzieńki Kochane dziewczynki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś 74 - Dzienki ci kochana . Tak teraz dwa tygodnie czekania , oby moje kruszynki zostały . Po transferze wypiłam jeszcze 1 cherbatke , i zjadłam całą czekolade . Jakoś mniała chęć na słodkie . Dzienki Ci za ciepłe słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - w koncu jestes!!! cały dzien myslałam o Tobie! teraz sobie odpocznij na spokojnie i niczym sie nie zamartwiaj...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, ja przed IUI byłam bardzo podekscytowana. A zaraz po miałam mieszane uczucia. Tak chyba sie dzieje, ze na coś bardzo czekamy oporem emocje opadają.. Kochana, najważniejsze jest, zeby sniezynki z Tobą zostały.. Mocno wierze i życzę dużo cierpliwości przez te dwa tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Lato cieszę się, że już po krio. Trzymam kciuk z całego serca. Ja właśnie czekam na @ miała przyjść we środę i nie przyszła... Mam nadzieję, że przyjdzie , bo chce jak najszybciej jechać na transfer... Pozdrawiam was dziewczynki i całuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato nawet nie wiesz jak się ciesze :) A ja z mężem niedawno wróciliśmy od urologa z mojego szpitala. Lekarz bardzo sympatyczny i jak nam powiedział dr W androlog u którego byliśmy w Novum jest jego asystentem. Troszkę był zaskoczony, że zlecił nam tyle badań ale powiedział, że te co może zrobi nam na nfz. W przeciwieństwie do dr W nie mógł znaleźć tego jądra do usunięcia ale jak sam powiedział jest to jądro wędrujące, zanikające więc mogło dobrze się schować. Mamy zrobić usg u jakiegoś dobrego specjalisty do którego od razu zapisałam męża na 19 kwietnia - od razu pojedziemy wtedy zrobić powtórne badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lato, dr Z zawsze uśmiechnięty. Ta jego mina jest taka zadowolona ale w sumie nie wiadomo, co sie kryje za tym uśmiechem. On jest w wieku mojego M, czyli ma 43 lata.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - no to może to Twoje niezadowolenie będzie szczęśliwe ! Super, że wszystko poszło ok.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Ja jeszcze sobie poleguje . O 8 mam wziasc leki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Miłej soboty Wam życzę.;D Ja biorę się zaraz za sprzątanie w szafkach w kuchni.;-)Piękne słoneczko jest na dworze...wyniosę pościel, więc zobaczę, jak jest cieplutko !! Potem jedziemy do znajomych-koleżanka jest z 2 dzieckiem w ciąży.:p No i tak ja tylko odwiedzam zaciążone i prezenty kupuję ( jak dla dzidziusia, no to do nowego mieszkania ).:/Ech...i tak o wielu wielu lat, a u mnie nic... Wczoraj miałam trochę doła, bo martwiłam się o Lato i mi się udzieliło.:/Bo tak bardzo bym chciała,by już Jej się w końcu udało !! To będzie znaczyło, że i nam wszystkim też się kiedyś uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - no to bardzo dziwne, no bo ja jak 1 raz zobaczyłam na korytarzu Zamorę, który tak wychodził z tego pokoju po kilka razy, gdzieś szedł i znowu wracał, no to myślałam,że On jest jakimś tam pielęgniarzem lub asystentem i że jest młody bardzo.:D hehe Nawet nie zauważyłam tych Jego siwych włosów.;-) Apropos naszego forum, no to na 2 mojej wizycie u dr Dobek, powiedziałam Jej, że jest takie forum w ogóle i że ja tam poznałam dziewczyny, które leczą się właśnie w Novum i że dr Z jest bardzo chwalony i że w ogól dobra jest opinia o tej klinice, no to się bardzo ucieszyła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - no bo Ty to teraz masz wylegiwać się i odpoczywać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,witajcie w ten przepiękny dzionek:) lato76 mi ten drugi kriotranswer ten udany,też robiła dr.O......a,niewiem jak Ty,ale ja miałam do niej jakieś takie zaufanie że się uda...wcześniej byłam pacjętką dr.W......o,a potem dr.Z....r, ale wydaje mi sie że od Niej biło takie ciepło,mimo to że nie była zbyt rozmowna...trzymaj się cipło i wypoczywaj i niech w końcu stanie się ten cud...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) życzę miłego dnia. Zaczynamy grilla. Dziś byłam na targu i kupiłam świeże okonie i płocie, więc grill wyłącznie rybny. Kupiłam tez krewetki w pancerzach, więc rozniesie sie zapach Chorwacji:-) Piękne słońce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Michaline - to Ty te krewetki w pancerzach też kupiłaś na tym targu ? U nas no to raczej to nie jest możliwe niestety.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już skończyłam sprzątać kuchnię i powoli szykujemy się do tych znajomych.;D Słonecznej soboty wszystkim życzę.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Pojechałam z moim M zrobić małe zakupy . On wszystko targał , ja tylko mówiłam co do koszyka włożyć . ewuś -dr O jest moją dr prowadzącą , więc jestem z niej raczej zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ja odpoczywam , ale tak nie mogę non-stop leżeć . Raczej jestem osoba bardzo energiczną , a jak jest jeszcze na dworze tak cieplutko .To może zaczeła jakies prace ogrodnicze , ale w tej chwili najważniejsze żeby moje śnieżynki przyjeły się i zamieszkali na te 9-cy . Tak teraz mam znów dylemat , czy się zagnieżdżą i td . Ile to człowiek musi nacierpić się. Ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze . Juz masz pospszątane w szafkach ? Ja niewiem czy wogule będę , bo przed samymi świetamy mam zrobić test . Więc teraz tym się nie przejmóje się , najwyżej będę mniała tak jak jest . W zasadzie mam w szafkach porzadek , ale warto przetrzeć od kurzu i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś - Ja mniała mniej więcej jak TY w 7 tygodniu wyłyżeczkowanie . Nie wspominam to dobrze . Ale mam nadzieje że tym razem będzie wszystko dobrze . Bo już w tym Novum jak jezdże od 2007 r , to wszyskie mnie znają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren- własnie leże sobie w łóżeczku , czas od czasu coś drobnego zrobię w domku . Kurcze mam coś dziwnego z moimi piersiami, tak mi pulsują. a tak to czuje się ok . Przesyłam Wam podwujny Buziak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalinka - gril , ach jak Ci zazdroszcze tego . A te ryby grilowane i krewetki super !!!!!! Nabrałam na nie ochote . Ja dzisiaj kupiłam rybke Halibuta , i jutro zrobię sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi 2983- Dzieńki za kciuki ! Napewno przydaząm się ! a powiedz , czy Ty masz cykle regurarne ? no bo ja mam co 28 dni . Ale tak czasami może o 1 lub 2 przesunąć się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×